Login   |   Register
Schools   School Districts
Click here to update our playoff information (email us)

Keyword Search:
Org:
Gender:
Schedule:
Round:
Division:
Region:
Class:
Season:
County:
City:
Date:-
Playoff Schedule & Results
(All Times Central)
Date
-
-
-
more
UIL Volleyball Playoffs
Oct 29
5 p.m.
 Katy Seven Lakes 3
 Region III-6A Bi-District
defeated Fort Bend Bush 0
 at Sugar Land Wheeler (view)
+
Oct 29
5 p.m.
 Houston Stratford 3
 Region III-6A Bi-District
defeated Houston Bellaire 0
 at Houston Coleman Coliseum (view)
+
Oct 29
6 p.m.
 Klein Collins 3
 Region II-6A Bi-District
defeated Spring 0
 at Spring (view)
+
Oct 29
6 p.m.
 Dallas Wilson 3
 Region II-5A Bi-District
defeated Dallas Seagoville 0
 at Dallas Owens Sports Complex (view)
+
Oct 29
6 p.m.
 SA Jefferson 3
 Region IV-5A Bi-District
defeated SA Southside 0
 at San Antonio Southside (view)
+
Oct 29
6 p.m.
 Snyder 3
 Region I-4A Bi-District
defeated Vernon 2
 at Albany (view)
+
Oct 29
6 p.m.
 San Diego 3
 Region IV-3A Bi-District
defeated Edinburg Quest 0
 at Kingsville King (view)
+
Oct 29
6 p.m.
 Center Point 3
 Region IV-2A Bi-District
defeated Sabinal 0
 at Bandera (view)
+
Oct 29
6 p.m.
 Sulphur Bluff 3
 Region III-1A Bi-District
defeated Fruitvale 1
 at Cumby (view)
+
Oct 29
6:30 p.m.
 Santa Fe 3
 Region III-5A Bi-District
defeated Nederland 0
 at Lee College (view)
+
Oct 29
6:30 p.m.
 Van 3
 Region II-4A Bi-District
defeated Sunnyvale 0
 at Kemp (view)
+
Oct 29
6:30 p.m.
 Schulenburg 3
 Region IV-3A Bi-District
defeated Luling 1
 at Flatonia (view)
+
Oct 29
6:30 p.m.
 Snook 3
 Region IV-2A Bi-District
defeated Milano 0
 at Caldwell (view)
+
Oct 29
7 p.m.
 Frisco Liberty 3
 Region II-5A Bi-District
defeated Sherman 0
 at Anna (view)
+
Oct 29
7 p.m.
 Glen Rose 3
 Region I-4A Bi-District
defeated Springtown 0
 at Mineral Wells (view)
+
Oct 29
7 p.m.
 Huffman Hargrave 3
 Region III-4A Bi-District
defeated Silsbee 0
 at Winnie East Chambers (view)
+
Oct 29
7:30 p.m.
 Dallas Highland Park 3
 Region II-5A Bi-District
defeated Dallas Sunset 0
 at Dallas Owens Sports Complex (view)
+
Oct 29
7:30 p.m.
 Sanger 3
 Region II-4A Bi-District
defeated Dallas Roosevelt 0
 at Lewisville The Colony (view)
+
Oct 29
8 p.m.
 Seguin 3
 Region IV-5A Bi-District
defeated Austin Johnson 0
 at Kyle Lehman (view)
+
Oct 29
8 p.m.
 Seminole 3
 Region I-4A Bi-District
defeated San Elizario 2
 at Fort Stockton (view)
+
Oct 29
8 p.m.
 Sinton 3
 Region IV-4A Bi-District
defeated Rio Hondo 0
 at Kingsville King (view)
+
Oct 30
5 p.m.
 Manvel 3
 Region III-5A Bi-District
defeated Houston Sterling 0
 at Houston Barnett Sports Complex (view)
+
Oct 30
5 p.m.
 Freeport Brazosport 3
 Region III-4A Bi-District
defeated Houston Scarborough 0
 at Sweeny (view)
+
Oct 30
5:30 p.m.
 Austin Westlake 3
 Region IV-6A Bi-District
defeated Spring Branch Smithson Valley 0
 at Kyle Lehman (view)
+
Oct 30
6 p.m.
 Pasadena Memorial 3
 Region III-6A Bi-District
defeated Baytown Sterling 1
 at Channelview (view)
+
Oct 30
6 p.m.
 SA Highlands 3
 Region IV-5A Bi-District
defeated SA Southwest 2
 at San Antonio Southwest (view)
+
Oct 30
6 p.m.
 Needville 3
 Region IV-4A Bi-District
defeated Smithville 0
 at Altair Rice (view)
+
Oct 30
6 p.m.
 Shallowater 3
 Region I-3A Bi-District
defeated Tulia 0
 at Dimmitt (view)
+
Oct 30
6:30 p.m.
 Caldwell 3
 Region IV-4A Bi-District
defeated Sealy 1
 at Hempstead (view)
+
Oct 30
6:30 p.m.
 Boerne 3
 Region IV-4A Bi-District
defeated Salado 0
 at Llano (view)
+
Oct 30
6:30 p.m.
 Sonora 3
 Region I-3A Bi-District
defeated Presidio 0
 at Fort Stockton (view)
+
Oct 30
6:30 p.m.
 Thorndale 3
 Region IV-2A Bi-District
defeated Somerville 2
 at Giddings (view)
+
Oct 30
7 p.m.
 McKinney 3
 Region II-6A Bi-District
defeated Garland Sachse 0
 at Plano East (view)
+
Oct 30
7 p.m.
 Humble Summer Creek 3
 Region III-6A Bi-District
defeated Channelview 0
 at Houston King (view)
+
Oct 30
7 p.m.
 Alvin Shadow Creek 3
 Region III-5A Bi-District
defeated Houston Austin 0
 at Houston Barnett Sports Complex (view)
+
Oct 30
7 p.m.
 Edcouch-Elsa 3
 Region IV-5A Bi-District
defeated PSJA Southwest 0
 at Edcouch Edcouch-Elsa (view)
+
Oct 30
7 p.m.
 Donna 3
 Region IV-5A Bi-District
defeated Mission Sharyland 1
 at Pharr-San Juan-Alamo Southwest (view)
+
Oct 30
7 p.m.
 Brownsville Veterans Memorial 3
 Region IV-5A Bi-District
defeated Sharyland Pioneer 1
 at Weslaco East (view)
+
Oct 30
7 p.m.
 Iowa Park 3
 Region I-4A Bi-District
defeated Sweetwater 1
 at Breckenridge (view)
+
Oct 30
7 p.m.
 Sweeny 3
 Region III-4A Bi-District
defeated Houston Yates 0
 at Sweeny (view)
+
results 1 - 40 of 91