Schools School Districts
Click here to update our playoff information (email us)
<< Back to history
School:
School:
Search Results: Fort Bend Clements
Tournament | Team / Athlete | test | Event | Place | Result |
---|---|---|---|---|---|
2020 UIL Boys Swimming & Diving Playoffs | |||||
Class 6A | Fort Bend Clements | 6th | 105 | ||
Class 6A | 1) Jordan Dorado 3) Anthony Liu | 2) Logan Brown 4) Hayden Bellotti | 200-yard Medley Relay | 5th | 1:33.16 |
Class 6A | 1) Logan Brown 3) Alex Fu | 2) Kevin Zhou 4) Hayden Bellotti | 400-yard Free Relay | 5th | 3:04.09 |
Class 6A | Alex Fu | 100-yard Butterfly | 7th | 49.58 | |
Class 6A | Anthony Liu | 100-yard Butterfly | 9th | 49.67 | |
Class 6A | 1) Alex Fu 3) Kevin Zhou | 2) Logan Brown 4) Hayden Bellotti | 200-yard Free Relay | 5th | 1:24.08 |
Region V-6A | Fort Bend Clements | 2nd | 239 | ||
Region V-6A | 1) Jordan Dorado 3) Anthony Liu | 2) Logan Brown 4) Hayden Bellotti | 200-yard Medley Relay | 1st | 1:33.29 |
Region V-6A | Jordan Dorado | 100-yard Back | 6th | 53.04 | |
Region V-6A | Anthony Liu | 100-yard Back | 9th | 53.41 | |
Region V-6A | Alex Fu | 100-yard Breast | 1st | 56.36 | |
Region V-6A | Christian Le | 100-yard Breast | 4th | 58.22 | |
Region V-6A | 1) Logan Brown 3) Alex Fu | 2) Jordan Dorado 4) Hayden Bellotti | 400-yard Free Relay | 2nd | 3:04.57 |
Region V-6A | Jordan Dorado | 200-yard IM | 3rd | 1:53.58 | |
Region V-6A | Kevin Zhou | 200-yard IM | DQ | ||
Region V-6A | Alex Fu | 100-yard Butterfly | 1st | 48.96 | |
Region V-6A | Anthony Liu | 100-yard Butterfly | 3rd | 49.75 | |
Region V-6A | Kevin Zhou | 100-yard Butterfly | 8th | 52.27 | |
Region V-6A | Ryan Aaron | 500-yard Free | 10th | 4:59.84 | |
Region V-6A | Andrew Chen | 500-yard Free | 13th | 5:03.98 | |
Region V-6A | 1) Alex Fu 3) Kevin Zhou | 2) Logan Brown 4) Hayden Bellotti | 200-yard Free Relay | 2nd | 1:23.88 |
2019 UIL Boys Swimming & Diving Playoffs | |||||
Class 6A | Fort Bend Clements | 9th | 69 | ||
Class 6A | 1) Jordan Dorado 3) Anthony Liu | 2) Christian Le 4) Alex Fu | 200-yard Medley Relay | 14th | 1:34.96 |
Class 6A | Christian Le | 100-yard Breast | 16th | 58.47 | |
Class 6A | 1) Jordan Dorado 3) Alex Fu | 2) Kevin Zhou 4) Hayden Bellotti | 400-yard Free Relay | 7th | 3:08.11 |
Class 6A | Jordan Dorado | 200-yard IM | 14th | 1:53.95 | |
Class 6A | Anthony Liu | 100-yard Butterfly | 9th | 49.68 | |
Class 6A | Alex Fu | 100-yard Butterfly | 13th | 50.90 | |
Class 6A | 1) Hayden Bellotti 3) Kevin Zhou | 2) Jordan Dorado 4) Alex Fu | 200-yard Free Relay | 8th | 1:26.11 |
District 20-6A | Fort Bend Clements | 1st | 171 | ||
District 20-6A | 1) Jordan Dorado 3) Anthony Liu | 2) Christian Le 4) Alex Fu | 200-yard Medley Relay | 1st | 1:36.52 |
District 20-6A | Jordan Dorado | 100-yard Back | 2nd | 52.90 | |
District 20-6A | Anthony Liu | 100-yard Back | 3rd | 55.53 | |
District 20-6A | Joshua Guice | 100-yard Back | 9th | 1:00.64 | |
District 20-6A | Allen Chen | 100-yard Back | 10th | 1:00.95 | |
District 20-6A | Alex Fu | 100-yard Breast | 1st | 58.14 | |
District 20-6A | Christian Le | 100-yard Breast | 3rd | 59.70 | |
District 20-6A | Kevin Zhou | 100-yard Breast | 5th | 1:00.86 | |
District 20-6A | Andrew Chen | 100-yard Breast | 7th | 1:02.42 | |
District 20-6A | 1) Anthony Liu 3) Jordan Dorado | 2) Bryan Pan 4) Hayden Bellotti | 400-yard Free Relay | 1st | 3:12.58 |
District 20-6A | Hayden Bellotti | 200-yard Free | 2nd | 1:44.38 | |
District 20-6A | Bryan Pan | 200-yard Free | 3rd | 1:49.90 | |
District 20-6A | Derick Harrington | 200-yard Free | 6th | 1:53.61 | |
District 20-6A | Ryan Aaron | 200-yard Free | 9th | 1:54.90 | |
District 20-6A | Jordan Dorado | 200-yard IM | 1st | 1:56.35 | |
District 20-6A | Kevin Zhou | 200-yard IM | 3rd | 1:59.88 | |
District 20-6A | Andrew Chen | 200-yard IM | 9th | 2:08.37 | |
District 20-6A | Eric Chen | 50-yard Free | 3rd | 22.51 | |
District 20-6A | Christian Le | 50-yard Free | 10th | 23.25 | |
District 20-6A | Paul Schroer | 50-yard Free | 15th | 24.08 | |
District 20-6A | Alex Wang | 50-yard Free | 20th | 24.85 | |
District 20-6A | Alex Fu | 100-yard Butterfly | 1st | 50.93 | |
District 20-6A | Anthony Liu | 100-yard Butterfly | 2nd | 50.98 | |
District 20-6A | Allen Chen | 100-yard Butterfly | 6th | 56.17 | |
District 20-6A | Alex Wang | 100-yard Butterfly | 20th | 1:07.45 | |
District 20-6A | Hayden Bellotti | 100-yard Free | 1st | 47.16 | |
District 20-6A | Joshua Guice | 100-yard Free | 10th | 52.50 | |
District 20-6A | Eric Chen | 100-yard Free | 12th | 53.53 | |
District 20-6A | Paul Schroer | 100-yard Free | 15th | 55.27 | |
District 20-6A | Bryan Pan | 500-yard Free | 1st | 4:56.42 | |
District 20-6A | Derick Harrington | 500-yard Free | 4th | 5:05.58 | |
District 20-6A | Ryan Aaron | 500-yard Free | 5th | 5:05.66 | |
District 20-6A | 1) Kevin Zhou 3) Hayden Bellotti | 2) Eric Chen 4) Alex Fu | 200-yard Free Relay | 1st | 1:27.20 |
Region V-6A | Fort Bend Clements | 1st | 283 | ||
Region V-6A | 1) Jordan Dorado 3) Anthony Liu | 2) Christian Le 4) Alex Fu | 200-yard Medley Relay | 3rd | 1:34.46 |
Region V-6A | Jordan Dorado | 100-yard Back | 7th | 51.95 | |
Region V-6A | Anthony Liu | 100-yard Back | 9th | 53.65 | |
Region V-6A | Christian Le | 100-yard Breast | 3rd | 58.13 | |
Region V-6A | Alex Fu | 100-yard Breast | 5th | 58.62 | |
Region V-6A | Kevin Zhou | 100-yard Breast | 11th | 59.85 | |
Region V-6A | 1) Jordan Dorado 3) Kevin Zhou | 2) Bryan Pan 4) Hayden Bellotti 3:07.67 | 400-yard Free Relay | 1st | |
Region V-6A | Hayden Bellotti | 200-yard Free | 6th | 1:43.85 | |
Region V-6A | Bryan Pan | 200-yard Free | 10th | 1:44.98 | |
Region V-6A | Jordan Dorado | 200-yard IM | 3rd | 1:52.65 | |
Region V-6A | Kevin Zhou | 200-yard IM | 6th | 1:57.81 | |
Region V-6A | Anthony Liu | 100-yard Butterfly | 1st | 50.01 | |
Region V-6A | Alex Fu | 100-yard Butterfly | 2nd | 50.78 | |
Region V-6A | Hayden Bellotti | 100-yard Free | 2nd | 46.78 | |
Region V-6A | Bryan Pan | 500-yard Free | 9th | 4:48.74 | |
Region V-6A | Ryan Aaron | 500-yard Free | 15th | 5:02.35 | |
Region V-6A | 1) Hayden Bellotti 3) Kevin Zhou | 2) Eric Chen 4) Alex Fu | 200-yard Free Relay | 1st | 1:26.21 |
2018 UIL Boys Swimming & Diving Playoffs | |||||
Class 6A | Fort Bend Clements | 14th | 46 | ||
Class 6A | Jack Hendrickson | 50-yard Free | 8th | 20.87 | |
Class 6A | Justin Chang | 50-yard Free | 14th | 21.37 | |
Class 6A | 1) Derek Yao 3) Alex Fu | 2) Jack Hendrickson 4) Justin Chang | 200-yard Free Relay | 3rd | 1:24.55 |
District 20-6A | Fort Bend Clements | 1st | 161 | ||
District 20-6A | 1) William Parry 3) Aaron Guo | 2) Christian Le 4) Justin Chang | 200-yard Medley Relay | 2nd | 1:38.97 |
District 20-6A | Anthony Liu | 100-yard Back | 2nd | 54.37 | |
District 20-6A | William Parry | 100-yard Back | 5th | 56.80 | |
District 20-6A | Aviv Tolidano | 100-yard Back | 10th | 1:00.50 | |
District 20-6A | Joshua Guice | 100-yard Back | 14th | 1:01.98 | |
District 20-6A | Christian Le | 100-yard Breast | 1st | 1:00.47 | |
District 20-6A | Alex Fu | 100-yard Breast | 3rd | 1:00.93 | |
District 20-6A | Stephen Peng | 100-yard Breast | 9th | 1:05.26 | |
District 20-6A | Ryan Aaron | 100-yard Breast | 13th | 1:06.77 | |
District 20-6A | 1) Bryan Pan 3) Alex Fu | 2) Derek Yao 4) Jack Hendrickson | 400-yard Free Relay | 1st | 3:16.03 |
District 20-6A | Alex Fu | 200-yard Free | 3rd | 1:47.65 | |
District 20-6A | Bryan Pan | 200-yard Free | 5th | 1:51.42 | |
District 20-6A | Derick Harrington | 200-yard Free | 11th | 1:57.96 | |
District 20-6A | Aryan Pradhan | 200-yard Free | 14th | 2:01.08 | |
District 20-6A | Kevin Zhou | 200-yard IM | 3rd | 2:01.75 | |
District 20-6A | Aaron Guo | 200-yard IM | 4th | 2:02.20 | |
District 20-6A | Christian Le | 200-yard IM | 8th | 2:08.94 | |
District 20-6A | Allen Chen | 200-yard IM | 11th | 2:14.27 | |
District 20-6A | Jack Hendrickson | 50-yard Free | 1st | 21.57 | |
District 20-6A | Justin Chang | 50-yard Free | 2nd | 21.71 | |
District 20-6A | Derek Yao | 50-yard Free | 6th | 22.14 | |
District 20-6A | Marcus Gaffney | 50-yard Free | 10th | 22.74 | |
District 20-6A | Anthony Liu | 100-yard Butterfly | 2nd | 53.35 | |
District 20-6A | Aaron Guo | 100-yard Butterfly | 3rd | 53.55 | |
District 20-6A | Kevin Zhou | 100-yard Butterfly | 4th | 54.30 | |
District 20-6A | Allen Chen | 100-yard Butterfly | 6th | 54.84 | |
District 20-6A | Jack Hendrickson | 100-yard Free | 3rd | 48.48 | |
District 20-6A | Derek Yao | 100-yard Free | 5th | 49.45 | |
District 20-6A | Marcus Gaffney | 100-yard Free | 6th | 49.62 | |
District 20-6A | Stephen Peng | 100-yard Free | 10th | 50.97 | |
District 20-6A | Bryan Pan | 500-yard Free | 4th | 4:56.69 | |
District 20-6A | Ryan Aaron | 500-yard Free | 6th | 5:11.64 | |
District 20-6A | Aviv Tolidano | 500-yard Free | 7th | 5:15.15 | |
District 20-6A | Derick Harrington | 500-yard Free | 10th | 5:21.26 | |
District 20-6A | 1) Derek Yao 3) Alex Fu | 2) Jack Hendrickson 4) Justin Chang | 200-yard Free Relay | 1st | 1:26.88 |
Region V-6A | Fort Bend Clements | 2nd | 266.50 | ||
Region V-6A | 1) William Parry 3) Aaron Guo | 2) Christian Le 4) Justin Chang | 200-yard Medley Relay | 4th | 1:37.49 |
Region V-6A | William Parry | 100-yard Back | 10th | 54.85 | |
Region V-6A | Anthony Liu | 100-yard Back | 13th | 56.61 | |
Region V-6A | Christian Le | 100-yard Breast | 5th | 1:00.13 | |
Region V-6A | Alex Fu | 100-yard Breast | 7th | 1:00.51 | |
Region V-6A | 1) Derek Yao 3) Alex Fu | 2) Bryan Pan 4) Jack Hendrickson | 400-yard Free Relay | 4th | 3:12.46 |
Region V-6A | Alex Fu | 200-yard Free | 9th | 1:46.59 | |
Region V-6A | Bryan Pan | 200-yard Free | 10th | 1:46.95 | |
Region V-6A | Kevin Zhou | 200-yard IM | 13th | 2:02.20 | |
Region V-6A | Aaron Guo | 200-yard IM | 15th | 2:03.76 | |
Region V-6A | Jack Hendrickson | 50-yard Free | 1st | 20.71 | |
Region V-6A | Justin Chang | 50-yard Free | 3rd | 21.24 | |
Region V-6A | Derek Yao | 50-yard Free | 6th | 21.80 | |
Region V-6A | Anthony Liu | 100-yard Butterfly | 6th | 53.39 | |
Region V-6A | Allen Chen | 100-yard Butterfly | 10th | 54.16 | |
Region V-6A | Kevin Zhou | 100-yard Butterfly | 14th | 55.19 | |
Region V-6A | Aaron Guo | 100-yard Butterfly | 16th | 55.29 | |
Region V-6A | Jack Hendrickson | 100-yard Free | 4th | 47.83 | |
Region V-6A | Derek Yao | 100-yard Free | 8th | 48.65 | |
Region V-6A | Marcus Gaffney | 100-yard Free | 15th | 49.29 | |
Region V-6A | Bryan Pan | 500-yard Free | 10th | 4:55.85 | |
Region V-6A | 1) Derek Yao 3) Alex Fu | 2) Jack Hendrickson 4) Justin Chang | 200-yard Free Relay | 1st | 1:24.79 |
2017 UIL Boys Swimming & Diving Playoffs | |||||
Class 6A | Fort Bend Clements | 25th | 28 | ||
Class 6A | Jack Hendrickson | 50-yard Free | 13th | 21.42 | |
Class 6A | 1) Charles Yuen 3) Tristan Bauer | 2) Jack Hendrickson 4) Justin Chang | 200-yard Free Relay | 7th | 1:25.59 |
District 20-6A | Fort Bend Clements | 1st | 180 | ||
District 20-6A | 1) Derek Yao 3) Charles Yuen | 2) Stephen Peng 4) Justin Chang | 200-yard Medley Relay | 2nd | 1:40.03 |
District 20-6A | William Schuler | 100-yard Back | 1st | 54.95 | |
District 20-6A | Derek Yao | 100-yard Back | 2nd | 55.73 | |
District 20-6A | Anthony Liu | 100-yard Back | 4th | 55.88 | |
District 20-6A | William Parry | 100-yard Back | 6th | 56.86 | |
District 20-6A | Jason Huang | 100-yard Breast | 1st | 59.04 | |
District 20-6A | Stephen Peng | 100-yard Breast | 4th | 1:01.19 | |
District 20-6A | Christian Le | 100-yard Breast | 6th | 1:02.95 | |
District 20-6A | Marcus Gaffney | 100-yard Breast | 7th | 1:04.58 | |
District 20-6A | 1) Bryan Pan 3) Mark Levchenko | 2) Tristan Bauer 4) William Schuler | 400-yard Free Relay | 3rd | 3:20.33 |
District 20-6A | Bryan Pan | 200-yard Free | 3rd | 1:48.27 | |
District 20-6A | Aviv Tolidano | 200-yard Free | 7th | 1:52.51 | |
District 20-6A | Derrick Ong | 200-yard Free | 10th | 1:55.53 | |
District 20-6A | Mark Levchenko | 200-yard Free | 14th | 2:02.97 | |
District 20-6A | William Schuler | 200-yard IM | 2nd | 2:00.75 | |
District 20-6A | Aaron Guo | 200-yard IM | 3rd | 2:02.45 | |
District 20-6A | Allen Chen | 200-yard IM | 5th | 2:05.57 | |
District 20-6A | Derek Yao | 200-yard IM | 8th | 2:08.88 | |
District 20-6A | Charles Yuen | 50-yard Free | 1st | 21.65 | |
District 20-6A | Jack Hendrickson | 50-yard Free | 2nd | 21.80 | |
District 20-6A | Justin Chang | 50-yard Free | 4th | 22.19 | |
District 20-6A | Tristan Bauer | 50-yard Free | 8th | 22.83 | |
District 20-6A | Foster Hendrickson | One-Meter Diving | 1st | 208.35 | |
District 20-6A | Jason Huang | 100-yard Butterfly | 3rd | 53.99 | |
District 20-6A | Aaron Guo | 100-yard Butterfly | 5th | 54.44 | |
District 20-6A | Allen Chen | 100-yard Butterfly | 7th | 54.95 | |
District 20-6A | Nathan Quinn | 100-yard Butterfly | 9th | 57.34 | |
District 20-6A | Charles Yuen | 100-yard Free | 1st | 48.23 | |
District 20-6A | Jack Hendrickson | 100-yard Free | 3rd | 49.06 | |
District 20-6A | Tristan Bauer | 100-yard Free | 5th | 49.30 | |
District 20-6A | Mark Levchenko | 100-yard Free | 15th | 53.98 | |
District 20-6A | Bryan Pan | 500-yard Free | 4th | 4:54.14 | |
District 20-6A | Anthony Liu | 500-yard Free | 6th | 5:05.81 | |
District 20-6A | Aviv Tolidano | 500-yard Free | 8th | 5:10.26 | |
District 20-6A | William Parry | 500-yard Free | 10th | 5:19.27 | |
District 20-6A | 1) Mark Levchenko 3) Tristan Bauer | 2) Derek Yao 4) Jack Hendrickson | 200-yard Free Relay | 2nd | 1:29.33 |
Region V-6A | Fort Bend Clements | 2nd | 250 | ||
Region V-6A | 1) William Schuler 3) Charles Yuen | 2) Jason Huang 4) Justin Chang | 200-yard Medley Relay | 4th | 1:37.06 |
Region V-6A | William Schuler | 100-yard Back | 3rd | 53.32 | |
Region V-6A | Anthony Liu | 100-yard Back | 13th | 55.99 | |
Region V-6A | Jason Huang | 100-yard Breast | 11th | 1:00.22 | |
Region V-6A | 1) Charles Yuen 3) William Schuler | 2) Tristan Bauer 4) Jack Hendrickson | 400-yard Free Relay | 4th | 3:12.19 |
Region V-6A | Bryan Pan | 200-yard Free | 9th | 1:48.21 | |
Region V-6A | William Schuler | 200-yard IM | 7th | 1:56.90 | |
Region V-6A | Aaron Guo | 200-yard IM | 12th | 2:03.18 | |
Region V-6A | Allen Chen | 200-yard IM | 16th | 2:06.76 | |
Region V-6A | Jack Hendrickson | 50-yard Free | 1st | 21.34 | |
Region V-6A | Charles Yuen | 50-yard Free | 3rd | 21.67 | |
Region V-6A | Justin Chang | 50-yard Free | 6th | 22.01 | |
Region V-6A | Foster Hendrickson | One-Meter Diving | 8th | 246.40 | |
Region V-6A | Allen Chen | 100-yard Butterfly | 14th | 54.84 | |
Region V-6A | Jack Hendrickson | 100-yard Free | 2nd | 47.55 | |
Region V-6A | Tristan Bauer | 100-yard Free | 5th | 48.68 | |
Region V-6A | Bryan Pan | 500-yard Free | 9th | 4:48.59 | |
Region V-6A | 1) Charles Yuen 3) Tristan Bauer | 2) Jack Hendrickson 4) Justin Chang | 200-yard Free Relay | 2nd | 1:25.70 |
2016 UIL Boys Swimming & Diving Playoffs | |||||
Class 6A | Fort Bend Clements | 55th | 2 | ||
Class 6A | 1) Charles Yuen 3) Matthew Milad | 2) Tristan Bauer 4) Jack Hendrickson | 200-yard Free Relay | 16th | 1:27.87 |
District 20-6A | Fort Bend Clements | 1st | 135 | ||
District 20-6A | 1) Derek Yao 3) Aaron Guo | 2) Stephen Peng 4) Aaron Pan | 200-yard Medley Relay | 4th | 1:45.20 |
District 20-6A | Matthew Milad | 100-yard Back | 4th | 58.03 | |
District 20-6A | Derek Yao | 100-yard Back | 5th | 58.39 | |
District 20-6A | Nathan Quinn | 100-yard Back | 10th | 1:02.24 | |
District 20-6A | William Vo | 100-yard Back | 12th | 1:03.31 | |
District 20-6A | Jesse Hu | 100-yard Breast | 4th | 1:02.87 | |
District 20-6A | Stephen Peng | 100-yard Breast | 5th | 1:03.37 | |
District 20-6A | Marcus Gaffney | 100-yard Breast | 9th | 1:07.15 | |
District 20-6A | Dhruva Karkada | 100-yard Breast | 15th | 1:09.74 | |
District 20-6A | 1) Jack Hendrickson 3) Matthew Milad | 2) Tristan Bauer 4) Charles Yuen | 400-yard Free Relay | 2nd | 3:19.04 |
District 20-6A | Aaron Pan | 200-yard Free | 2nd | 1:48.10 | |
District 20-6A | Tristan Bauer | 200-yard Free | 5th | 1:52.03 | |
District 20-6A | Aviv Tolidano | 200-yard Free | 6th | 1:54.85 | |
District 20-6A | Brandon Quinn | 200-yard Free | 12th | 2:02.58 | |
District 20-6A | Aaron Guo | 200-yard IM | 2nd | 2:03.03 | |
District 20-6A | Derek Yao | 200-yard IM | 7th | 2:09.93 | |
District 20-6A | Marcus Gaffney | 200-yard IM | 9th | 2:13.09 | |
District 20-6A | Bryan Pan | 200-yard IM | 12th | 2:17.26 | |
District 20-6A | Charles Yuen | 50-yard Free | 1st | 21.76 | |
District 20-6A | Jack Hendrickson | 50-yard Free | 5th | 22.76 | |
District 20-6A | William Vo | 50-yard Free | 14th | 24.57 | |
District 20-6A | Jonathan Ngo | 50-yard Free | 15th | 24.94 | |
District 20-6A | Aaron Guo | 100-yard Butterfly | 2nd | 54.18 | |
District 20-6A | Matthew Milad | 100-yard Butterfly | 3rd | 55.39 | |
District 20-6A | Nathan Quinn | 100-yard Butterfly | 8th | 58.00 | |
District 20-6A | Stephen Peng | 100-yard Butterfly | 10th | 58.70 | |
District 20-6A | Charles Yuen | 100-yard Free | 1st | 48.02 | |
District 20-6A | Tristan Bauer | 100-yard Free | 4th | 50.49 | |
District 20-6A | Jack Hendrickson | 100-yard Free | 6th | 50.88 | |
District 20-6A | Dhruva Karkada | 100-yard Free | 12th | 51.87 | |
District 20-6A | Aaron Pan | 500-yard Free | 4th | 4:59.53 | |
District 20-6A | Bryan Pan | 500-yard Free | 7th | 5:08.13 | |
District 20-6A | Aviv Tolidano | 500-yard Free | 8th | 5:09.79 | |
District 20-6A | Brandon Quinn | 500-yard Free | 11th | 5:24.39 | |
District 20-6A | 1) Charles Yuen 3) Matthew Milad | 2) Tristan Bauer 4) Jack Hendrickson | 200-yard Free Relay | 1st | 1:29.13 |
Region V-6A | Fort Bend Clements | 6th | 157 | ||
Region V-6A | 1) Matthew Milad 3) Aaron Guo | 2) Jesse Hu 4) Dhruva Karkada | 200-yard Medley Relay | 6th | 1:40.48 |
Region V-6A | Derek Yao | 100-yard Back | 12th | 56.88 | |
Region V-6A | 1) Jack Hendrickson 3) Matthew Milad | 2) Tristan Bauer 4) Charles Yuen | 400-yard Free Relay | 5th | 3:13.64 |
Region V-6A | Tristan Bauer | 200-yard Free | 13th | 1:48.43 | |
Region V-6A | Aaron Pan | 200-yard Free | 15th | 1:50.97 | |
Region V-6A | Aaron Guo | 200-yard IM | 13th | 2:01.76 | |
Region V-6A | Charles Yuen | 50-yard Free | 3rd | 21.64 | |
Region V-6A | Jack Hendrickson | 50-yard Free | 8th | 22.21 | |
Region V-6A | Aaron Guo | 100-yard Butterfly | 12th | 54.62 | |
Region V-6A | Charles Yuen | 100-yard Free | 7th | 48.28 | |
Region V-6A | Tristan Bauer | 100-yard Free | 8th | 48.70 | |
Region V-6A | Jack Hendrickson | 100-yard Free | 16th | 50.41 | |
Region V-6A | Aaron Pan | 500-yard Free | 13th | 4:51.68 | |
Region V-6A | 1) Charles Yuen 3) Matthew Milad | 2) Tristan Bauer 4) Jack Hendrickson | 200-yard Free Relay | 5th | 1:26.94 |
2015 UIL Boys Swimming & Diving Playoffs | |||||
Class 6A | Fort Bend Clements | 6th | 94 | ||
Class 6A | 1) Arthur Yuen 3) Colin Crow | 2) Michael Lin 4) Charles Yuen | 200-yard Medley Relay | 6th | 1:34.62 |
Class 6A | 1) Arthur Yuen 3) Charles Yuen | 2) Colin Crow 4) Michael Lin | 400-yard Free Relay | 10th | 3:08.65 |
Class 6A | Arthur Yuen | 200-yard IM | 9th | 1:52.04 | |
Class 6A | Colin Crow | 100-yard Butterfly | 4th | 49.72 | |
Class 6A | 1) Colin Crow 3) Michael Lin | 2) Charles Yuen 4) Arthur Yuen | 200-yard Free Relay | 4th | 1:24.65 |
District 23-6A | Fort Bend Clements | 1st | 175 | ||
District 23-6A | 1) Edward Gaffney 3) Colin Crow | 2) Nam Nguyen 4) Justin Chang | 200-yard Medley Relay | 3rd | 1:42.57 |
District 23-6A | Edward Gaffney | 100-yard Back | 2nd | 55.83 | |
District 23-6A | Matthew Milad | 100-yard Back | 3rd | 55.99 | |
District 23-6A | Eric Yang | 100-yard Back | 5th | 57.27 | |
District 23-6A | William Vo | 100-yard Back | 10th | 1:04.04 | |
District 23-6A | Michael Lin | 100-yard Breast | 1st | 1:00.98 | |
District 23-6A | Nam Nguyen | 100-yard Breast | 5th | 1:05.23 | |
District 23-6A | Derek Yao | 100-yard Breast | 6th | 1:06.53 | |
District 23-6A | Jason Rodriguez | 100-yard Breast | DQ | ||
District 23-6A | 1) Tristan Bauer 3) Charles Yuen | 2) Thomas Madden 4) Arthur Yuen | 400-yard Free Relay | 1st | 3:19.75 |
District 23-6A | Tristan Bauer | 200-yard Free | 4th | 1:52.37 | |
District 23-6A | Aaron Pan | 200-yard Free | 5th | 1:52.41 | |
District 23-6A | Thomas Madden | 200-yard Free | 10th | 1:54.70 | |
District 23-6A | Dhruva Karkada | 200-yard Free | 11th | 2:00.38 | |
District 23-6A | Arthur Yuen | 200-yard IM | 1st | 1:53.76 | |
District 23-6A | Michael Lin | 200-yard IM | 2nd | 2:00.07 | |
District 23-6A | Derek Yao | 200-yard IM | 9th | 2:13.47 | |
District 23-6A | Jason Rodriguez | 200-yard IM | 10th | 2:14.99 | |
District 23-6A | Colin Crow | 50-yard Free | 1st | 21.77 | |
District 23-6A | Charles Yuen | 50-yard Free | 2nd | 22.17 | |
District 23-6A | Jack Hendrickson | 50-yard Free | 5th | 23.11 | |
District 23-6A | Justin Chang | 50-yard Free | 6th | 23.44 | |
District 23-6A | Colin Crow | 100-yard Butterfly | 1st | 52.50 | |
District 23-6A | Eric Yang | 100-yard Butterfly | 3rd | 55.96 | |
District 23-6A | Matthew Milad | 100-yard Butterfly | 4th | 56.19 | |
District 23-6A | James Clancy | 100-yard Butterfly | 5th | 56.83 | |
District 23-6A | Arthur Yuen | 100-yard Free | 1st | 48.18 | |
District 23-6A | Edward Gaffney | 100-yard Free | 3rd | 50.11 | |
District 23-6A | Thomas Madden | 100-yard Free | 7th | 51.74 | |
District 23-6A | Dhruva Karkada | 100-yard Free | 10th | 52.35 | |
District 23-6A | Aaron Pan | 500-yard Free | 6th | 5:07.58 | |
District 23-6A | Brandon Quinn | 500-yard Free | 7th | 5:14.57 | |
District 23-6A | Ricky Rana | 500-yard Free | 11th | 6:01.98 | |
District 23-6A | Samarth Khandelwal | 500-yard Free | 15th | 6:13.02 | |
District 23-6A | 1) Michael Lin 3) Jack Hendrickson | 2) Jason Rodriguez 4) Charles Yuen | 200-yard Free Relay | 1st | 1:30.50 |
Region VI-6A | Fort Bend Clements | 3rd | 255 | ||
Region VI-6A | 1) Arthur Yuen 3) Colin Crow | 2) Michael Lin 4) Matthew Milad | 200-yard Medley Relay | 2nd | 1:35.20 |
Region VI-6A | Edward Gaffney | 100-yard Back | 5th | 54.81 | |
Region VI-6A | Matthew Milad | 100-yard Back | 7th | 55.63 | |
Region VI-6A | Eric Yang | 100-yard Back | 14th | 57.06 | |
Region VI-6A | Michael Lin | 100-yard Breast | 7th | 59.34 | |
Region VI-6A | Nam Nguyen | 100-yard Breast | 13th | 1:02.98 | |
Region VI-6A | 1) Arthur Yuen 3) Charles Yuen | 2) Colin Crow 4) Michael Lin | 400-yard Free Relay | 1st | 3:09.33 |
Region VI-6A | Aaron Pan | 200-yard Free | 12th | 1:49.52 | |
Region VI-6A | Tristan Bauer | 200-yard Free | 13th | 1:50.39 | |
Region VI-6A | Arthur Yuen | 200-yard IM | 1st | 1:52.61 | |
Region VI-6A | Jack Hendrickson | 50-yard Free | 15th | 23.01 | |
Region VI-6A | Colin Crow | 100-yard Butterfly | 2nd | 50.28 | |
Region VI-6A | Eric Yang | 100-yard Butterfly | 5th | 53.91 | |
Region VI-6A | Matthew Milad | 100-yard Butterfly | 11th | 55.14 | |
Region VI-6A | James Clancy | 100-yard Butterfly | 16th | 56.92 | |
Region VI-6A | Thomas Madden | 100-yard Free | 9th | 49.36 | |
Region VI-6A | Edward Gaffney | 100-yard Free | 11th | 49.53 | |
Region VI-6A | Aaron Pan | 500-yard Free | 7th | 4:55.33 | |
Region VI-6A | 1) Colin Crow 3) Michael Lin | 2) Charles Yuen 4) Arthur Yuen | 200-yard Free Relay | 1st | 1:25.39 |
2014 UIL Boys Swimming & Diving Playoffs | |||||
Class 6A | Fort Bend Clements | 11th | 68 | ||
Class 6A | Jonathan Drewes | 4th | 20.85 | ||
Class 6A | Jonathan Drewes | 7th | 46.17 | ||
Class 6A | Colin Crow | 2nd | |||
Class 6A | Alex Nork | 2nd | |||
Class 6A | Colin Walton | 2nd | |||
Class 6A | Jonathan Drewes | 2nd | |||
Class 6A | Jonathan Drewes | 50-yard Free | 2nd | 20.51 | |
Class 6A | Jonathan Drewes | 100-yard Free | 2nd | 45.11 | |
Class 6A | 1) Colin Crow 21.21 3) Colin Walton 21.44 | 2) Alex Nork 20.91 4) Jonathan Drewes 20.03 | 200-yard Free Relay | 2nd | 1:23.59 |
District 23-6A | Fort Bend Clements | 1st | 226.50 | ||
District 23-6A | 1) Colin Walton 3) Jonathan Drewes | 2) Nam Nguyen 4) Edward Gaffney | 200-yard Medley Relay | 1st | 1:42.27 |
District 23-6A | Edward Gaffney | 100-yard Back | 3rd | 59.04 | |
District 23-6A | Eric Yang | 100-yard Back | 4th | 59.33 | |
District 23-6A | Matthew Milad | 100-yard Back | 6th | 59.71 | |
District 23-6A | Tristan Bauer | 100-yard Back | 11th | 1:02.26 | |
District 23-6A | Jeffrey Zhang | 100-yard Breast | 2nd | 1:02.89 | |
District 23-6A | Nam Nguyen | 100-yard Breast | 3rd | 1:03.31 | |
District 23-6A | Jason Rodriguez | 100-yard Breast | 5th | 1:06.53 | |
District 23-6A | Alex Nork | 100-yard Breast | 7th | 1:06.62 | |
District 23-6A | 1) Brian Yuen 3) Edward Gaffney | 2) Thomas Madden 4) James Clancy | 400-yard Free Relay | 1st | 3:24.87 |
District 23-6A | Colin Crow | 200-yard Free | 1st | 1:49.63 | |
District 23-6A | Thomas Madden | 200-yard Free | 3rd | 1:52.86 | |
District 23-6A | Trevor Spengeman | 200-yard Free | 4th | 1:54.71 | |
District 23-6A | Aaron Pan | 200-yard Free | 7th | 2:00.32 | |
District 23-6A | Jeffrey Zhang | 200-yard IM | 2nd | 2:03.70 | |
District 23-6A | Brian Yuen | 200-yard IM | 3rd | 2:08.77 | |
District 23-6A | Jason Rodriguez | 200-yard IM | 5th | 2:14.24 | |
District 23-6A | Brihu Sundararaman | 200-yard IM | 7th | 2:16.96 | |
District 23-6A | Jonathan Drewes | 50-yard Free | 1st | 20.85 | |
District 23-6A | Colin Walton | 50-yard Free | 2nd | 22.46 | |
District 23-6A | Alex Nork | 50-yard Free | 3rd | 22.47 | |
District 23-6A | Edward Gaffney | 50-yard Free | 5th | 23.26 | |
District 23-6A | Colin Crow | 100-yard Butterfly | 1st | 53.17 | |
District 23-6A | Brian Yuen | 100-yard Butterfly | 2nd | 54.88 | |
District 23-6A | Eric Yang | 100-yard Butterfly | 4th | 58.26 | |
District 23-6A | James Clancy | 100-yard Butterfly | 5th | 58.50 | |
District 23-6A | Jonathan Drewes | 100-yard Free | 1st | 46.90 | |
District 23-6A | Colin Walton | 100-yard Free | 2nd | 49.19 | |
District 23-6A | Trevor Spengeman | 100-yard Free | 3rd | 50.44 | |
District 23-6A | Dhruva Karkada | 100-yard Free | 6th | 52.03 | |
District 23-6A | Thomas Madden | 500-yard Free | 1st | 5:08.54 | |
District 23-6A | Aaron Pan | 500-yard Free | 3rd | 5:15.79 | |
District 23-6A | Brihu Sundararaman | 500-yard Free | 4th | 5:30.63 | |
District 23-6A | Ervin Shen | 500-yard Free | 6th | 5:36.11 | |
District 23-6A | 1) Alex Nork 3) Colin Walton | 2) Colin Crow 4) Jonathan Drewes | 200-yard Free Relay | 1st | 1:25.91 |
Region VI-6A | Fort Bend Clements | 2nd | 297 | ||
Region VI-6A | 1) Jonathan Drewes 24.10 3) Colin Crow 22.62 | 2) Alex Nork 26.66 4) Colin Walton 21.61 | 200-yard Medley Relay | DQ | |
Region VI-6A | Edward Gaffney | 100-yard Back | 4th | 55.28 | |
Region VI-6A | Nam Nguyen | 100-yard Breast | 8th | 1:02.40 | |
Region VI-6A | Jeffrey Zhang | 100-yard Breast | 9th | 1:02.12 | |
Region VI-6A | 1) Alex Nork 47.29 3) Edward Gaffney 48.64 | 2) Jeffrey Zhang 48.51 4) Trevor Spengeman 48.72 | 400-yard Free Relay | 3rd | 3:13.16 |
Region VI-6A | Colin Crow | 200-yard Free | 3rd | 1:46.86 | |
Region VI-6A | Thomas Madden | 200-yard Free | 7th | 1:52.42 | |
Region VI-6A | Trevor Spengeman | 200-yard Free | 8th | 1:52.54 | |
Region VI-6A | Jeffrey Zhang | 200-yard IM | 5th | 2:00.60 | |
Region VI-6A | Brian Yuen | 200-yard IM | 11th | 2:07.06 | |
Region VI-6A | Jonathan Drewes | 50-yard Free | 1st | 20.83 | |
Region VI-6A | Alex Nork | 50-yard Free | 2nd | 21.45 | |
Region VI-6A | Colin Walton | 50-yard Free | 6th | 22.32 | |
Region VI-6A | Colin Crow | 100-yard Butterfly | 3rd | 51.66 | |
Region VI-6A | Brian Yuen | 100-yard Butterfly | 8th | 54.42 | |
Region VI-6A | Eric Yang | 100-yard Butterfly | 10th | 53.98 | |
Region VI-6A | Jonathan Drewes | 100-yard Free | 1st | 46.34 | |
Region VI-6A | Colin Walton | 100-yard Free | 8th | 49.05 | |
Region VI-6A | Trevor Spengeman | 100-yard Free | 11th | 49.99 | |
Region VI-6A | Aaron Pan | 500-yard Free | 11th | 5:03.06 | |
Region VI-6A | Thomas Madden | 500-yard Free | 13th | 5:08.43 | |
Region VI-6A | 1) Alex Nork 21.35 3) Colin Walton 21.96 | 2) Colin Crow 20.85 4) Jonathan Drewes 20.25 | 200-yard Free Relay | 1st | 1:24.41 |
2013 UIL Boys Swimming & Diving Playoffs | |||||
Class 5A | Fort Bend Clements | 15th | 49 | ||
Class 5A | 1) Jonathan Drewes 24.21 3) Alex Nork 23.13 | 2) Jonathan Marlatt 26.28 4) Colin Hwang 21.67 | 200-yard Medley Relay | 2nd | 1:35.29 |
Class 5A | Jonathan Marlatt | 100-yard Breast | 11th | 58.72 | |
Class 5A | 1) Jonathan Drewes 47.42 3) Alex Nork 48.20 | 2) Theodore Zhang 47.97 4) Colin Hwang 47.67 | 400-yard Free Relay | DQ | |
Class 5A | Jonathan Drewes | 50-yard Free | 9th | 21.20 | |
Region VI-5A | Fort Bend Clements | 2nd | 282.50 | ||
Region VI-5A | 1) Jonathan Drewes 24.41 3) Alex Nork 22.88 | 2) Jonathan Marlatt 26.02 4) Colin Hwang 21.94 | 200-yard Medley Relay | 1st | 1:35.25 |
Region VI-5A | Edward Gaffney | 100-yard Back | 10th | 57.78 | |
Region VI-5A | Jonathan Marlatt | 100-yard Breast | 1st | 57.96 | |
Region VI-5A | Patrick Gaffney | 100-yard Breast | 4th | 1:01.64 | |
Region VI-5A | Jason Rodriguez | 100-yard Breast | 9th | 1:02.92 | |
Region VI-5A | Trevor Spengeman | 100-yard Breast | 15th | 1:06.30 | |
Region VI-5A | 1) Alex Nork 47.49 3) Jonathan Drewes 46.72 | 2) Theodore Zhang 47.45 4) Colin Hwang 47.48 | 400-yard Free Relay | 1st | 3:09.14 |
Region VI-5A | Theodore Zhang | 200-yard Free | 7th | 1:48.73 | |
Region VI-5A | Trevor Spengeman | 200-yard Free | 10th | 1:50.16 | |
Region VI-5A | Colin Crow | 200-yard Free | 11th | 1:50.77 | |
Region VI-5A | Colin Walton | 200-yard IM | 5th | 2:02.55 | |
Region VI-5A | Jonathan Drewes | 50-yard Free | 1st | 21.12 | |
Region VI-5A | Patrick Gaffney | 50-yard Free | 4th | 22.79 | |
Region VI-5A | Edward Gaffney | 50-yard Free | 15th | 24.00 | |
Region VI-5A | Colin Crow | 100-yard Butterfly | 4th | 53.51 | |
Region VI-5A | Eric Yang | 100-yard Butterfly | 14th | 57.02 | |
Region VI-5A | Theodore Zhang | 100-yard Free | 2nd | 47.85 | |
Region VI-5A | Colin Hwang | 100-yard Free | 3rd | 47.93 | |
Region VI-5A | Colin Walton | 100-yard Free | 8th | 49.86 | |
Region VI-5A | Jonathan Marlatt | 100-yard Free | 12th | 50.74 | |
Region VI-5A | Esteban Blake | 500-yard Free | 12th | 5:11.34 | |
Region VI-5A | Thomas Madden | 500-yard Free | 15th | 5:19.54 | |
2012 UIL Boys Swimming & Diving Playoffs | |||||
Class 5A | Fort Bend Clements | 46th | 7 | ||
Class 5A | 1) Eddie Zhan 3) Alex Nork | 2) Jonathan Marlatt 4) Colin Hwang | 200-yard Medley Relay | 13th | 1:38.83 |
Region VI-5A | Fort Bend Clements | 1st | 383 | ||
Region VI-5A | 1) Eddie Zhan 25.15 3) Alex Nork 23.47 | 2) Jonathan Marlatt 26.77 4) Alex Yeung 22.08 | 200-yard Medley Relay | 1st | 1:37.47 |
Region VI-5A | Barrett Roberts | 100-yard Back | 5th | 56.58 | |
Region VI-5A | Michael Lin | 100-yard Back | 7th | 57.51 | |
Region VI-5A | Eddie Zhan | 100-yard Back | 8th | 58.41 | |
Region VI-5A | Jonathan Marlatt | 100-yard Breast | 3rd | 59.32 | |
Region VI-5A | Arthur Yuen | 100-yard Breast | 6th | 1:03.39 | |
Region VI-5A | Patrick Gaffney | 100-yard Breast | 11th | 1:03.17 | |
Region VI-5A | 1) Jonathan Drewes 48.70 3) Alex Nork 48.51 | 2) Arthur Yuen 48.11 4) Colin Hwang 48.46 | 400-yard Free Relay | 2nd | 3:13.78 |
Region VI-5A | Colin Hwang | 200-yard Free | 3rd | 1:48.34 | |
Region VI-5A | Theodore Zhang | 200-yard Free | 5th | 1:48.90 | |
Region VI-5A | Steven Gutzwiller | 200-yard Free | 12th | 1:53.87 | |
Region VI-5A | Andrew Wong | 200-yard Free | 13th | 1:55.48 | |
Region VI-5A | Arthur Yuen | 200-yard IM | 2nd | 1:58.18 | |
Region VI-5A | Jonathan Drewes | 200-yard IM | 3rd | 1:59.21 | |
Region VI-5A | Michael Lin | 200-yard IM | 7th | 2:05.67 | |
Region VI-5A | Barrett Roberts | 200-yard IM | 11th | 2:07.45 | |
Region VI-5A | Alex Nork | 50-yard Free | 5th | 22.68 | |
Region VI-5A | Alex Yeung | 50-yard Free | 11th | 22.83 | |
Region VI-5A | Patrick Gaffney | 50-yard Free | 14th | 23.31 | |
Region VI-5A | Alex Nork | 100-yard Butterfly | 3rd | 52.54 | |
Region VI-5A | Klement Oei | 100-yard Butterfly | 10th | 57.11 | |
Region VI-5A | Colin Hwang | 100-yard Free | 3rd | 48.86 | |
Region VI-5A | Jonathan Drewes | 100-yard Free | 5th | 49.31 | |
Region VI-5A | Alex Yeung | 100-yard Free | 10th | 50.70 | |
Region VI-5A | Colin Walton | 100-yard Free | 12th | 51.74 | |
Region VI-5A | Theodore Zhang | 500-yard Free | 5th | 4:59.54 | |
Region VI-5A | Steven Gutzwiller | 500-yard Free | 8th | 5:05.88 | |
Region VI-5A | 1) Jonathan Drewes 22.26 3) Alex Yeung 21.79 | 2) Arthur Yuen 22.08 4) Colin Hwang 21.99 | 200-yard Free Relay | 2nd | 1:28.12 |
2011 UIL Boys Swimming & Diving Playoffs | |||||
Class 5A | Fort Bend Clements | 12th | 50 | ||
Class 5A | 1) Harrison Bui 23.55 3) Clement Dulac 22.86 | 2) Kyle Yu 25.54 4) Alex Ng 21.16 | 200-yard Medley Relay | DQ | |
Class 5A | Harrison Bui | 100-yard Back | 2nd | 50.50 | |
Class 5A | Kyle Yu | 100-yard Breast | 3rd | 56.98 | |
Class 5A | Harrison Bui | 100-yard Breast | 13th | 1:00.92 | |
Class 5A | 1) Colin Hwang 48.14 3) Kyle Yu 49.01 | 2) Clement Dulac 48.55 4) Alex Ng 48.32 | 400-yard Free Relay | 13th | 3:14.02 |
Class 5A | Clement Dulac | 200-yard Free | 16th | 1:47.68 | |
Class 5A | Kyle Yu | 200-yard IM | 15th | 1:57.44 | |
Class 5A | Clement Dulac | 100-yard Butterfly | 15th | 51.90 | |
Region VI-5A | Fort Bend Clements | 1st | 334 | ||
Region VI-5A | 1) Harrison Bui 23.98 3) Clement Dulac 23.45 | 2) Kyle Yu 26.13 4) Alex Ng 21.77 | 200-yard Medley Relay | 1st | 1:35.33 |
Region VI-5A | Harrison Bui | 100-yard Back | 1st | 50.91 | |
Region VI-5A | Harrison Bui | 100-yard Breast | 1st | 56.49 | |
Region VI-5A | Kyle Yu | 100-yard Breast | 2nd | 56.82 | |
Region VI-5A | 1) Colin Hwang 48.41 3) Kyle Yu 48.39 | 2) Clement Dulac 48.07 4) Harrison Bui 47.87 | 400-yard Free Relay | 1st | 3:12.74 |
Region VI-5A | Clement Dulac | 200-yard Free | 1st | 1:43.07 | |
Region VI-5A | Colin Hwang | 200-yard Free | 4th | 1:45.64 | |
Region VI-5A | Theodore Zhang | 200-yard Free | 13th | 1:53.54 | |
Region VI-5A | Kyle Yu | 200-yard IM | 1st | 1:55.39 | |
Region VI-5A | Juan Tapia | 200-yard IM | 11th | 2:06.45 | |
Region VI-5A | Alex Ng | 50-yard Free | 2nd | 21.82 | |
Region VI-5A | Clement Dulac | 100-yard Butterfly | 1st | 51.17 | |
Region VI-5A | Klement Oei | 100-yard Butterfly | 14th | 58.33 | |
Region VI-5A | Colin Hwang | 100-yard Free | 3rd | 48.67 | |
Region VI-5A | Alex Ng | 100-yard Free | 5th | 49.60 | |
Region VI-5A | Alex Yeung | 100-yard Free | 11th | 50.95 | |
Region VI-5A | Juan Tapia | 500-yard Free | 6th | 5:00.43 | |
Region VI-5A | Theodore Zhang | 500-yard Free | 10th | 5:02.80 | |
Region VI-5A | Steven Gutzwiller | 500-yard Free | 13th | 5:11.55 | |
Region VI-5A | 1) Colin Hwang 22.51 3) Patrick Gaffney 23.17 | 2) Alex Yeung 22.71 4) Alex Ng 21.58 | 200-yard Free Relay | 3rd | 1:29.97 |
2010 UIL Boys Swimming & Diving Playoffs | |||||
Class 5A | Fort Bend Clements | 11th | 78 | ||
Class 5A | 1) Harrison Bui 23.76 3) Javier Infante 23.20 | 2) Kyle Yu 25.93 4) Patrick Guillory 20.96 | 200-yard Medley Relay | 2nd | 1:33.85 |
Class 5A | Harrison Bui | 100-yard Back | 5th | 51.23 | |
Class 5A | Kyle Yu | 100-yard Breast | 2nd | 56.87 | |
Class 5A | Kyle Yu | 200-yard IM | 11th | 1:55.42 | |
Class 5A | Patrick Guillory | 100-yard Free | 10th | 47.01 | |
Class 5A | 0) Stephen Culberson 21.31 0) Christopher Kalmbach 22.41 | 0) Alex Ng 22.18 0) Daniel Wang 22.54 | 200-yard Free Relay | DQ | |
2009 UIL Boys Swimming & Diving Playoffs | |||||
Class 5A | Fort Bend Clements | 21st | 36 | ||
Class 5A | 1) Harrison Bui 3) Andrew Owens | 2) Kyle Yu 4) Christopher Kalmbach | 200-yard Medley Relay | 9th | 1:37.18 |
Class 5A | Harrison Bui | 100-yard Back | 14th | 54.26 | |
Class 5A | Kyle Yu | 100-yard Breast | 9th | 57.13 | |
Class 5A | Kyle Yu | 200-yard IM | 11th | 1:56.48 | |
2005 UIL Boys Swimming & Diving Playoffs | |||||
Class 5A | Fort Bend Clements | 20th | 35.50 | ||
1992 UIL Boys Swimming & Diving Playoffs | |||||
UIL | Jeff Brown | 500-yard Free | 1st | 4:27.01 |