Login   |   Register
Schools   School Districts
Click here to update our playoff information (email us)

Keyword Search:
Org:
Gender:
Schedule:
Round:
Division:
Region:
Class:
Season:
County:
City:
Date:-
Playoff Schedule & Results
(All Times Central)
Date
-
-
-
more
UIL Volleyball Playoffs
Oct 29
5:30 p.m.
 China Spring 3
 Region III-4A Bi-District
defeated Waxahachie Life 0
 at Whitney (view)
+
Oct 29
6 p.m.
 Hamshire-Fannett 3
 Region III-4A Bi-District
defeated Liberty 0
 at Mont Belvieu Barbers Hill (view)
+
Oct 29
6 p.m.
 Grand Saline 3
 Region II-3A Bi-District
defeated Dallas Life Oak Cliff 0
 at Terrell (view)
+
Oct 29
6 p.m.
 Goliad 3
 Region IV-3A Bi-District
defeated Lytle 0
 at Floresville (view)
+
Oct 29
6:30 p.m.
 Waco Midway 3
 Region II-6A Bi-District
defeated Tyler Lee 0
 at Navarro College (view)
+
Oct 29
6:30 p.m.
 Mansfield Legacy 3
 Region I-5A Bi-District
defeated FW Carter-Riverside 0
 at Arlington Martin (view)
+
Oct 29
6:30 p.m.
 Schulenburg 3
 Region IV-3A Bi-District
defeated Luling 1
 at Flatonia (view)
+
Oct 29
7 p.m.
 Midland Lee 3
 Region I-6A Bi-District
defeated EP Americas 0
 at Sul Ross (view)
+
Oct 29
7 p.m.
 New Braunfels 3
 Region IV-6A Bi-District
defeated Austin Lake Travis 1
 at Wimberley (view)
+
Oct 29
7 p.m.
 Frisco Liberty 3
 Region II-5A Bi-District
defeated Sherman 0
 at Anna (view)
+
Oct 29
7 p.m.
 Jewett Leon 3
 Region III-2A Bi-District
defeated Kerens 0
 at Buffalo (view)
+
Oct 29
7 p.m.
 Junction 3
 Region IV-2A Bi-District
defeated La Pryor 1
 at Leakey (view)
+
Oct 29
7:30 p.m.
 Weatherford 3
 Region I-6A Bi-District
defeated Arlington Lamar 0
 at Aledo (view)
+
Oct 29
7:30 p.m.
 Aubrey 3
 Region II-4A Bi-District
defeated Dallas Lincoln 0
 at Lewisville Hebron (view)
+
Oct 29
7:30 p.m.
 Timpson 3
 Region III-2A Bi-District
defeated Linden-Kildare 0
 at Le Tourneau (view)
+
Oct 30
5 p.m.
 Houston Memorial 3
 Region III-6A Bi-District
defeated Houston Lamar 0
 at Houston Coleman Coliseum (view)
+
Oct 30
6 p.m.
 Richardson Lake Highlands 3
 Region I-6A Bi-District
defeated Cedar Hill 1
 at Coppell (view)
+
Oct 30
6 p.m.
 Lindale 3
 Region II-5A Bi-District
defeated Lufkin 1
 at Tyler Lee (view)
+
Oct 30
6 p.m.
 Dumas 3
 Region I-4A Bi-District
defeated Levelland 1
 at Canyon (view)
+
Oct 30
6 p.m.
 Pampa 3
 Region I-4A Bi-District
defeated Lamesa 0
 at Plainview (view)
+
Oct 30
6 p.m.
 Bullard 3
 Region II-4A Bi-District
defeated Texarkana Liberty-Eylau 0
 at Longview (view)
+
Oct 30
6 p.m.
 Livingston 3
 Region III-4A Bi-District
defeated Sour Lake Hardin-Jefferson 1
 at Kountze (view)
+
Oct 30
6 p.m.
 La Feria 3
 Region IV-4A Bi-District
defeated Ingleside 0
 at Kingsville King (view)
+
Oct 30
6 p.m.
 La Vernia 3
 Region IV-4A Bi-District
defeated Carrizo Springs 0
 at Pearsall (view)
+
Oct 30
6 p.m.
 Banquete 3
 Region IV-3A Bi-District
defeated Lyford 1
 at Hebbronville (view)
+
Oct 30
6:30 p.m.
 Colleyville Heritage 3
 Region I-5A Bi-District
defeated Lake Dallas 0
 at Northwest Nelson (view)
+
Oct 30
6:30 p.m.
 Aledo 3
 Region I-5A Bi-District
defeated Lubbock Cooper 1
 at Abilene (view)
+
Oct 30
6:30 p.m.
 SA Harlandale 3
 Region IV-5A Bi-District
defeated Lockhart 1
 at Cibolo Steele (view)
+
Oct 30
6:30 p.m.
 Lorena 3
 Region III-4A Bi-District
defeated Hillsboro 0
 at Waco Midway (view)
+
Oct 30
6:30 p.m.
 Fulshear 3
 Region IV-4A Bi-District
defeated La Grange 1
 at Columbus (view)
+
Oct 30
6:30 p.m.
 Fredericksburg 3
 Region IV-4A Bi-District
defeated Liberty Hill 1
 at Marble Falls (view)
+
Oct 30
7 p.m.
 Austin Vandegrift 3
 Region II-6A Bi-District
defeated Houston Langham Creek 1
 at Klein Cain (view)
+
Oct 30
7 p.m.
 Los Fresnos 3
 Region IV-6A Bi-District
defeated Weslaco 1
 at Weslaco (view)
+
Oct 30
7 p.m.
 Lucas Lovejoy 3
 Region II-5A Bi-District
defeated Frisco Lebanon Trail 0
 at Allen (view)
+
Oct 30
7 p.m.
 Mission Veterans Memorial 3
 Region IV-5A Bi-District
defeated Brownsville Lopez 0
 at Mission Veterans Memorial (view)
+
Oct 30
7 p.m.
 Gunter 3
 Region II-3A Bi-District
defeated Leonard 1
 at Anna (view)
+
Oct 30
7 p.m.
 Lexington 3
 Region III-3A Bi-District
defeated Palestine Westwood 0
 at Bryan (view)
+
Oct 30
7 p.m.
 Agua Dulce 3
 Region IV-2A Bi-District
defeated La Villa 0
 at Lasara (view)
+
Oct 30
7:30 p.m.
 Red Oak 3
 Region II-5A Bi-District
defeated Lancaster 0
 at Duncanville (view)
+
Oct 30
8 p.m.
 Cleveland Tarkington 3
 Region III-4A Bi-District
defeated Orange Little Cypress-Mauriceville 2
 at Kountze (view)
+
results 1 - 40 of 78