Login   |   Register
Schools   School Districts
Click here to update our playoff information (email us)
Meet Level:Region:Event:
District:
Class:
Division:
PL Align Person Team Time/Points Event
1 Eastern-I Brynn Bond Houston Duchesne Bi-District Girls 00:00:25.10 50-yard Freestyle
2 Eastern-I Carina Kass Houston Duchesne Bi-District Girls 00:00:25.12 50-yard Freestyle
1 Eastern-II Genevieve Manning Spring Frassati Bi-District Girls 00:00:25.77 50-yard Freestyle
3 Eastern-I Carson Chesnut Houston Incarnate Word Bi-District Girls 00:00:25.92 50-yard Freestyle
4 Eastern-I Elizabeth McGee Houston St. Agnes Bi-District Girls 00:00:25.96 50-yard Freestyle
1 Eastern-III Lucy McLean Houston St. Thomas Episcopal Bi-District Girls 00:00:26.30 50-yard Freestyle
2 Eastern-II Emma Dinh Spring Frassati Bi-District Girls 00:00:26.30 50-yard Freestyle
5 Eastern-I Grace Elacqua Houston St. Agnes Bi-District Girls 00:00:26.34 50-yard Freestyle
6 Eastern-I Gabrielle Docog Katy St. John Bi-District Girls 00:00:26.42 50-yard Freestyle
2 Eastern-III Georgia Freeman The Woodlands Legacy Prep Bi-District Girls 00:00:26.58 50-yard Freestyle
3 Eastern-II Alex Vinson Houston Cypress Christian Bi-District Girls 00:00:26.61 50-yard Freestyle
3 Eastern-III Micah Rohan Sugar Land Logos Bi-District Girls 00:00:26.62 50-yard Freestyle
7 Eastern-I Allie Wieland Houston St. Agnes Bi-District Girls 00:00:26.72 50-yard Freestyle
8 Eastern-I Karina Davis Houston St. Agnes Bi-District Girls 00:00:26.85 50-yard Freestyle
9 Eastern-I Camille Directo Houston Duchesne Bi-District Girls 00:00:26.93 50-yard Freestyle
4 Eastern-III Sophie Mansfield The Woodlands Christian Bi-District Girls 00:00:27.03 50-yard Freestyle
10 Eastern-I Lauren Garcia Tomball Concordia Bi-District Girls 00:00:27.18 50-yard Freestyle
4 Eastern-II Luella Bakker-Barrink Houston Second Baptist Bi-District Girls 00:00:27.19 50-yard Freestyle
5 Eastern-III Stephanie Brownell The Woodlands Christian Bi-District Girls 00:00:27.22 50-yard Freestyle
6 Eastern-III Ashley Meeks Sugar Land Logos Bi-District Girls 00:00:27.32 50-yard Freestyle
11 Eastern-I Eileen Evans Houston Incarnate Word Bi-District Girls 00:00:27.33 50-yard Freestyle
12 Eastern-I Alexa Escamilla Tomball Concordia Bi-District Girls 00:00:28.37 50-yard Freestyle
7 Eastern-III Haley Meeks Sugar Land Logos Bi-District Girls 00:00:28.72 50-yard Freestyle
8 Eastern-III Gabby Pena Sugar Land Logos Bi-District Girls 00:00:28.89 50-yard Freestyle
13 Eastern-I Blake Johnson Katy St. John Bi-District Girls 00:00:28.91 50-yard Freestyle
5 Eastern-II Haley Killough Houston Second Baptist Bi-District Girls 00:00:29.00 50-yard Freestyle
9 Eastern-III Paityn Smith The Woodlands Legacy Prep Bi-District Girls 00:00:29.12 50-yard Freestyle
14 Eastern-I Maddie Davis Houston St. Pius X Bi-District Girls 00:00:29.34 50-yard Freestyle
6 Eastern-II Savannah Neal Houston Second Baptist Bi-District Girls 00:00:29.48 50-yard Freestyle
15 Eastern-I Gabrielle Berbain Houston Village School Bi-District Girls 00:00:29.55 50-yard Freestyle
16 Eastern-I Sandra Taboada Houston Incarnate Word Bi-District Girls 00:00:29.62 50-yard Freestyle
10 Eastern-III Caroline Freeman The Woodlands Legacy Prep Bi-District Girls 00:00:29.65 50-yard Freestyle
7 Eastern-II Natalia Kacprzak Spring Frassati Bi-District Girls 00:00:29.66 50-yard Freestyle
8 Eastern-II Katelynn Cuellar Victoria St. Joseph Bi-District Girls 00:00:29.82 50-yard Freestyle
9 Eastern-II Elizabeth Bernstein Sugar Land Fort Bend Christian Bi-District Girls 00:00:29.93 50-yard Freestyle
17 Eastern-I Gaby Smith Houston Duchesne Bi-District Girls 00:00:29.94 50-yard Freestyle
10 Eastern-II Audrey Pfeiffer Houston Lutheran South Bi-District Girls 00:00:30.06 50-yard Freestyle
11 Eastern-III Katie Wise The Woodlands Christian Bi-District Girls 00:00:30.45 50-yard Freestyle
11 Eastern-II Catie Hergenrader Houston Lutheran South Bi-District Girls 00:00:30.49 50-yard Freestyle
12 Eastern-III Layla Faysal The Woodlands Legacy Prep Bi-District Girls 00:00:30.61 50-yard Freestyle