Login   |   Register
Schools   School Districts
Click here to update our playoff information (email us)
<< Back to history
Filter by Year:

Individual Multi-Event Regionals Qualifiers (2011-12 to Current)
▶ Single Season   |   Career

*Relay team participants are added to qualifiers when released by the state tournament officials

AthleteCLSchoolDivisionYearEvent (Finish)

Four-Event Qualifiers
Lucas AbounaderSr.Austin LBJRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (4th); 50-yard Freestyle (1st)
Nico AcevedoSr.McAllen RoweRegion VIII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (6th); 50-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (5th)
Benjamin AdamsFr.Dripping SpringsRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Backstroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Individual Medley (12th)
Chase AdamsJr.Houston WaltripRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Backstroke (16th); 200-yard Individual Medley (15th); 200-yard Medley Relay (13th)
Jake AdamsJr.Lufkin HudsonRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (11th); 200-yard Medley Relay (10th)
Adrian AguirreSr.El PasoRegion I-5A2020-21100-yard Backstroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (DQ)
Jr.El PasoRegion I-5A2019-20100-yard Backstroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Seungjoon AhnSr.Katy Seven LakesRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Stone AhrendtSr.College Station A&M ConsolidatedRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (7th)
Cameron AinsworthJr.Corpus Christi Flour BluffRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (5th)
So.Corpus Christi Flour BluffRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (2nd)
Landon AlarconJr.GeorgetownRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (1st)
So.GeorgetownRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Cameron AlcornSr.Texarkana TexasRegion IV-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (1st)
Andrew AlcottSr.Katy TaylorRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (9th); 50-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Aaron AmayaJr.El Paso BurgesRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Individual Medley (11th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Flynn AndrewsSr.AngletonRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jr.AngletonRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (2nd)
Jacob ApaezSo.San Antonio BrennanRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Butterfly (13th); 200-yard Medley Relay (10th)
Isaac ApodacaSr.El Paso EastwoodRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (10th); 50-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Landon ArberJr.MansfieldRegion I-6A2019-20100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (1st)
Benji AriasSo.El Paso CoronadoRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (3rd); 50-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (4th)
David ArmstrongSr.Houston Cy-FairRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Breaststroke (5th); 100-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (4th)
Logan ArnoldJr.Katy Seven LakesRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (9th); 200-yard Individual Medley (7th)
Jayden AtkinsFr.Mansfield Lake RidgeRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Freestyle (13th); 200-yard Freestyle (9th)
Alejandro AvalosSr.Brownsville RiveraRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 500-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (15th)
Alex AvilaSr.McAllen RoweRegion VIII-5A2020-21100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jr.McAllen RoweRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Backstroke (8th); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (5th)
Carlos BacaJr.El Paso Bel AirRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (10th)
Griffin BakerFr.Tyler LegacyRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (16th); 200-yard Freestyle (12th)
Stevie BalistreriJr.League City Clear SpringsRegion VI-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (4th); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (5th)
So.League City Clear SpringsRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Butterfly (12th); 200-yard Individual Medley (15th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Braden BallSr.Denton BraswellRegion II-5A2019-20100-yard Backstroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (6th)
Zach BannJr.Leander RouseRegion V-5A2019-20100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (5th)
Jake BarneySr.Lewisville The ColonyRegion IV-5A2020-21100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (12th); 200-yard Medley Relay (7th)
Daniel BarrSr.New Caney PorterRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Individual Medley (12th)
Martin BarreraSr.Galena Park North ShoreRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (12th)
Caed BarronSo.LubbockRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (4th); 200-yard Individual Medley (5th); 200-yard Medley Relay (1st)
Austin BartonSo.McAllen MemorialRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Butterfly (11th); 200-yard Freestyle (9th)
Justin Bay-SheppardSo.Deer ParkRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (10th); 200-yard Freestyle (9th)
Kaden BealFr.El CampoRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Backstroke (11th); 200-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (5th)
Luke BealsJr.Humble KingwoodRegion VI-6A2020-21100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (1st)
Macen BeardSo.WhitehouseRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Individual Medley (DQ); 200-yard Medley Relay (9th)
Joshua BedfordSo.Austin VandegriftRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (4th)
Noah BeladiSr.KellerRegion I-6A2020-21100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Jr.KellerRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Hayden BellottiFr.Fort Bend ClementsRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (6th)
Brennan M BennettSr.AndrewsRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Carter BennettJr.Humble Kingwood ParkRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Zach BentleySr.Conroe The WoodlandsRegion IV-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Butterfly (9th); 50-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (1st)
Jack BerubeSo.Dallas WilsonRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Backstroke (1st); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (8th)
Fr.Dallas WilsonRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Elijah BeshearSr.Wichita Falls RiderRegion II-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (8th)
Tomas BetancourSo.Corpus Christi Tuloso-MidwayRegion VIII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (2nd); 50-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
Will BettsSr.Katy Cinco RanchRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (16th); 50-yard Freestyle (6th)
Jr.Katy Cinco RanchRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (12th); 50-yard Freestyle (7th)
Brian Biggerstaff JrSo.Universal City RandolphRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Backstroke (9th); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Medley Relay (13th)
Joseph BilgriSo.Denton BraswellRegion II-5A2019-20100-yard Breaststroke (DQ); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Individual Medley (13th); 200-yard Medley Relay (6th)
Marcus BilkeSr.Midlothian HeritageRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (1st)
Daniel BishopFr.Austin VandegriftRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (6th)
Aaron BlackJr.AngletonRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (2nd)
So.AngletonRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (2nd)
Abel BlackJr.AngletonRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (1st); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (2nd)
So.AngletonRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (4th); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (2nd)
Tate BladonJr.Frisco WakelandRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (2nd); 50-yard Freestyle (2nd)
Carson BlairSo.Keller Fossil RidgeRegion I-6A2020-21100-yard Backstroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (12th)
Fr.Keller Fossil RidgeRegion I-6A2019-20100-yard Backstroke (15th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Individual Medley (16th); 200-yard Medley Relay (16th)
Wyatt BlairJr.Keller Fossil RidgeRegion I-6A2020-21100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Medley Relay (12th)
Joshua BlasJr.Weslaco EastRegion VIII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Freestyle (12th); 200-yard Individual Medley (7th); 200-yard Medley Relay (4th)
Tarun BobbiliSr.Houston WestsideRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (10th); 50-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (8th)
Kase BoettcherJr.Richmond George RanchRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (5th)
So.Richmond George RanchRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (9th); 200-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (7th)
Cade BomerFr.BurlesonRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (6th); 50-yard Freestyle (10th); 200-yard Freestyle (5th)
Hunter BonifaceJr.Fort Worth BoswellRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Backstroke (2nd); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Medley Relay (4th)
Roberto Bonilla FloresSo.Conroe The WoodlandsRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Rico BooneSr.Katy TompkinsRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 50-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (4th)
Jake BorawskiSr.San Antonio Alamo HeightsRegion VII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (5th); 50-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Saxon BoringSr.Prosper Rock HillRegion III-5A2020-21100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (4th)
Ramiro BorregoSr.MissionRegion VIII-6A2020-21100-yard Breaststroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (7th)
Kevin BorsaniJr.Brownsville Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (11th); 200-yard Individual Medley (11th)
Alex BoutinSo.AllenRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Backstroke (5th); 200-yard Individual Medley (5th); 200-yard Medley Relay (5th)
Jon BoutwellSo.Lubbock MontereyRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (7th)
Fr.Lubbock MontereyRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (7th)
Oliver BowlingJr.WillisRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Breaststroke (12th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (9th)
Joshua BoyerSr.LeanderRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (4th)
Ian BrandtJr.Dallas AdamsRegion III-5A2020-21100-yard Backstroke (7th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (9th)
So.Dallas AdamsRegion IV-5A2019-20100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Kraig BraySr.Corpus Christi Flour BluffRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (1st); 50-yard Freestyle (1st)
Zane BraySr.Arlington MartinRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Individual Medley (12th); 200-yard Medley Relay (11th)
Jacob BrehmSr.Schertz ClemensRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Lance BroadFr.Richardson PearceRegion II-6A2019-20100-yard Breaststroke (15th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Butterfly (16th); 200-yard Medley Relay (10th)
Carson BrocketteSr.Richardson Lake HighlandsRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Backstroke (2nd); 100-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (9th)
Jr.Richardson Lake HighlandsRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (13th)
Matthew BrooksJr.Bay CityRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (9th)
Anderson BrownFr.Buda HaysRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Butterfly (11th); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (13th)
Paul BrownJr.Corpus Christi Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (6th); 50-yard Freestyle (7th)
Jacob BulsecoSr.League City Clear CreekRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (2nd)
Zealleon BumanglagJr.San Antonio HarlanRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Backstroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (11th)
John BurgerJr.Houston Strake JesuitRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (7th)
Brendan BurkettJr.Richmond George RanchRegion V-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (11th); 50-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (5th)
Luca BurnsJr.Houston MemorialRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (6th); 100-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (6th)
So.Houston MemorialRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Backstroke (7th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (6th)
Shane BurnsJr.Austin WestlakeRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (5th)
Brendan BurtJr.Dripping SpringsRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (7th); 200-yard Medley Relay (5th)
Caleb BustillosSo.BurlesonRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (9th); 100-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (6th)
Fr.BurlesonRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Backstroke (16th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (11th)
Gabriel BustillosSr.BurlesonRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (4th)
Lance ButlerSr.Austin AndersonRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (1st); 50-yard Freestyle (1st)
Kevin CaiJr.San Antonio ReaganRegion VII-6A2020-21100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
So.San Antonio ReaganRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (4th)
Brayden CaldwellSr.San Antonio O'ConnorRegion VII-6A2020-21100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (9th)
Marco CamposSr.San Antonio Fox TechRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 50-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (11th)
Coby CanaleSr.Waco MidwayRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (16th); 200-yard Freestyle (15th)
Alex CantuJr.EdinburgRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (10th); 200-yard Freestyle (15th)
Hunter CapulongSo.Irving MacArthurRegion II-6A2020-21100-yard Backstroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Butterfly (12th); 200-yard Medley Relay (11th)
Gavin CareySr.GrapevineRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (5th)
Jr.GrapevineRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (14th)
Jarrod CarmodySr.Northwest NelsonRegion I-6A2020-21100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 50-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (5th)
Cannon CaroneJr.Frisco ReedyRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Breaststroke (1st); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Medley Relay (3rd)
So.Frisco ReedyRegion III-5A2019-20100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 50-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Carlo CarranzaSr.Pharr-San Juan-AlamoRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Backstroke (3rd); 100-yard Butterfly (9th); 200-yard Medley Relay (10th)
John David CassSr.Texarkana TexasRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (1st); 50-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Jr.Texarkana TexasRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (1st); 50-yard Freestyle (2nd)
Jackson CastleberrySr.NacogdochesRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (1st); 100-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (3rd)
Christian CerdaJr.Pharr-San Juan-Alamo NorthRegion VIII-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Freestyle (13th); 50-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (5th)
Sebastian CerdaJr.Pharr-San Juan-Alamo NorthRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Backstroke (8th); 200-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (5th)
Juan CeresaSr.Austin LBJRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (2nd)
Jaxson ChambersJr.Midlothian HeritageRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (2nd)
So.Midlothian HeritageRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 50-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (2nd)
Cameron ChanJr.San Antonio Alamo HeightsRegion VII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (2nd); 50-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (2nd)
So.San Antonio Alamo HeightsRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Leran ChangJr.KellerRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (2nd); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
So.Lewisville Flower MoundRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (4th)
Marcelo Chauvet GonzalezSr.El Paso FranklinRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jr.El Paso FranklinRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (1st); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Diego ChavanaJr.Laredo UnitedRegion VIII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (9th); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Cristian ChavezSr.El Paso EastwoodRegion I-5A2019-20100-yard Breaststroke (12th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Individual Medley (15th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Ethan ChavezSo.PecosRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (9th)
Theodore ChenJr.Plano WestRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Backstroke (4th); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Medley Relay (1st)
Zachary ChesmanJr.AllenRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (5th)
Lennox ChoiJr.Houston WestsideRegion IV-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (9th); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (11th)
So.Houston WestsideRegion IV-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Butterfly (10th); 200-yard Individual Medley (10th); 200-yard Medley Relay (8th)
Iban ChristensenSr.Houston LamarRegion IV-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (10th); 50-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (9th)
Logan CicmanJr.Mount Pleasant Chapel HillRegion IV-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (3rd); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Medley Relay (7th)
Arnoldo Cisneros-SillerSr.MansfieldRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Breaststroke (2nd); 100-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (1st)
Aidan ClarkSr.Lewisville Flower MoundRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (3rd)
Zach ClarkSo.WillisRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Freestyle (8th); 50-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (9th)
Robert ClarkeSr.Dallas Highland ParkRegion III-5A2019-20100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (6th); 50-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (4th)
Grant ClossonSo.Dallas WilsonRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (8th)
Fr.Dallas WilsonRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (2nd); 50-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jaxon CoatesSr.CleburneRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (1st); 100-yard Butterfly (4th); 200-yard Medley Relay (1st)
Jr.CleburneRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (1st); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Cash CoatsSr.AndrewsRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Kelly CollinsSr.San Antonio Alamo HeightsRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (7th)
Clayton ConklinSr.League City Clear FallsRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (2nd); 50-yard Freestyle (4th)
Jr.League City Clear FallsRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (1st)
Carson ConnardSr.TomballRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Breaststroke (7th); 100-yard Butterfly (11th); 200-yard Medley Relay (8th)
Chase CookeSr.Katy Seven LakesRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
Gabriel CordovaJr.MissionRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (15th); 200-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (7th)
Tanner CornSr.BurlesonRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (8th); 50-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (6th)
Jr.BurlesonRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (13th); 50-yard Freestyle (9th)
Sebastian CorralSr.El PasoRegion I-5A2020-21100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Jacob CourseySr.BurlesonRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (6th)
Jr.BurlesonRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Breaststroke (15th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Individual Medley (3rd)
Jaden CoutoSr.GranburyRegion II-5A2019-20100-yard Backstroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (9th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Tate CoxJr.Midlothian HeritageRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (7th); 200-yard Medley Relay (5th)
Clay CraneSo.Waco MidwayRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 500-yard Freestyle (13th); 200-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (12th)
Clay CrawfordSr.Houston Cypress WoodsRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (6th); 50-yard Freestyle (3rd)
Corbin CrawfordSr.FriscoRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Medley Relay (7th)
Jayden CrewsJr.Los FresnosRegion VIII-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (4th); 50-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jackson CrockerSo.Victoria WestRegion VII-5A2019-20100-yard Backstroke (7th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (6th)
Andrew CrosleySr.San Antonio Alamo HeightsRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (1st); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Marco CruzFr.Red OakRegion IV-5A2019-20100-yard Backstroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (8th)
Ulises Cruz-MancinasSr.Waco MidwayRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Butterfly (13th); 200-yard Individual Medley (15th)
Ian CullicottSo.Austin BowieRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (10th); 200-yard Freestyle (10th)
Alex CulliganSr.Houston Strake JesuitRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Individual Medley (7th); 200-yard Medley Relay (7th)
Jr.Houston Strake JesuitRegion IV-6A2019-20100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (11th)
Merritt CurtisSr.Dallas AdamsRegion IV-5A2019-20100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Noah CzelustaSr.Houston MemorialRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (6th)
Fabrizio D'OrsiSr.KellerRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (2nd); 50-yard Freestyle (3rd)
Jr.KellerRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Daniel D'SouzaSr.GranburyRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (3rd)
Jr.GranburyRegion II-5A2019-20100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Carson DaileySo.Lubbock CoronadoRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (4th)
David DanaSr.San Antonio HolmesRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Butterfly (14th); 200-yard Medley Relay (15th)
Geoffrey DarrettJr.MidlothianRegion IV-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (13th); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Caden DaugardSo.Houston Strake JesuitRegion VI-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Freestyle (11th); 50-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (7th)
Wyatt DavieSr.Richardson PearceRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Freestyle (9th); 50-yard Freestyle (4th)
Patrick DavilaSr.Harlingen SouthRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Backstroke (5th); 200-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (8th)
Caleb DavisJr.Conroe Grand OaksRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Breaststroke (6th); 50-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (4th)
So.Conroe Grand OaksRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (4th)
Dylan DavisSr.Cibolo SteeleRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Backstroke (11th); 200-yard Individual Medley (10th); 200-yard Medley Relay (7th)
Jasper DavisSr.Austin AndersonRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (1st)
Jr.Austin AndersonRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (9th)
Jacob DawsonJr.MidlothianRegion IV-5A2020-21100-yard Breaststroke (DQ); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Julio De LeonJr.Mission Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Backstroke (12th); 200-yard Individual Medley (10th); 200-yard Medley Relay (9th)
Myles de ValcourtSr.Clute BrazoswoodRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (8th); 200-yard Individual Medley (12th); 200-yard Medley Relay (9th)
Jr.Clute BrazoswoodRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Freestyle (7th)
Taylor DearJr.Corpus Christi Tuloso-MidwayRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (7th); 50-yard Freestyle (8th)
So.Corpus Christi Tuloso-MidwayRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (4th); 50-yard Freestyle (3rd)
Brendan DeberghSr.Frisco WakelandRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (4th)
Jacob deLagerheimSr.MansfieldRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (5th)
Jr.MansfieldRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (3rd)
Hector DeleonSo.MissionRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (5th)
Raul DelgadoSr.Brownsville LopezRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Backstroke (10th); 200-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (14th)
Jr.Brownsville LopezRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Backstroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (13th)
Johnny DelostrinosSr.San Antonio HarlanRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (1st); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jackson DementJr.Houston BridgelandRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (6th)
Kyle Den HerderSo.Richmond FosterRegion VI-5A2020-21100-yard Backstroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (1st)
Cameron DerlethJr.AngletonRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Individual Medley (5th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Quinten DeyselSr.Brownsville HannaRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (1st); 50-yard Freestyle (1st)
Jr.Brownsville HannaRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (2nd); 50-yard Freestyle (1st)
Christian DiazSo.San Antonio Great Hearts AcademyRegion VIII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Butterfly (13th); 50-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Noah DiazSr.Houston Cy-FairRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Backstroke (8th); 200-yard Individual Medley (15th); 200-yard Medley Relay (4th)
Trey DickeySr.Plano EastRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (2nd)
Jr.Plano EastRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (DQ)
Logan DiggsSr.Texarkana TexasRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Breaststroke (2nd); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (1st)
Jr.Texarkana TexasRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Luke DiMiceliSr.Houston Cypress WoodsRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Individual Medley (2nd)
Jr.Houston Cypress WoodsRegion V-6A2019-20100-yard Backstroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (9th)
Tyler DinhSr.PearlandRegion VI-6A2020-21100-yard Backstroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 50-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (10th)
Braiden DinwiddieSr.New Caney PorterRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (15th); 50-yard Freestyle (11th)
Jacob DixSr.Lewisville Flower MoundRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Backstroke (3rd); 50-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jr.Lewisville Flower MoundRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (5th)
Thomas DoSr.Fort Bend Ridge PointRegion V-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (16th); 50-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (5th)
Eli DollinsSo.DecaturRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (12th); 100-yard Butterfly (7th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Davis DonichtJr.Cibolo SteeleRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 500-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (7th)
So.Cibolo SteeleRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 500-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (5th)
Brazos DonovanJr.Houston MemorialRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 500-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (6th)
Jordan DoradoSr.Fort Bend ClementsRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (6th); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
Jr.Fort Bend ClementsRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (7th); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Evan DormanSr.LufkinRegion V-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Butterfly (4th); 200-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (10th)
Nilton Dos SantosJr.McAllenRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Freestyle (1st)
Jr.McAllenRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Maxwell DouglasSr.Arlington BowieRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Freestyle (7th); 50-yard Freestyle (6th)
Josh DowdySr.Dripping SpringsRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (6th)
Colin DoyleSo.Spring Branch Smithson ValleyRegion VII-6A2020-21100-yard Backstroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Julian DunnSo.San Antonio HarlanRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 50-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (11th)
Harris DurhamSr.RichardsonRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (1st)
Jr.RichardsonRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (2nd)
William DuvallJr.Dallas HillcrestRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (6th)
Nathan EarlySr.Round Rock WestwoodRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (4th)
Christian EberhardJr.Schertz ClemensRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (7th); 50-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Brett EckelJr.Tomball MemorialRegion V-6A2019-20100-yard Breaststroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Butterfly (4th); 200-yard Medley Relay (7th)
Sam EckertJr.Tyler LegacyRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (9th); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Erik EikenbarySr.Midland LegacyRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Individual Medley (11th); 200-yard Medley Relay (6th)
Jr.Midland LegacyRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (9th)
Lane ElizondoJr.Austin BowieRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (10th); 200-yard Medley Relay (7th)
Reed ElledgeSr.Red OakRegion IV-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (14th); 50-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (8th)
Keith ElmsJr.San Antonio ClarkRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Dylan EnglandFr.Austin AndersonRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (2nd)
A J EnglishJr.RockwallRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Backstroke (11th); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Medley Relay (9th)
Garrett EnglishSo.San Antonio O'ConnorRegion VII-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (12th); 50-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (9th)
So.San Antonio O'ConnorRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Freestyle (14th); 50-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (10th)
Seth EplingSr.Mission Sharyland PioneerRegion VIII-5A2019-20100-yard Backstroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 50-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (6th)
Tommy ErwinSo.San Antonio ChurchillRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (7th); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (5th)
Jose EscotoJr.El Paso CoronadoRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Backstroke (8th); 100-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (9th)
Sebastian EspinosaFr.Spring WestfieldRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Individual Medley (13th)
Jonathan FarnerSr.Dallas WilsonRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (9th); 50-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (8th)
Jr.Dallas WilsonRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Malachi FarrellSr.MansfieldRegion I-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (11th); 50-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (7th)
Caleb FarrisSr.Round Rock WestwoodRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jakob FeldmanSr.Lucas LovejoyRegion III-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (12th); 50-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (9th)
Cody FentressJr.San Angelo CentralRegion I-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (7th); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (3rd)
So.San Angelo CentralRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (6th)
Reeve FerberFr.Northwest EatonRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (6th); 100-yard Butterfly (7th); 200-yard Medley Relay (12th)
Cade FerryJr.WaxahachieRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Backstroke (15th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle (14th)
Zach FickesSr.NacogdochesRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jr.NacogdochesRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 50-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Chase FieldsSr.Tyler LegacyRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jr.Tyler LegacyRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (4th); 100-yard Butterfly (4th)
Cotton FieldsSr.Conroe The WoodlandsRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Daniel FierroFr.Brownsville Veterans MemorialRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Backstroke (12th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle (11th)
Trey FischbachJr.Houston Strake JesuitRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Individual Medley (12th); 200-yard Medley Relay (11th)
Stone FisherJr.Dallas AdamsRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (9th)
Brendan FlahertySr.Humble Kingwood ParkRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (1st); 50-yard Freestyle (3rd)
Aidan FlanaganSo.Conroe The WoodlandsRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (4th)
Fr.Conroe The WoodlandsRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (4th)
Justin FloresSo.Magnolia WestRegion VI-5A2019-20100-yard Breaststroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Individual Medley (8th); 200-yard Medley Relay (5th)
Bryce FlynnSr.Cedar Park Vista RidgeRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (3rd)
Kelson FlynnSo.Cedar Park Vista RidgeRegion III-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Fr.Cedar Park Vista RidgeRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (8th); 50-yard Freestyle (8th)
Ryan FojtikJr.AngletonRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Breaststroke (3rd); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
So.AngletonRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Breaststroke (4th); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Connor FooteJr.San Antonio Alamo HeightsRegion VII-5A2020-21100-yard Backstroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (2nd)
So.San Antonio Alamo HeightsRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (1st); 100-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Dylan FosterSr.West Columbia ColumbiaRegion VII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Freestyle (6th); 50-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (9th)
Philip FrankeSr.NacogdochesRegion V-5A2019-20100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Individual Medley (14th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Alex FuJr.Fort Bend ClementsRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (1st)
So.Fort Bend ClementsRegion V-6A2019-20100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Collin FuchsSr.Klein OakRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (1st)
Corby FurrerSr.GeorgetownRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Jr.GeorgetownRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Ethan GadboisSr.Houston Strake JesuitRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (7th)
Jr.Houston Strake JesuitRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 500-yard Freestyle (11th); 200-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
Henry GaddisSr.Houston LamarRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Backstroke (11th); 100-yard Butterfly (12th); 200-yard Medley Relay (9th)
Marc GalindoSo.Austin BowieRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 50-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (7th)
Alex GallardoSr.El Paso CoronadoRegion I-6A2019-20100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (4th)
Andrew GanschowSr.Colleyville HeritageRegion II-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Evyn GarciaSr.Los FresnosRegion VIII-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jr.Los FresnosRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (4th); 200-yard Individual Medley (7th)
Francisco GarciaSo.Mission SharylandRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Freestyle (10th); 200-yard Freestyle (12th)
Jacob GarciaSr.Lubbock CoronadoRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Individual Medley (2nd)
Jr.Lubbock CoronadoRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (4th)
Javier GarciaSr.Brownsville Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Backstroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle (5th)
Gage GarnerSr.El CampoRegion VII-5A2020-21100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (5th); 50-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (5th)
Jr.El CampoRegion VII-5A2019-20100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Butterfly (8th); 200-yard Medley Relay (5th)
Zane GarnerSo.El CampoRegion VII-5A2020-21100-yard Backstroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (8th); 200-yard Medley Relay (5th)
Fr.El CampoRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Backstroke (13th); 100-yard Butterfly (14th); 200-yard Medley Relay (5th)
Andrew GaronJr.League City Clear SpringsRegion VI-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (2nd); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (5th)
So.League City Clear SpringsRegion VI-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (DQ)
Tucker GarrettJr.Corpus Christi Flour BluffRegion VIII-5A2019-20100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (5th)
Alvaro GarzaSr.Mission SharylandRegion VIII-5A2019-20100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Medley Relay (4th)
Bryan GarzaJr.Edinburg VelaRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Backstroke (10th); 50-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (7th)
Diego GarzaJr.Mission Sharyland PioneerRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Medley Relay (6th)
Vincent GarzaSo.Klein CollinsRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Breaststroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (7th)
Thomas GattinJr.WaxahachieRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Freestyle (14th); 50-yard Freestyle (13th)
James GavinSr.Houston Cypress RanchRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (1st)
Joe GenewickJr.Wichita Falls RiderRegion II-5A2020-21100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (4th)
Henry GenezSr.Houston StratfordRegion IV-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (7th); 50-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jacob GerowSr.Houston Cypress RidgeRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Individual Medley (8th); 200-yard Medley Relay (12th)
Gio GiananSo.Cibolo SteeleRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Butterfly (9th); 200-yard Medley Relay (7th)
Blake GibsonSo.GrapevineRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (1st)
Logan GierSr.LeanderRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (4th); 200-yard Medley Relay (4th)
Andrew GilbertSr.ForneyRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (10th); 200-yard Individual Medley (7th); 200-yard Medley Relay (6th)
Cooper GilkeySr.Cedar ParkRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (6th)
Brayden GoeldnerJr.El PasoRegion I-5A2020-21100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (DQ)
So.El PasoRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Samuel GoinsJr.Mansfield Lake RidgeRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Butterfly (10th); 200-yard Medley Relay (4th)
Nate GoldenSo.Dallas AdamsRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 500-yard Freestyle (10th); 200-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (9th)
Fr.Dallas AdamsRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Israel GomezSo.Los FresnosRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (9th); 200-yard Individual Medley (10th)
Lawrence GomezJr.Fort Bend AustinRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Individual Medley (10th); 200-yard Medley Relay (8th)
So.Fort Bend AustinRegion V-6A2019-20100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Individual Medley (14th); 200-yard Medley Relay (8th)
Mundo GomezSr.El Paso FranklinRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (4th)
Jr.El Paso FranklinRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Alex GonzalezSo.Laredo UnitedRegion VIII-6A2020-21100-yard Backstroke (4th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
Daniel GonzalezSr.Pharr-San Juan-Alamo NorthRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Freestyle (14th); 200-yard Freestyle (14th)
Diego GonzalezJr.Brownsville Veterans MemorialRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (7th); 50-yard Freestyle (10th)
So.Brownsville Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (4th); 50-yard Freestyle (6th)
Eddy GonzalezSr.El Paso BurgesRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 500-yard Freestyle (12th); 200-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (12th)
Emiliano GonzalezJr.Laredo UnitedRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (1st); 200-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
So.Laredo UnitedRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (1st); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (2nd)
Hector GonzalezSo.Mission SharylandRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (4th)
Zach GonzalezJr.North Richland Hills RichlandRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (8th)
Dustin GoodrichFr.Rosenberg Lamar ConsolidatedRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Individual Medley (11th); 200-yard Medley Relay (12th)
Luke GordonFr.Austin McCallumRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (12th); 50-yard Freestyle (12th)
Thaddeus GordonJr.Carrollton SmithRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (DFS); 200-yard Freestyle Relay (11th); One-Meter Diving (7th); 200-yard Medley Relay (12th)
Logan GrahamSr.Rockwall-HeathRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle (6th)
Timothy GrahamSr.McAllen MemorialRegion VIII-6A2019-20100-yard Backstroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Individual Medley (10th); 200-yard Medley Relay (4th)
Jose Pablo GranaSr.Laredo AlexanderRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (5th); 100-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Dylan GreenSo.Lubbock MontereyRegion I-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Garret GreenJr.Humble KingwoodRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (1st); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Ben GreeneJr.Richmond George RanchRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Individual Medley (12th)
Maczimus GriegoJr.BurnetRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Butterfly (11th); 50-yard Freestyle (11th)
Roberto GriffithSr.El PasoRegion I-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
Christian GuajardoJr.San Antonio Fox TechRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Butterfly (14th); 50-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (11th)
Hilario GuerraJr.MissionRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (5th); 200-yard Individual Medley (6th)
Jorge GuerraSr.Galena Park North ShoreRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Individual Medley (7th); 200-yard Medley Relay (12th)
Inaki GuerreroJr.El Paso FranklinRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Individual Medley (7th); 200-yard Medley Relay (2nd)
So.El Paso FranklinRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Individual Medley (5th)
Luis GuerreroSr.Corpus Christi Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Garrett GuilletSr.San Antonio ChurchillRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (6th)
Brandon GuoJr.Katy Cinco RanchRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (2nd)
Joseph GurrSo.San Antonio BrennanRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (10th)
Trey GurrySr.FriendswoodRegion VI-5A2019-20100-yard Backstroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Ricky GutierrezJr.Deer ParkRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (7th); 200-yard Individual Medley (10th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Andrew GuziecSr.Frisco MemorialRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (6th)
Jr.Frisco MemorialRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (5th)
Adrian GuzmanSr.Houston Cy-FairRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (4th)
Jaime GuzmanSr.El Paso Del ValleRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Butterfly (10th); 200-yard Medley Relay (6th)
Christopher HacklerSr.Northwest NelsonRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Backstroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (7th)
Wes HalsteadSr.San Antonio O'ConnorRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 500-yard Freestyle (16th); 200-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (10th)
Parker HancockJr.Burleson CentennialRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Butterfly (14th); 200-yard Freestyle (12th)
Nathan HaneySo.FriendswoodRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (10th); 50-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Hayden HansenSo.TomballRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (11th); 50-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (8th)
Hayden HardawaySr.New BraunfelsRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (12th); 200-yard Individual Medley (12th)
Max HardtSr.FriendswoodRegion VI-5A2019-20100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (3rd)
Joshua HargenraderSr.Odessa PermianRegion I-6A2019-20100-yard Backstroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (15th); 100-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (14th)
Matthew HarmanSr.CleburneRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Breaststroke (1st); 50-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Jr.CleburneRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Breaststroke (1st); 50-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Landen HarrisJr.MonahansRegion I-5A2020-21100-yard Backstroke (7th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (6th)
Tristan Harris-HamptonSo.DuncanvilleRegion II-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Butterfly (15th); 200-yard Individual Medley (16th); 200-yard Medley Relay (12th)
Gabe HawkinsSo.Boerne ChampionRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Breaststroke (10th); 100-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (4th)
Chase HaysSo.Austin AndersonRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (4th); 200-yard Individual Medley (2nd)
Kai HeflinJr.Mansfield TimberviewRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (7th)
Hayes HeitzJr.North Richland Hills BirdvilleRegion III-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Freestyle (15th); 50-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (14th)
Samuel HelmJr.San Angelo CentralRegion I-6A2020-21100-yard Backstroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 50-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (3rd)
So.San Angelo CentralRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Backstroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (6th)
Gage HembreeSo.Dripping SpringsRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Breaststroke (6th); 100-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (5th)
Fr.Dripping SpringsRegion V-5A2019-20100-yard Breaststroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (6th)
Danny HenrySr.Dripping SpringsRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (6th)
Garrett HenrySr.Leander RouseRegion V-5A2019-20100-yard Breaststroke (15th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 50-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (5th)
Brandon HernandezSo.El Paso Bel AirRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Backstroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (10th)
Ethan HernandezFr.Pharr-San Juan-Alamo NorthRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Freestyle (12th); 200-yard Freestyle (13th)
Javi HernandezSr.Houston LamarRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Butterfly (11th); 200-yard Medley Relay (9th)
P J HernandezSr.PecosRegion I-5A2019-20100-yard Backstroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (15th); 200-yard Medley Relay (5th)
Sam HernandezSr.Cibolo SteeleRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Individual Medley (13th); 200-yard Medley Relay (5th)
Tristan HernandezSr.Houston WaltripRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (7th); 50-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (10th)
Jr.Houston WaltripRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Freestyle (7th); 50-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (13th)
Jack HesterSr.Austin McCallumRegion VII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Conner HigginbothamSo.Wichita FallsRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Freestyle (2nd); 50-yard Freestyle (2nd)
Fr.Wichita FallsRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Freestyle (14th); 50-yard Freestyle (14th)
Carter HillSr.Spring Branch Smithson ValleyRegion VII-6A2020-21100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jr.Spring Branch Smithson ValleyRegion VII-6A2019-20100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (1st)
Avery HoJr.Austin Lake TravisRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 50-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (5th)
Kaden HoJr.Mansfield LegacyRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (9th)
Ethan HoganJr.Prosper Rock HillRegion III-5A2020-21100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle (DQ); 200-yard Medley Relay (4th)
Lucas HokeFr.Conroe Grand OaksRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Colton HollonSr.Castroville Medina ValleyRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (10th)
Brock HolmgreenSr.GranburyRegion II-5A2019-20100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (2nd)
Robert HoodJr.Northwest NelsonRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (5th)
So.Northwest NelsonRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (7th)
Joe HoodenpyleSr.Richardson PearceRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (7th); 50-yard Freestyle (6th)
Jr.Richardson PearceRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Freestyle (16th); 50-yard Freestyle (15th)
Garrett HoppmanSo.MidlandRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Individual Medley (7th); 200-yard Medley Relay (8th)
Troy HornSr.ConroeRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (5th); 200-yard Individual Medley (5th)
Peter HortonJr.League City Clear CreekRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (6th); 50-yard Freestyle (3rd)
Ian HostermanJr.Dallas AdamsRegion III-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Butterfly (9th); 50-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (9th)
Bradley HugginsJr.Lufkin HudsonRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (10th)
Tyler HuletSr.Conroe The WoodlandsRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (1st); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Jr.Conroe The WoodlandsRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (1st); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Jeremiah M HungSr.PecosRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (5th)
Zachariah M HungSr.PecosRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (5th)
Joe HunninghakeJr.Leander RouseRegion V-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (5th)
Braden HuntSr.Humble Kingwood ParkRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (2nd); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Joe HuntSr.Spring Branch Smithson ValleyRegion VII-6A2019-20100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
Justice HuntSr.ProsperRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (2nd); 200-yard Individual Medley (5th)
Jr.ProsperRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (4th)
Andrik HurtadoSr.Laredo UnitedRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (3rd)
Weston HydeSr.Lufkin HudsonRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (DQ); 50-yard Freestyle (8th)
Kaleb IkbalJr.Lewisville The ColonyRegion IV-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (1st); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (7th)
Mitchell ImrieSr.Richmond FosterRegion VI-5A2020-21100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Jr.Richmond FosterRegion VII-5A2019-20100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Cody ImthurnSr.Carrollton SmithRegion III-5A2019-20100-yard Backstroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (12th)
Dabeluchi IsiofiaFr.Corpus Christi Veterans MemorialRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (5th); 200-yard Individual Medley (DQ); 200-yard Medley Relay (DQ)
Luis Iuvone D'EscrivanJr.Mission SharylandRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (DQ); 50-yard Freestyle (10th); 200-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (4th)
Alister JacksonSo.NacogdochesRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Trey JacksonSo.Lubbock CoronadoRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (4th)
Fr.Lubbock CoronadoRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Individual Medley (7th); 200-yard Medley Relay (4th)
Killian JahnSo.San Antonio Great Hearts AcademyRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Breaststroke (12th); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Legend JankowskiJr.MidlandRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (8th)
Kyle JardenilSr.San Antonio BrandeisRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (3rd)
Jr.San Antonio BrandeisRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (9th)
Marc JardinJr.League City Clear CreekRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Individual Medley (8th)
Amaury JayrJr.Houston MemorialRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (6th)
Charlie JeannotJr.San Angelo CentralRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (4th); 50-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (6th)
Andrew JefferySr.Boerne ChampionRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (6th)
Aden JohnsonFr.WhitehouseRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (15th); 50-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (9th)
Carston JohnsonFr.College Station A&M ConsolidatedRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 500-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (12th)
Darin JohnsonJr.Humble AtascocitaRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Breaststroke (7th); 50-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jed JonesSr.Lucas LovejoyRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Individual Medley (1st)
Zachary JonesJr.San Antonio Health CareersRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Backstroke (9th); 100-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Devon JorgensonSr.PflugervilleRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Individual Medley (9th)
Luke JorrisSr.Conroe The WoodlandsRegion IV-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (1st)
Kai JoshiJr.Plano WestRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (11th); 50-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
So.Plano WestRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Alvin JungSr.Austin LASARegion VII-5A2020-21100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jr.Austin LBJRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (4th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (2nd)
Munzer KabbaraSr.Houston Cypress WoodsRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Individual Medley (1st)
Ryan KellerJr.MansfieldRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (4th)
Jacob KellySr.Georgetown GatewayRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (2nd); 50-yard Freestyle (3rd)
Jeremy KellyFr.GeorgetownRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (1st); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Noah KellySr.Lewisville HebronRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (5th)
Jackson KennedySr.San Antonio MadisonRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Backstroke (1st); 200-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (9th)
Will KennemerSr.MontgomeryRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Butterfly (7th); 200-yard Medley Relay (7th)
Cole KershnerSr.Austin McCallumRegion V-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (7th); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (2nd)
John KeyJr.El Paso FranklinRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
So.El Paso FranklinRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Marco KhalilJr.Leander GlennRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (15th); 50-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (16th)
Michael KietzmanJr.Southlake CarrollRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (7th); 50-yard Freestyle (3rd)
Zach KilgoreSr.Northwest EatonRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (3rd)
Jr.Northwest EatonRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (4th)
Curtis KimbleJr.Humble AtascocitaRegion VI-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (4th)
So.Humble AtascocitaRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (13th); 50-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Troy KneeseSr.FredericksburgRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (6th); 50-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (7th)
Peyton KnightSr.Houston Cy-FairRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (4th)
Aryan KodialJr.Frisco ReedyRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (5th); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Oliver KoehneSo.KellerRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Nick KoelzerSr.Richmond FosterRegion VII-5A2019-20100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (3rd)
MIchael KohlSr.Fort Bend Ridge PointRegion V-6A2019-20100-yard Backstroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (5th)
Tyler KoppSr.Katy TaylorRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (2nd)
Josh KoutsoumbarisSr.Corpus Christi Flour BluffRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Individual Medley (5th)
Michael KowalskiSo.Brownsville HannaRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (10th); 50-yard Freestyle (16th)
Leyton KraftJr.Pearland DawsonRegion VI-6A2020-21100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (7th); 200-yard Medley Relay (8th)
So.Pearland DawsonRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (10th); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (5th)
Harrison KramerFr.Leander GlennRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (15th); 100-yard Freestyle (10th); 200-yard Freestyle (10th)
John KuhlmannSr.Katy TompkinsRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Backstroke (4th); 100-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Kyle KulowSo.Fort Bend AustinRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Butterfly (14th); 200-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (8th)
Noah KutchJr.Mansfield LegacyRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (9th)
Seth LackeyJr.San Antonio MadisonRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Individual Medley (5th)
So.San Antonio MadisonRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Butterfly (9th); 200-yard Individual Medley (11th); 200-yard Medley Relay (9th)
Drew LadnerSr.Katy TompkinsRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (2nd); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jones LambertFr.LubbockRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (1st)
Nicholas LambiaseSr.Austin WestlakeRegion III-6A2019-20100-yard Backstroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Luke LangSr.Richardson Lake HighlandsRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 500-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (9th)
Jr.Richardson Lake HighlandsRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 500-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (13th)
Luke LangleySr.Humble KingwoodRegion VI-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (3rd); 50-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (1st)
Andrew LaniganJr.LufkinRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (8th); 200-yard Individual Medley (10th); 200-yard Medley Relay (8th)
Marcus LanioSo.Dallas Highland ParkRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Individual Medley (12th)
Andrew LarsenSo.College Station A&M ConsolidatedRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (7th)
Chun LauJr.CoppellRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Individual Medley (13th); 200-yard Medley Relay (7th)
Tony LauritoFr.FriendswoodRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Joshua LeSr.KleinRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Individual Medley (4th)
Nelson LeSo.Arlington SeguinRegion II-5A2020-21100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (5th)
Robert LealSr.Weslaco EastRegion VIII-5A2020-21100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 50-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (4th)
Andrew LeeJr.Katy TaylorRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (3rd)
So.Katy TaylorRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Bobby LenningFr.Katy PaetowRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (4th); 50-yard Freestyle (7th)
Blake LewisSr.FulshearRegion VI-5A2020-21100-yard Backstroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (4th)
Bennett LiSr.Austin WestlakeRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (8th)
Brian LiSr.Austin WestlakeRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Daniel LiFr.Austin WestlakeRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (7th)
Vincent LiewSr.PflugervilleRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (8th)
Eli S LikinsFr.Texarkana TexasRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (2nd); 100-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (1st)
Evan LikinsJr.Texarkana TexasRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (1st)
Owen LikinsSr.Texarkana TexasRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (1st)
Jon LindemannSr.ForneyRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (6th)
Gio LinscheerJr.Plano EastRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Individual Medley (1st)
So.Plano EastRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Individual Medley (1st)
Jake LitchfieldSr.FulshearRegion VI-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (1st); 50-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (4th)
Jr.FulshearRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (2nd); 50-yard Freestyle (1st)
Connor LittleJr.Humble KingwoodRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (1st)
Ethan LizzotteFr.McAllenRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (5th)
Fr.McAllenRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (13th); 50-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (1st)
Edward LoSo.Houston HeightsRegion IV-6A2020-21100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Individual Medley (12th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Ethan LongJr.FriendswoodRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (15th); 50-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Fabian LopezSr.Pharr-San Juan-Alamo SouthwestRegion VIII-5A2019-20100-yard Backstroke (4th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 50-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (7th)
Joshua LouxSr.Fort Bend AustinRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Freestyle (13th); 200-yard Individual Medley (7th)
Matthew LovettSr.Brownsville HannaRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (4th)
Branden LoweSpringRegion IV-6A2020-21100-yard Backstroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Butterfly (12th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Cooper LucasFr.KellerRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Sam LucasSr.KellerRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jeremias LujanSr.MonahansRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (6th); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Tanner LukeJr.Victoria WestRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); One-Meter Diving (DQ); 50-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (6th)
Joseph LuknerJr.Pasadena DobieRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Backstroke (10th); 200-yard Individual Medley (14th); 200-yard Medley Relay (13th)
Leo LunaSr.San Antonio ChurchillRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (2nd)
Hunter LundSo.Klein OakRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (5th)
Jaden LuoSr.Austin WestlakeRegion III-6A2019-20100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (2nd)
George LutkenhausSr.NorthwestRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (4th)
Jr.NorthwestRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (8th)
Isaac LuttrellSr.Cedar ParkRegion V-5A2020-21100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jr.Cedar ParkRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Individual Medley (7th); 200-yard Medley Relay (4th)
Pablo LuzuriagaSr.Colleyville HeritageRegion III-5A2019-20100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (4th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Travis LyFr.Houston HeightsRegion IV-6A2020-21100-yard Backstroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Butterfly (14th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Alex LynchSr.Austin McCallumRegion V-5A2019-20100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (2nd)
Zander MacLeod-BoydSr.Deer ParkRegion VI-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (3rd); 50-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Elijah MaestasSr.San Antonio Fox TechRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Individual Medley (12th); 200-yard Medley Relay (11th)
Jason MaestasSo.RockwallRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (11th)
Kevin MahmoodiFr.Fort Worth BoswellRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (12th); 50-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (4th)
Laz MaldonadoJr.Castroville Medina ValleyRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Backstroke (11th); 100-yard Butterfly (10th); 200-yard Medley Relay (10th)
Juan ManchaSr.MissionRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (12th); 200-yard Freestyle (13th)
Brayden MandacinaFr.San Antonio ClarkRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jaret ManleySr.AzleRegion II-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Freestyle (11th); 50-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Joseph ManzoSo.San Antonio BrandeisRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (6th); 50-yard Freestyle (5th)
Chris MarpaSr.LubbockRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (2nd); 50-yard Freestyle (3rd)
Joel MartinezSr.Laredo AlexanderRegion VIII-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Joel MartinezSr.Laredo UnitedRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Individual Medley (5th); 200-yard Medley Relay (1st)
Joel MartinezJr.Laredo AlexanderRegion VIII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (8th); 50-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Oscar Martinez JrSr.Laredo UnitedRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Jr.Laredo UnitedRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Efrain MascorroJr.Los FresnosRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (16th); 200-yard Individual Medley (15th)
Aleksei MasonJr.Boerne ChampionRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (1st)
So.Boerne ChampionRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (4th)
Nigel MasonSr.DuncanvilleRegion II-6A2020-21100-yard Breaststroke (15th); 200-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (12th)
Brenden MasseyJr.Klein OakRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (4th); 200-yard Freestyle (2nd)
So.Klein OakRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Freestyle (6th)
Quinn MauckSr.Dripping SpringsRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (4th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Individual Medley (5th)
Jr.Dripping SpringsRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Backstroke (5th); 200-yard Individual Medley (8th); 200-yard Medley Relay (6th)
Cory MayhamJr.San Antonio TaftRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 50-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (DQ)
James Patrick McCannSo.Houston WestsideRegion IV-6A2020-21100-yard Breaststroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 50-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
Fr.Houston WestsideRegion IV-6A2019-20100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Individual Medley (14th); 200-yard Medley Relay (8th)
Joseph McCrearyFr.NorthwestRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Backstroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 50-yard Freestyle (6th)
Hayden McCulloughSo.Tyler LegacyRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Freestyle (14th); 50-yard Freestyle (13th)
John McDonaldJr.New Braunfels CanyonRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (4th)
So.New Braunfels CanyonRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Backstroke (16th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
Keefer McDonaldFr.ManvelRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Butterfly (10th); 200-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (10th)
Aidan McGregerSr.NorthwestRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Individual Medley (10th)
Jr.NorthwestRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (10th); 200-yard Individual Medley (6th)
Clancy McInroeSr.Abilene CooperRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (10th)
Conor McKennaJr.Frisco WakelandRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
So.Frisco WakelandRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Jack McKennaSr.Frisco WakelandRegion III-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (2nd); 50-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Hunter McKenzieSr.Arlington MartinRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 50-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (11th)
William McKibbenSr.LubbockRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Will McKinneyJr.Dallas JesuitRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Individual Medley (2nd)
Zane McMurryJr.Lufkin HudsonRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Freestyle (14th); 50-yard Freestyle (15th)
Scott McNieceJr.Klein CainRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Butterfly (3rd); 50-yard Freestyle (6th)
Jorge MendiolaJr.Laredo AlexanderRegion VIII-6A2020-21100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (2nd)
David MendozaSr.Laredo UnitedRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (2nd); 50-yard Freestyle (9th)
Jesus MendozaSr.Pasadena RayburnRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (15th); One-Meter Diving (12th); 200-yard Medley Relay (14th)
Jonathan MichaelsSo.Frisco WakelandRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (1st)
Brandon MichnaSr.Deer ParkRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Individual Medley (5th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jr.Deer ParkRegion VI-6A2019-20100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Chris MickelsonSr.Spring Branch Smithson ValleyRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (4th); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
Adam MiledJr.FriscoRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (4th)
Cameron MilesJr.Conroe Grand OaksRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (5th); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Luke Milholland-GeachJr.Fort Bend KempnerRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 50-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (6th)
Harrison MillerJr.ArlingtonRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Individual Medley (10th); 200-yard Medley Relay (13th)
John MillerSr.Weslaco EastRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (13th)
Will MirandaSr.Fort Bend Ridge PointRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Individual Medley (10th); 200-yard Medley Relay (5th)
Shawn MohseniJr.Mansfield Lake RidgeRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Backstroke (1st); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (4th)
So.Mansfield Lake RidgeRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (1st); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (5th)
Eddie MolinaSr.New Caney PorterRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (15th); 200-yard Freestyle (10th)
Dereck MontgomerySr.Rosenberg TerryRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (2nd); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (8th)
Jr.Rosenberg TerryRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Freestyle (4th); 50-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (11th)
Gavin MooreJr.San Antonio JohnsonRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Fr.San Antonio JohnsonRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Backstroke (8th); 200-yard Individual Medley (7th); 200-yard Medley Relay (7th)
Trevor MooreJr.San Antonio BrandeisRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (4th)
So.San Antonio BrandeisRegion VII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (11th); 200-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (8th)
Ashton MoserSr.Tomball MemorialRegion V-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (4th); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (7th)
McKinley MoutonSr.MagnoliaRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 50-yard Freestyle (7th)
Jr.MagnoliaRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Breaststroke (4th); 50-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (4th)
Zach MoyaJr.PecosRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (7th)
Nick MoylanFr.MagnoliaRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (4th)
Max MuethSr.Lucas LovejoyRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (5th)
Jr.Lucas LovejoyRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (5th)
Reed MulloySr.Klein CollinsRegion IV-6A2019-20100-yard Backstroke (4th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Medley Relay (7th)
Aaron MurraySo.Conroe Grand OaksRegion VI-5A2019-20100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Miles MurrayJr.McKinney NorthRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (10th); 50-yard Freestyle (9th)
Pharis MuslehSr.Humble AtascocitaRegion VI-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (4th)
Jr.Humble AtascocitaRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (3rd); 100-yard Butterfly (9th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Luke MynattJr.New Braunfels CanyonRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (10th); 100-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (4th)
Jackson NaceJr.Houston Cypress LakesRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Butterfly (11th); 200-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (10th)
So.Houston Cypress LakesRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Butterfly (7th); 200-yard Freestyle (9th)
Joel NaceFr.Houston Cypress LakesRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Backstroke (16th); 100-yard Butterfly (10th); 200-yard Medley Relay (10th)
Isaiah NarvaezSr.Abilene WylieRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Backstroke (10th); 200-yard Individual Medley (13th); 200-yard Medley Relay (13th)
Gage NelsonSr.Corpus Christi Flour BluffRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (12th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Nikolai NelsonSr.San Antonio ReaganRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Backstroke (6th); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (1st)
Siaki NelsonJr.MontgomeryRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (7th)
Thomas NelsonSo.BeltonRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Freestyle (13th); 200-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (10th)
Nicholas NguyenJr.Mansfield SummitRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (16th); 100-yard Backstroke (16th); 200-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Medley Relay (13th)
Vincent NguyenJr.Lewisville MarcusRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Backstroke (8th); 100-yard Butterfly (8th); 200-yard Medley Relay (7th)
Jr.Lewisville MarcusRegion II-6A2019-20100-yard Backstroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Butterfly (8th); 200-yard Medley Relay (6th)
William NickelSr.Frisco ReedyRegion III-5A2019-20100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Luca NisimblatJr.Corpus Christi Tuloso-MidwayRegion VIII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
So.Corpus Christi Tuloso-MidwayRegion VIII-5A2019-20100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (1st)
Ross NunleyJr.Victoria WestRegion VII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Freestyle (10th); 50-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (6th)
Mack NuvalSo.Houston LamarRegion IV-6A2020-21100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (13th); 200-yard Medley Relay (9th)
Amechi NwaezeSr.Spring Branch Smithson ValleyRegion VII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (2nd); 50-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
Ejike NwaezeJr.Spring Branch Smithson ValleyRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (16th); 50-yard Freestyle (15th)
William O'BrienSr.Frisco MemorialRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (6th); 50-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (5th)
Liam O'MaraSr.Deer ParkRegion VI-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (11th); 200-yard Individual Medley (14th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Max ObergSr.Conroe The Woodlands College ParkRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jr.Conroe The Woodlands College ParkRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (5th)
David OderindeSr.Klein OakRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (2nd); 50-yard Freestyle (2nd)
Marshall OdomFr.FriendswoodRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Niel OKFr.Wichita Falls RiderRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Butterfly (13th); 200-yard Individual Medley (12th); 200-yard Medley Relay (8th)
Tristan OlstadSr.Round RockRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (1st)
Vitalis OnuSr.KleinRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (3rd); 50-yard Freestyle (5th)
Gustavo OttSr.MagnoliaRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Individual Medley (2nd)
Jr.MagnoliaRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (4th)
Brendan OwensSo.College Station A&M ConsolidatedRegion V-5A2020-21100-yard Breaststroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 50-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (7th)
Logan PackSo.Katy TaylorRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Backstroke (3rd); 50-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Anthony PaculbaSo.Carrollton CreekviewRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (13th)
Julian PalaSo.Prosper Rock HillRegion III-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (4th)
Roberto PalaciosSr.McAllen RoweRegion VIII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (7th); 100-yard Butterfly (9th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Rodrigo Pandal LedezmaSr.Laredo UnitedRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (3rd)
Dominic PaoneSr.LubbockRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (5th)
John PappSr.Rockwall-HeathRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 50-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (8th)
Gwanghoon ParkSr.McAllenRegion VIII-6A2019-20100-yard Backstroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (1st)
James ParkerSr.ManvelRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Breaststroke (8th); 100-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (11th)
Jr.ManvelRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Breaststroke (12th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (10th)
Nathan ParkerSr.WeslacoRegion VIII-6A2020-21100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (4th)
Jr.WeslacoRegion VIII-6A2019-20100-yard Backstroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (6th)
Sam ParkerSr.Austin AndersonRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (9th)
Beck ParnhamSr.Humble KingwoodRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
Santiago S PatinoSr.PecosRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (12th); 200-yard Medley Relay (5th)
Mitchell PattersonJr.San Antonio Alamo HeightsRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (7th); 200-yard Individual Medley (5th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Tyler PattersonSo.Dallas WilsonRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Breaststroke (8th); 500-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (8th)
So.Dallas WilsonRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (2nd)
River PaulkFr.LubbockRegion I-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (1st); 50-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Cris PenaJr.Laredo AlexanderRegion VIII-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (2nd)
So.Laredo AlexanderRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (12th); 50-yard Freestyle (7th)
Jeremiah R PenaSr.San Antonio HarlanRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (11th)
Jr.San Antonio HarlanRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Evan PennyJr.Deer ParkRegion VI-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (9th); 50-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Mark PeralesSr.San Antonio TaftRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Butterfly (15th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Isaac PerezSr.Mansfield LegacyRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Medley Relay (1st)
Ryan PerhamSr.Southlake CarrollRegion II-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (1st); 50-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Nick PerrySr.Denton BraswellRegion II-5A2019-20100-yard Backstroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Individual Medley (5th); 200-yard Medley Relay (6th)
Gavin PetermanSo.Northwest EatonRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (1st); 50-yard Freestyle (4th)
Kole PetersenSo.BeltonRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Individual Medley (12th); 200-yard Medley Relay (10th)
Jake PetersonSr.San Antonio ChurchillRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Individual Medley (2nd)
Luke PetersonSo.San Antonio ChurchillRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (1st)
Aleksei PetrovSr.Frisco ReedyRegion III-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Anthony PhamSo.Keller CentralRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Backstroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle (14th)
Brandon PhegleySr.Fort Bend KempnerRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (6th)
Jacob PierceJr.Lucas LovejoyRegion III-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (6th); 50-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (5th)
Jase PinckneySr.MansfieldRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (1st); 50-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Fernie PinedaSr.Laredo AlexanderRegion VIII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (3rd)
Danny PineiroSr.GeorgetownRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Jr.GeorgetownRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (3rd); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
Samuel PlayerSr.San Antonio ChurchillRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (1st)
Nicholas PleseSr.RichardsonRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Backstroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Individual Medley (12th)
Jr.RichardsonRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Backstroke (15th); 200-yard Individual Medley (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
Fox PopeSr.Round Rock McNeilRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (4th)
Mauricio PosadasJr.Cedar Park Vista RidgeRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Individual Medley (5th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Eric PotterSr.Corpus Christi Tuloso-MidwayRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (1st)
Zachary PoupartSo.San Antonio Great Hearts AcademyRegion VIII-5A2020-21100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (DQ)
Riley PrailJr.North Richland Hills RichlandRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 500-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (8th)
Ethan PrinsSo.Austin LBJRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (11th); 50-yard Freestyle (4th)
Luke PriorSr.San Antonio ReaganRegion VII-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (2nd); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Jr.San Antonio ReaganRegion VII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (8th); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (4th)
Parker PritchardSo.CleburneRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (10th); 100-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (1st)
Fr.CleburneRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (8th); 200-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jack PutnamJr.Houston Langham CreekRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Backstroke (15th); 100-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (13th)
Preston RaimondoSr.Boerne ChampionRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (4th)
Branton RaineyJr.Victoria WestRegion VII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (6th)
So.Victoria WestRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (13th); 100-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (6th)
Mithuun RameshSr.ProsperRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Freestyle (7th)
Jr.ProsperRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Breaststroke (6th); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Medley Relay (4th)
Andreas RamirezSo.Denton BraswellRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Backstroke (12th); 100-yard Butterfly (DQ); 200-yard Medley Relay (6th)
Jacob RatkovichSo.Magnolia WestRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (4th); 50-yard Freestyle (5th)
Fr.Magnolia WestRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (7th); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (5th)
Johnathan RatkovichSo.Magnolia WestRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (13th); 200-yard Freestyle (8th)
Jack RauschSr.Austin Lake TravisRegion III-6A2019-20100-yard Breaststroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Butterfly (7th); 200-yard Medley Relay (5th)
Len RaySr.San Antonio ReaganRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Jr.San Antonio ReaganRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Medley Relay (4th)
Saul ReazaSr.Mansfield LegacyRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (7th); 50-yard Freestyle (7th)
Luke ReedSr.Houston StratfordRegion IV-6A2019-20100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jacob ReeseSr.MansfieldRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (8th); 50-yard Freestyle (8th)
Nicholas RennhackSr.Colleyville HeritageRegion II-5A2020-21100-yard Backstroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jr.Colleyville HeritageRegion III-5A2019-20100-yard Backstroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Seth RenoSr.League City Clear FallsRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (1st); 50-yard Freestyle (1st)
Jr.League City Clear FallsRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (1st); 50-yard Freestyle (1st)
Sebastian RestrepoSr.McAllen MemorialRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jr.McAllen MemorialRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (4th); 50-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (4th)
Roger RevillaJr.Corpus Christi Tuloso-MidwayRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Backstroke (4th); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Medley Relay (1st)
Sean ReyesSo.McAllen RoweRegion VIII-5A2020-21100-yard Backstroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Vincent RibeiroSr.Round RockRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Tristan RichertJr.Magnolia WestRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (6th); 200-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (5th)
William RidleySo.Klein OakRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (7th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (6th)
David RileySr.TomballRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (15th); 200-yard Medley Relay (8th)
Gabe RobertsSr.Humble KingwoodRegion VI-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (12th); 50-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (1st)
Magnus RobertsSo.El Paso CoronadoRegion I-6A2019-20100-yard Backstroke (7th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (4th)
Zachary RobertsJr.Mansfield Lake RidgeRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (7th)
Baron RobertsonSr.AmarilloRegion I-5A2019-20100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (5th); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (9th)
Michael RobertsonJr.San Antonio BrandeisRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (6th); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (4th)
Jonathan RochaJr.HarlingenRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Backstroke (6th); 100-yard Butterfly (9th); 200-yard Medley Relay (6th)
Christian RodarteJr.DecaturRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Backstroke (11th); 100-yard Butterfly (8th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Adrian RodriguezSr.Brownsville Veterans MemorialRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (11th); 50-yard Freestyle (11th)
Jr.Brownsville Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (11th); 50-yard Freestyle (8th)
Gael RodriguezSo.MissionRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (10th); 50-yard Freestyle (10th)
Rey RodriguezFr.McAllen RoweRegion VIII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (14th); 50-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (5th)
Ricardo RodriguezJr.Brownsville HannaRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 50-yard Freestyle (4th)
So.Brownsville HannaRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (8th)
Dayan Rodriguez VallejoJr.McAllen MemorialRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (2nd)
So.McAllen MemorialRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (4th)
Ethan Rodriguez VallejoSo.McAllen MemorialRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (3rd); 50-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Fr.McAllen MemorialRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (4th)
Antonio RomeroSr.Plano WestRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
Jr.Plano WestRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (2nd)
Ryder RossSo.Mansfield TimberviewRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Freestyle (2nd)
Fr.Mansfield TimberviewRegion II-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (2nd); 100-yard Butterfly (4th); 200-yard Medley Relay (7th)
Chris RosserSo.Humble Kingwood ParkRegion VI-5A2020-21100-yard Backstroke (4th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Caiden RuebenJr.San Antonio Veterans MemorialRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (7th)
Collin RuffSr.Midland LegacyRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Breaststroke (13th); 500-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (9th)
Logan RushingSr.Humble Kingwood ParkRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jr.Humble Kingwood ParkRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (1st); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Ryan RussellJr.Humble Summer CreekRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Backstroke (7th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (6th)
Thomas RyderJr.Houston BridgelandRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (6th)
Andres SaaSr.Katy Seven LakesRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 500-yard Freestyle (7th); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (7th)
Jorge Salas-GarciaJr.Pharr-San Juan-Alamo SouthwestRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Butterfly (11th)
So.Pharr-San Juan-Alamo SouthwestRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (7th)
Victor SalcedoJr.San Antonio TaftRegion VII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Freestyle (9th); 50-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (13th)
Jesus San MiguelSo.Dallas HillcrestRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (DFS); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (6th)
Jose SanchezSr.El Paso AmericasRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Butterfly (2nd); 50-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (11th)
Rene Sanchez SanchezSo.San Antonio HighlandsRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Freestyle (14th); 200-yard Freestyle (15th)
Sebastian Sanchez-CarreraSr.El Paso EastwoodRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (8th); 100-yard Butterfly (11th); 200-yard Medley Relay (3rd)
George SanderSo.WeslacoRegion VIII-6A2020-21100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Individual Medley (8th); 200-yard Medley Relay (4th)
Henry SanderSo.WeslacoRegion VIII-6A2019-20100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (6th)
Levi SandidgeJr.RichardsonRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (2nd)
So.RichardsonRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (5th); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (11th)
Logan SandidgeSr.Boerne ChampionRegion VII-5A2019-20100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (4th)
Xander SantosJr.Frisco MemorialRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Butterfly (7th); 200-yard Medley Relay (5th)
Noah SariaJr.Houston Langham CreekRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 100-yard Butterfly (12th); 200-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (14th)
Conley SavageSr.Schertz ClemensRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (3rd)
James SavareseJr.Dallas JesuitRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle (9th)
So.Dallas JesuitRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Backstroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle (10th)
Justin SchaeferSr.PflugervilleRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Individual Medley (4th)
Matthew SchaweSr.Corpus Christi Veterans MemorialRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Jr.Corpus Christi Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Nick SchmidJr.Katy TaylorRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (3rd)
So.Katy TaylorRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Breaststroke (16th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Individual Medley (9th)
Kyle SchofieldJr.Richmond George RanchRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (15th); 50-yard Freestyle (14th)
Benjamin SchollSo.Houston Cypress WoodsRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (1st); 50-yard Freestyle (1st)
Fr.Houston Cypress WoodsRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (1st); 50-yard Freestyle (1st)
Jackson SchubertSr.GrapevineRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Freestyle (8th); 50-yard Freestyle (10th)
Luke ScottFr.San Antonio JohnsonRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (11th)
Michael ScottFr.Keller CentralRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 500-yard Freestyle (15th); 200-yard Individual Medley (13th)
Nathan ScottSo.MagnoliaRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (8th); 200-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (4th)
Tyler ScottSr.Humble Kingwood ParkRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (2nd); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Kyle ScritchfieldJr.Garland SachseRegion III-6A2020-21100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 50-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (11th)
Dylan SeeFr.MontgomeryRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (4th)
Ryan SenSo.Conroe The Woodlands College ParkRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Fr.Conroe The Woodlands College ParkRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (8th); 200-yard Individual Medley (8th); 200-yard Medley Relay (5th)
Peyton SewellFr.WillisRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (11th); 500-yard Freestyle (5th); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (9th)
Kyle SheaSr.Brownsville RiveraRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (15th)
Spencer ShelleySr.Colleyville HeritageRegion III-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (14th); 50-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Mark ShenoudaSr.San Antonio ReaganRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (7th)
Maguire SheppardJr.Plano EastRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Freestyle (6th)
So.Plano EastRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (1st); 50-yard Freestyle (2nd)
Daniil ShkarbulSo.Houston LamarRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (9th)
Tommy ShomperSr.Round Rock McNeilRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Backstroke (1st); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Medley Relay (4th)
Ethan SiehrJr.Mission SharylandRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Backstroke (13th); 500-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (4th)
Kaden SimsJr.Diana New DianaRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (1st)
Bubba SisungJr.FriendswoodRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (2nd)
So.FriendswoodRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Backstroke (8th); 100-yard Butterfly (9th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Alex SkowronskiSr.Austin AndersonRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (7th)
Tate SloanSr.Schertz ClemensRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Freestyle (1st); 50-yard Freestyle (1st)
Jr.Schertz ClemensRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (4th); 50-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Chris SmithSr.Houston LamarRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Backstroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (9th)
Jr.Houston LamarRegion IV-6A2019-20100-yard Breaststroke (12th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 50-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (9th)
Daniel SmithSr.Humble Summer CreekRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (4th); 50-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jr.Humble Summer CreekRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Breaststroke (8th); 100-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (6th)
James SmithSr.Plano WestRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (10th); 50-yard Freestyle (12th)
Jr.Plano WestRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (13th); 50-yard Freestyle (9th)
Jordan SmithSo.Tyler LegacyRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (4th); 200-yard Individual Medley (10th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Vincent SokSr.Mansfield LegacyRegion II-5A2019-20100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Cameron SolenbergSr.San Antonio Veterans MemorialRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (7th)
Jr.San Antonio Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Butterfly (12th); 200-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (11th)
Ryan SoriaSr.San Antonio JohnsonRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (7th)
Ethan SparksFr.GrapevineRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (8th); 500-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (3rd)
Tyler SparksJr.Houston Cypress RanchRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (9th); 50-yard Freestyle (6th)
Aidan SpauldingSo.Austin VandegriftRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 500-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (7th)
Patrick SpillmanSo.Katy TaylorRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Breaststroke (7th); 100-yard Butterfly (12th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jackson StallworthJr.San Antonio ClarkRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (2nd); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Medley Relay (2nd)
Garrett StanselSr.Katy Seven LakesRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (1st)
Garrett StarnesSo.New BraunfelsRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Backstroke (3rd); 100-yard Butterfly (7th); 200-yard Medley Relay (6th)
Connor StarrSr.New Braunfels CanyonRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (3rd); 50-yard Freestyle (7th)
Jr.New Braunfels CanyonRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Butterfly (7th); 50-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (11th)
Cannon SteenSo.FulshearRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (4th)
Eric StelmarSr.Mansfield LegacyRegion II-5A2019-20100-yard Backstroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Justin StephensSr.ForneyRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (5th)
Jon StephensonSo.MidlothianRegion IV-5A2020-21100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Cade StevensSr.AllenRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 500-yard Freestyle (11th); 100-yard Freestyle (14th)
Caleb StevensonSr.FulshearRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (12th); 50-yard Freestyle (DQ)
Ian StewartSo.San Antonio JohnsonRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (2nd); 100-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Luke StibrichFr.Humble Summer CreekRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (3rd)
Brian StricklanSr.Pasadena RayburnRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (15th); One-Meter Diving (3rd); 200-yard Medley Relay (14th)
Brendan StuddertSo.Humble KingwoodRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Individual Medley (2nd)
Nathan SuJr.Fort Bend AustinRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Backstroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Medley Relay (8th)
Mark SuarezSr.Pharr-San Juan-Alamo NorthRegion VIII-6A2020-21100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (5th)
Jr.Pharr-San Juan-Alamo NorthRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Breaststroke (12th); 200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Individual Medley (16th)
Colby SullivanSr.Cedar ParkRegion V-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (9th); 50-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (4th)
Sean SullivanSo.LufkinRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (4th); 200-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (8th)
Jackson SummersSo.Dallas JesuitRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (15th); 200-yard Freestyle (14th)
Quentin SumnerJr.LeanderRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (3rd)
Nicholas SwaffordJr.Southlake CarrollRegion II-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (8th); 50-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (1st)
Jason TafoyaSr.El PasoRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Individual Medley (4th)
Matthew TannenbergerSr.Conroe The WoodlandsRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (1st)
Christopher TapiaJr.San Antonio Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (16th); 50-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (11th)
Kaden TaylorSr.Boerne ChampionRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (6th)
R J TaylorSr.Conroe Oak RidgeRegion IV-6A2019-20100-yard Backstroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (8th); 200-yard Medley Relay (4th)
Samuel TaylorJr.ProsperRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (6th)
Will TebbeJr.Georgetown GatewayRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Breaststroke (12th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (12th)
Elian TeeSr.FulshearRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (11th); 200-yard Medley Relay (8th)
Javan TellezSr.AndrewsRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jr.AndrewsRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Medley Relay (DQ)
William TennisonJr.Conroe Oak RidgeRegion IV-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (7th)
Kolton TerpeningSo.League City Clear FallsRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (8th); 200-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (4th)
Travis ThamesFr.Pearland DawsonRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Backstroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (9th)
Caleb ThomasSr.San Antonio ChurchillRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (10th); 50-yard Freestyle (7th)
Garth ThomasJr.LubbockRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
So.LubbockRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (4th); 200-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (DQ)
Jeremiah ThomasSo.Abilene CooperRegion I-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (9th); 50-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (10th)
Matthew ThomasSr.Midlothian HeritageRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (5th)
Levi ThomeSo.Houston BridgelandRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Freestyle (13th); 50-yard Freestyle (10th)
Kyle TibbettsSr.LeanderRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (4th)
Grayson TidwellJr.Rockwall-HeathRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Backstroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Individual Medley (3rd)
So.Rockwall-HeathRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle (7th)
Maddox TidwellJr.Conroe Grand OaksRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (3rd)
Batyrkhan TimurulySr.Houston WestsideRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (8th)
Saul TorresJr.El Paso EastwoodRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Backstroke (5th); 100-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Leonardo Torres-JimenezSr.Austin Lake TravisRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 500-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (11th)
Cole TramelJr.CoppellRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 500-yard Freestyle (13th); 200-yard Freestyle (15th)
Troy TranJr.Arlington SeguinRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Individual Medley (11th); 200-yard Medley Relay (5th)
Mauri TrevinoSr.Round Rock McNeilRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (13th); 200-yard Individual Medley (10th); 200-yard Medley Relay (4th)
Ty TricheJr.Humble Summer CreekRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Benji TruongSr.Round Rock WestwoodRegion III-6A2020-21100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (1st)
Wyatt TullbaneJr.Mansfield LegacyRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Backstroke (5th); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (9th)
William TurnerSo.San Antonio JohnsonRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (4th); 50-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Zach TwomeySr.Humble Kingwood ParkRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Mauricio UriaJr.Pharr-San Juan-Alamo SouthwestRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (10th)
So.Pharr-San Juan-Alamo SouthwestRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (7th)
Rodrigo UriaSo.Pharr-San Juan-Alamo SouthwestRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Medley Relay (7th)
Noah ValadezSr.WeslacoRegion VIII-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (7th); 50-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (4th)
Jr.WeslacoRegion VIII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (14th); 50-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (6th)
Kyle ValdezSr.Austin Lake TravisRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (5th)
Jr.Austin Lake TravisRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Backstroke (7th); 200-yard Individual Medley (5th); 200-yard Medley Relay (5th)
Max Van CauwelaertSr.Dallas Highland ParkRegion III-5A2019-20100-yard Backstroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (4th)
Jack Van ZandtSo.FriscoRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (1st); 50-yard Freestyle (2nd)
Jon VanZandtJr.FriscoRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (1st); 50-yard Freestyle (1st)
Aidan VargasJr.Corpus Christi Tuloso-MidwayRegion VIII-5A2019-20100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Camilo VargasSo.Austin Lake TravisRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (5th)
Eloy VegaSo.Laredo AlexanderRegion VIII-6A2019-20100-yard Backstroke (4th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Issac VelasquezJr.Pharr-San Juan-Alamo SouthwestRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Freestyle (1st); 50-yard Freestyle (1st)
So.Pharr-San Juan-Alamo SouthwestRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (1st); 100-yard Butterfly (1st)
Nicco VelasquezSr.Austin WestlakeRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (2nd)
Lucas VianaSr.Keller Timber CreekRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (8th)
Isaiah VidalSr.Corpus Christi Veterans MemorialRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (4th); 50-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Jr.Corpus Christi Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Nathan VigilSr.Lubbock CoronadoRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (2nd)
Jr.Lubbock CoronadoRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (4th); 100-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (4th)
Kameron VillafanaSr.Fort Bend ElkinsRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Medley Relay (13th)
Jan VillamorFr.Alvin Shadow CreekRegion VII-5A2019-20100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (9th)
Reese VoelkelSr.Richmond George RanchRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (1st); 200-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (5th)
Ian VolandJr.Colleyville HeritageRegion III-5A2019-20100-yard Breaststroke (12th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Individual Medley (16th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Marko VujosevicSr.Round RockRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Breaststroke (3rd); 50-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (1st)
Tucker WalkerSo.AndrewsRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (5th)
Fr.AndrewsRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (9th)
Matthew WaltersJr.GranburyRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (3rd)
So.GranburyRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (6th)
Sonny WangSo.Round Rock WestwoodRegion III-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (1st); 50-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Fr.Round Rock WestwoodRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (3rd)
William WangFr.Fort Bend ElkinsRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (13th)
Christian WardJr.San Antonio Fox TechRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Breaststroke (10th); 50-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (11th)
Owen WardSo.Conroe Oak RidgeRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Backstroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Medley Relay (4th)
Jonathan WareSr.Houston BridgelandRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (7th); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (6th)
Demarcus WashingtonSr.Houston Cypress LakesRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Backstroke (14th); 100-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (10th)
Jr.Houston Cypress LakesRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Butterfly (11th); 50-yard Freestyle (16th)
Wesley WasserburgerSr.Austin BowieRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Breaststroke (7th); 100-yard Butterfly (4th); 200-yard Medley Relay (4th)
Jr.Austin BowieRegion III-6A2019-20100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (12th); 200-yard Medley Relay (7th)
Matthew WatermanSr.FriscoRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Individual Medley (5th)
Justin WaughSr.NorthwestRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 50-yard Freestyle (11th)
Cooper WaybrightJr.MagnoliaRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (10th); 200-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (4th)
Gabriel WeikelSr.Humble AtascocitaRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (3rd); 100-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Christian WeispfennigSr.Pearland DawsonRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (5th)
Ethan WelchSr.San Angelo CentralRegion I-6A2020-21100-yard Breaststroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Individual Medley (14th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Tristan WelchSr.El Paso HanksRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (DFS)
Elijah WestJr.Waco MidwayRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (14th); 50-yard Freestyle (12th)
Campbell WhannJr.Dallas Highland ParkRegion IV-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (4th)
So.Dallas Highland ParkRegion III-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (9th); 50-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (4th)
Caden WhiteJr.El Paso CoronadoRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (7th); 50-yard Freestyle (7th)
Johnathan WhiteSr.Mansfield LegacyRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
Jordan WhiteJr.FulshearRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (11th); 50-yard Freestyle (14th)
Lane WhiteSo.ProsperRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (6th); 50-yard Freestyle (5th)
Carson WhittingtonJr.El CampoRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 50-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (5th)
Asher WigandJr.Carrollton TurnerRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 500-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (7th)
Travis WilkinsSo.McAllenRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (6th); 50-yard Freestyle (7th)
So.McAllenRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (11th); 50-yard Freestyle (11th)
Jackson WillardJr.Lucas LovejoyRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Medley Relay (9th)
Conner WilliamsSr.El CampoRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Freestyle (9th); 50-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (5th)
Kevin WilliamsSo.Houston WestsideRegion IV-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (11th); 50-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (11th)
Syd WilliamsJr.Alvin Shadow CreekRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (10th); 500-yard Freestyle (12th); 200-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (9th)
Brady WillmethSr.GranburyRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (7th); 50-yard Freestyle (7th)
Cutter WillmethSr.GranburyRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Daniel WilsonSr.College Station A&M ConsolidatedRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (13th); 50-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (7th)
Geordie WilsonSo.League City Clear FallsRegion VI-6A2019-20100-yard Backstroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (4th)
Chance WingateSr.Cibolo SteeleRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Breaststroke (10th); 100-yard Butterfly (10th); 200-yard Medley Relay (5th)
Joey WiseSr.League City Clear FallsRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (7th); 200-yard Medley Relay (4th)
Sam WittmerJr.Klein CollinsRegion IV-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (4th); 50-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (7th)
A J WoodJr.San Antonio BrandeisRegion VII-6A2020-21100-yard Backstroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 50-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (4th)
William WoodallFr.SpringRegion IV-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (15th); 100-yard Freestyle (11th); 50-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Tread WoodardJr.NacogdochesRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Gray WoodsonJr.San Antonio Alamo HeightsRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (9th); 50-yard Freestyle (9th)
Jacob WorleySr.PflugervilleRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 50-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (12th)
Grady WrightSr.San Antonio BrandeisRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Breaststroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Individual Medley (14th)
Thomas WuJr.Cedar ParkRegion V-5A2020-21100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Medley Relay (3rd)
So.Cedar ParkRegion V-5A2019-20100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Medley Relay (4th)
Tanner WurtzJr.Mansfield Lake RidgeRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (9th); 50-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (5th)
Monty YetterJr.San Antonio BrandeisRegion VII-6A2020-21100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (4th)
Max YoungSr.Texarkana TexasRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (1st); 50-yard Freestyle (1st)
Lucius Yu-KisselbachSr.Rockwall-HeathRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (2nd)
Jr.Rockwall-HeathRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (5th)
Julian YungSo.Austin VandegriftRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Backstroke (9th); 200-yard Individual Medley (7th); 200-yard Medley Relay (6th)
Max ZabriskieSo.LubbockRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (6th)
Angelo ZainaSr.Richmond FosterRegion VI-5A2020-21100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (4th); 200-yard Medley Relay (1st)
Jr.Richmond FosterRegion VII-5A2019-20100-yard Backstroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Zachary ZamykalSo.Victoria WestRegion VII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Freestyle (11th); 200-yard Individual Medley (10th); 200-yard Medley Relay (6th)
Izak ZaplatarSr.Austin McCallumRegion VII-5A2020-21100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Frankie ZelaskoSr.Humble Kingwood ParkRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (3rd)
Jr.Humble Kingwood ParkRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (1st)
Andrew ZettleJr.Southlake CarrollRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (2nd)
So.Southlake CarrollRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (6th)
Weifan ZhangSo.Houston BellaireRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (7th); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (10th)
Fr.Houston BellaireRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 500-yard Freestyle (14th); 200-yard Individual Medley (13th); 200-yard Medley Relay (15th)
Kevin ZhouSo.Fort Bend ClementsRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Individual Medley (6th)
Max ZuanichSr.Houston StratfordRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Backstroke (3rd); 100-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (5th)
Jr.Houston StratfordRegion IV-6A2019-20100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)

Three-Event Qualifiers
Brian AbneyJr.AndrewsRegion I-5A2020-21100-yard Backstroke (5th); 200-yard Individual Medley (7th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Alec AcevedoJr.Spring WestfieldRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Butterfly (15th)
Javier AcostaSr.El Paso JeffersonRegion I-5A2019-20100-yard Backstroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Butterfly (5th)
Zakary AdamaJr.Fort Worth BoswellRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (12th); 200-yard Individual Medley (14th)
Chase AdamsSr.Houston WaltripRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Individual Medley (11th); 200-yard Medley Relay (10th)
Denny AdamsFr.El PasoRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (9th); 50-yard Freestyle (7th)
Jake AdamsSo.Lufkin HudsonRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (15th)
Alex AdautoSr.Lewisville The ColonyRegion III-5A2019-20100-yard Backstroke (9th); 100-yard Butterfly (9th); 200-yard Medley Relay (10th)
Ian AgmataJr.ConroeRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (14th)
Nekko AguonJr.Arlington MartinRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
Stone AhrendtJr.College Station A&M ConsolidatedRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (13th); 200-yard Medley Relay (7th)
Toba AkandeSo.Round Rock McNeilRegion III-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 50-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (4th)
Noah AlcalaJr.San Antonio WarrenRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 50-yard Freestyle (DQ); 200-yard Freestyle (15th)
Eli AllenSo.Round Rock McNeilRegion III-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (7th); 50-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (6th)
Gabriel AllenSr.San Antonio ChurchillRegion VII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (6th)
Keegan AllenJr.Cedar Park Vista RidgeRegion III-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Samuel AlonzoJr.Victoria WestRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 500-yard Freestyle (12th); 100-yard Butterfly (13th)
Jacob AlvaradoSr.Pharr-San Juan-Alamo NorthRegion VIII-6A2020-21100-yard Backstroke (DFS); 100-yard Butterfly (DFS); 200-yard Medley Relay (5th)
Zak AlvaradoJr.Midland LegacyRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (6th)
Jr.Midland LegacyRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (9th)
Daniel AlvarezSr.Alief HastingsRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Butterfly (15th)
Aaron AmayaSo.El Paso BurgesRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Medley Relay (12th)
Collin AndersonSo.Houston Cypress RidgeRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (14th)
Brady AndrewsSr.Lewisville Flower MoundRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (11th)
Jacob ArcuateJr.Edinburg VelaRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (7th)
Felix ArellanoPasadena RayburnRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (14th)
David ArmstrongJr.Houston Cy-FairRegion V-6A2019-20100-yard Breaststroke (8th); 100-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (10th)
Justin ArmstrongJr.Harlingen SouthRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (8th)
Duncan ArnoldSr.PflugervilleRegion V-5A2019-20500-yard Freestyle (10th); 100-yard Butterfly (14th); 200-yard Medley Relay (12th)
Joshua ArreguinSo.KilleenRegion III-6A2020-21100-yard Backstroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (14th)
Gerardo AvilaSr.La PorteRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Medley Relay (15th)
Cody BackFr.Waco MidwayRegion III-6A2020-21100-yard Backstroke (15th); 500-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (12th)
Jacob BailesSr.West Columbia ColumbiaRegion VII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Individual Medley (DQ); 200-yard Medley Relay (9th)
Griffin BakerSo.Tyler LegacyRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (9th)
Hardy BakerSo.Montgomery Lake CreekRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (8th); 50-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (6th)
Wes BalderasSr.BoerneRegion V-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (4th)
Jr.BoerneRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 500-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (10th)
Christian BalintSr.Southlake CarrollRegion II-6A2020-21100-yard Butterfly (4th); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jr.Southlake CarrollRegion II-6A2019-20100-yard Backstroke (4th); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
Caleb BallJr.BeltonRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Backstroke (13th); 50-yard Freestyle (15th)
Zach BannSr.Leander RouseRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Individual Medley (2nd)
Miguel BarcellanoJr.Lewisville HebronRegion II-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Butterfly (10th); 200-yard Medley Relay (14th)
Noah BarreraSr.New BraunfelsRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (6th)
Caed BarronFr.LubbockRegion I-5A2019-20100-yard Backstroke (7th); 200-yard Individual Medley (5th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Austin BartonJr.McAllen MemorialRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Colton BatesJr.North ForneyRegion IV-5A2019-20100-yard Freestyle (10th); 200-yard Individual Medley (8th); 200-yard Medley Relay (5th)
J T BaxleyFr.GeorgetownRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Medley Relay (1st)
Justin Bay-SheppardJr.Deer ParkRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Joshua BedfordFr.Austin VandegriftRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (6th)
Chantz BellSo.Klein CollinsRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Breaststroke (15th); 200-yard Individual Medley (15th)
Hayden BellottiSo.Fort Bend ClementsRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Rodrigo BenitezSo.RomaRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (DFS); 200-yard Freestyle (14th)
Zev BenjaminFr.El PasoRegion I-5A2020-21100-yard Backstroke (2nd); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Carter BennettSo.Humble Kingwood ParkRegion VI-5A2019-20100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
Josh BensonJr.San Antonio HolmesRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (15th)
Evan BernardSo.LumbertonRegion VI-5A2020-21100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Individual Medley (12th)
Jefferson BerridgeJr.Lubbock MontereyRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Backstroke (12th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Lawson BerrySr.GranburyRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (10th)
Janak BhaktaSo.Midland LegacyRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Backstroke (14th); 200-yard Medley Relay (6th)
Andrew BlackistonFr.ConroeRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (14th)
Thomas BlackmanJr.Austin Lake TravisRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (11th)
Tate BladonSo.Frisco WakelandRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (4th)
Carson BlairSo.Spring Branch Smithson ValleyRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (9th)
Josue BlancoFr.El Paso EastwoodRegion I-6A2020-21100-yard Backstroke (12th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Butterfly (12th)
Joshua BlasSo.Weslaco EastRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (13th)
John BloughSr.San Antonio O'ConnorRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Butterfly (16th)
Kyle BlountSr.Cedar ParkRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (8th); 200-yard Medley Relay (4th)
Dylan BomerFr.BurlesonRegion II-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (6th); 50-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (6th)
Brock BorakSo.Houston Cypress WoodsRegion V-6A2020-21100-yard Backstroke (10th); 200-yard Individual Medley (13th); 200-yard Medley Relay (9th)
Saxon BoringJr.ProsperRegion II-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Individual Medley (16th); 200-yard Medley Relay (4th)
Christen BosuroSo.Mansfield Lake RidgeRegion I-6A2020-21100-yard Breaststroke (13th); 100-yard Butterfly (15th); 200-yard Medley Relay (4th)
Garrett BotschJr.Dallas WilsonRegion IV-5A2019-20100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 50-yard Freestyle (12th)
Alex BoutinJr.AllenRegion II-6A2020-21100-yard Backstroke (5th); 200-yard Individual Medley (11th); 200-yard Medley Relay (4th)
Caleb BovellSo.BeltonRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Freestyle (15th); 50-yard Freestyle (14th)
Rocco BowenJr.Fort Bend Ridge PointRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (5th)
Jaden BradshawSr.GranburyRegion II-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (7th)
Ethan BranscumSr.MidlothianRegion IV-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (14th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jr.MidlothianRegion II-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Individual Medley (15th); 200-yard Medley Relay (9th)
Grayson BreaultJr.Wichita FallsRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 500-yard Freestyle (15th)
Brayden BrewerJr.San Angelo CentralRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Freestyle (15th); 50-yard Freestyle (15th)
Taber BrewerJr.San Antonio ChurchillRegion VII-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (5th)
Trace BrionesSo.San Antonio Health CareersRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Ethan BrissendenSo.Cedar Park Vista RidgeRegion III-6A2019-20100-yard Backstroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (10th)
Matthew BrooksSo.Bay CityRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 500-yard Freestyle (15th); 200-yard Freestyle (16th)
Ethan BrownSr.Lewisville MarcusRegion II-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (8th); 50-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (6th)
Logan BrownSo.Fort Bend ClementsRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Jacob BuckleySr.AngletonRegion VI-5A2020-21100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Butterfly (8th)
Stefan BudlimicSr.Pearland DawsonRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (8th)
Jr.Pearland DawsonRegion VI-6A2019-20100-yard Breaststroke (15th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (5th)
Brantson BuiSo.Houston BridgelandRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Breaststroke (14th); 200-yard Individual Medley (5th)
Zane BunnJr.LongviewRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (11th)
Brendan BurkettSo.Richmond George RanchRegion VI-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 50-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (7th)
Shane BurnsSo.Austin WestlakeRegion III-6A2019-20100-yard Backstroke (6th); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Brett BusbeeSr.South Grand PrairieRegion II-6A2020-21100-yard Backstroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle (15th)
Aydan BustamanteFr.El Paso Bel AirRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Individual Medley (14th); 200-yard Medley Relay (10th)
Rafe ButlerSr.WaxahachieRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (13th)
Luke CadrielSr.Georgetown East ViewRegion V-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Butterfly (15th); 200-yard Medley Relay (9th)
Brayden CaldwellJr.San Antonio O'ConnorRegion VII-6A2019-20100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (10th)
Nicholas CancinoSo.Irving MacArthurRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (11th)
Kristopher CantuFr.HarlingenRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (6th)
J R Cardenas HernandezSr.El Paso FranklinRegion I-6A2020-21100-yard Backstroke (4th); 100-yard Butterfly (4th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jr.El Paso FranklinRegion I-6A2019-20100-yard Backstroke (4th); 100-yard Butterfly (9th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jarrod CarmodySo.Northwest NelsonRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (7th); 50-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (7th)
Oscar CarreraJr.San Antonio Veterans MemorialRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (7th)
Lucas CarterJr.Garland SachseRegion III-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (11th); One-Meter Diving (7th); 200-yard Medley Relay (11th)
Ray CastanedaSr.El Paso HanksRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Backstroke (16th); 200-yard Individual Medley (13th)
Christian CastilloSr.Corpus Christi Tuloso-MidwayRegion VIII-5A2019-20100-yard Backstroke (2nd); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (1st)
Pedro CastilloSo.Pharr-San Juan-Alamo SouthwestRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (13th)
Alec CastroSr.El Paso HanksRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Breaststroke (14th); 100-yard Freestyle (16th)
Joe CatonJr.Abilene CooperRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (10th)
Brandon CayceSr.Corpus Christi Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (9th); 200-yard Individual Medley (8th)
Ray ChangSr.Arlington MartinRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (10th)
Diego CharlesJr.San Antonio Great Hearts AcademyRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle (12th)
Ethan ChavezJr.PecosRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (10th)
Josh ChenJr.North ForneyRegion IV-5A2019-20100-yard Breaststroke (12th); 500-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (5th)
Theodore ChenSo.Plano WestRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (7th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Zachary ChesmanSr.AllenRegion II-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (4th)
Cody ChimelySr.McAllen RoweRegion VIII-6A2019-20100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (5th)
Diego ChinchillaSr.Laredo AlexanderRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (2nd)
Jr.Laredo AlexanderRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (5th)
Daniel ChoiSo.Houston Cypress WoodsRegion V-6A2020-21500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (9th)
Iban ChristensenJr.Houston LamarRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 50-yard Freestyle (16th)
Cash CoatsJr.AndrewsRegion I-5A2019-20100-yard Breaststroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (12th)
Octavio Conde de FrankenbergJr.Austin LASARegion VII-5A2020-21500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Davidson CookJr.Wichita Falls RiderRegion II-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (9th); 200-yard Medley Relay (4th)
So.Wichita Falls RiderRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Butterfly (11th)
Dylan CookSo.El CampoRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (12th)
Matthew CopesSr.League City Clear CreekRegion VI-6A2019-20500-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (14th)
Brendan CornellSr.San Antonio HarlanRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Sebastian CorralJr.El PasoRegion I-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (1st)
Carlitos CorreaJr.San Antonio ClarkRegion VII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (15th); 200-yard Individual Medley (16th)
Hector CortezSo.San Antonio HolmesRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (15th)
Jorge CortezJr.Dallas HillcrestRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (6th)
Monty CortezJr.Corpus Christi Tuloso-MidwayRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Backstroke (1st); 500-yard Freestyle (3rd)
Joshua CosbySo.South Grand PrairieRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Backstroke (12th); 200-yard Freestyle (13th)
William CostasSr.Richardson Lake HighlandsRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Medley Relay (9th)
Connor CoxFr.Pflugerville HendricksonRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 500-yard Freestyle (3rd)
Clay CrawfordJr.Houston Cypress WoodsRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 50-yard Freestyle (9th)
Alecxander CressFr.MontgomeryRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (7th)
Jayden CrewsSo.Los FresnosRegion VIII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 50-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (11th)
Ethan CroleyFr.San Antonio ClarkRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Evan CroleyFr.San Antonio ClarkRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st)
Zachary CrookSr.MansfieldRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (12th); 200-yard Individual Medley (8th)
Ty CrouchJr.League City Clear CreekRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (11th)
Caden CrowJr.BrenhamRegion V-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Freestyle (8th); 50-yard Freestyle (7th)
So.BrenhamRegion V-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Freestyle (13th); 50-yard Freestyle (13th)
Joshua CruzSo.HarlingenRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (6th)
Ian CullicottJr.Austin BowieRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (8th)
Geoffrey DarrettSo.MidlothianRegion II-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 50-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (9th)
Dylan DavisJr.Cibolo SteeleRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Backstroke (13th); 200-yard Medley Relay (5th)
Garrett DavisFr.Castroville Medina ValleyRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Breaststroke (14th); 200-yard Medley Relay (10th)
Tyler DavisJr.Lewisville HebronRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Freestyle Relay (6th)
Joaquin De AvilaFr.El Paso YsletaRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (15th); 100-yard Freestyle (12th); 50-yard Freestyle (12th)
Rovic De la CruzSr.Frisco CentennialRegion III-5A2019-20100-yard Breaststroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (8th)
Diego de la Guardia CortinSo.Denton BraswellRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (10th); 200-yard Freestyle (15th)
Brendan DeberghJr.Frisco WakelandRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (5th)
Jeremy DeLeonJr.Brownsville Veterans MemorialRegion VIII-5A2020-21100-yard Breaststroke (16th); 200-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (13th)
Rodrigo DelgadoSo.McAllenRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (7th)
Jackson DementSr.Houston BridgelandRegion V-6A2020-21500-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (6th)
Justin DeMouyJr.San Antonio HarlanRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (11th)
So.San Antonio HarlanRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (DFS); 200-yard Freestyle (7th)
Colton DenDulkSr.Houston Cypress WoodsRegion V-6A2020-21100-yard Breaststroke (11th); 100-yard Butterfly (16th); 200-yard Medley Relay (9th)
Keith DennisonFr.AustinRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (8th)
Cameron DerlethSr.AngletonRegion VI-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Butterfly (7th); 200-yard Individual Medley (7th)
Jeronimo DiazJr.Irving MacArthurRegion II-6A2020-21100-yard Breaststroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (11th)
Bennett DingwerthJr.Lucas LovejoyRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Backstroke (9th); 200-yard Medley Relay (5th)
Jorge DominguezSr.Aldine DavisRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle (14th)
Kane DonohueSo.Houston Cypress RidgeRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 50-yard Freestyle (14th)
Brazos DonovanSr.Houston MemorialRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Medley Relay (6th)
Nyles Dos SantosFr.McAllenRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle (8th)
Colin DoyleFr.Spring Branch Smithson ValleyRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Backstroke (10th); 100-yard Butterfly (8th)
Roman DuongSo.Dallas Highland ParkRegion IV-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Freestyle (5th)
Shae DuportJr.League City Clear FallsRegion VI-6A2020-21100-yard Backstroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Individual Medley (6th)
Brett EckelSr.Tomball MemorialRegion V-6A2020-21100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (11th)
Sam EckertSo.Tyler LegacyRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 50-yard Freestyle (16th)
Mason EdmundJr.Southlake CarrollRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (3rd)
So.Southlake CarrollRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (7th)
Joseph EgbeJr.LongviewRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (11th)
Lane ElizondoSr.Austin BowieRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Medley Relay (4th)
Keith ElmsSr.San Antonio ClarkRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (3rd)
Aldrich ElvambuenaSr.Frisco MemorialRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Backstroke (5th); 200-yard Medley Relay (5th)
A J EnglishSo.RockwallRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (11th)
Josh EnnisJr.Denton RyanRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 50-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (13th)
Nicholas FabelaSr.San Antonio Fox TechRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (13th); 500-yard Freestyle (13th)
Hayden FeilSo.Pasadena DobieRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (12th)
Brenden FergusonSo.AndrewsRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (9th)
Fr.AndrewsRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (11th); 200-yard Freestyle (12th)
Matthew FernandezSr.Alvin Shadow CreekRegion VII-5A2019-20100-yard Backstroke (16th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (9th)
Cotton FieldsJr.Conroe The WoodlandsRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (6th); 200-yard Individual Medley (3rd)
Keagan FirenzaSr.Houston StratfordRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Trey FischbachSr.Houston Strake JesuitRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Individual Medley (11th)
Jackson FischerSr.Georgetown East ViewRegion V-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 50-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (9th)
Stone FisherSo.Dallas AdamsRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (12th); 50-yard Freestyle (15th)
Hunter FleetwoodFr.BrenhamRegion V-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (10th)
Jaydon FloresJr.ManvelRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
Sebastian FloresSr.San Antonio O'ConnorRegion VII-6A2020-21100-yard Backstroke (15th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (9th)
Vincent FloresSo.El Paso El DoradoRegion I-5A2020-21100-yard Breaststroke (16th); 100-yard Backstroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (14th)
Kyle FontenotFr.Mont Belvieu Barbers HillRegion V-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Butterfly (14th); 200-yard Medley Relay (13th)
Quinten FrankSr.Lewisville HebronRegion II-6A2019-20100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (14th)
Wyatt FredricksonSr.Houston Cypress RanchRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Backstroke (16th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
Jack FriedmanSr.Dallas Highland ParkRegion IV-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (11th); 50-yard Freestyle (5th)
Victor FuentesJr.New BraunfelsRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (7th); 200-yard Individual Medley (7th)
Tanner GalbraithSo.Corpus Christi Flour BluffRegion VIII-5A2019-20100-yard Backstroke (15th); 500-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (5th)
Marc GalindoJr.Austin BowieRegion III-6A2020-21100-yard Freestyle (10th); 50-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (4th)
Edward GalvanSr.Lufkin HudsonRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (10th)
Eli GalvanSr.Deer ParkRegion VI-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (9th); 200-yard Freestyle (10th)
Jr.Deer ParkRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Backstroke (15th); 100-yard Butterfly (11th)
David GamonSo.ForneyRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (12th); 200-yard Freestyle (14th)
Aeneas GarciaJr.San Antonio TaftRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Gael GarciaSo.Mission Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20100-yard Breaststroke (12th); 100-yard Butterfly (13th); 200-yard Medley Relay (9th)
Tucker GarrettSr.Corpus Christi Flour BluffRegion VIII-5A2020-21100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Aidan GarrigaSo.KatyRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Backstroke (1st); 200-yard Medley Relay (11th)
Benito GarzaSr.EdinburgRegion VIII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Butterfly (16th); 200-yard Medley Relay (9th)
Emmanuel GarzaSr.Mission Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (11th); 200-yard Freestyle (16th)
Jacinto GarzaJr.Harlingen SouthRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (8th)
Everardo Garza GarciaSo.Brownsville Veterans MemorialRegion VIII-5A2020-21500-yard Freestyle (11th); 100-yard Butterfly (14th); 200-yard Medley Relay (13th)
Nathan GassSo.Georgetown GatewayRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Individual Medley (15th)
Joe GenewickSo.Wichita Falls RiderRegion II-5A2019-20100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (8th)
Grant GhormleySr.GrapevineRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Breaststroke (DQ); 200-yard Individual Medley (1st)
Jr.GrapevineRegion III-5A2019-20100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Individual Medley (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
Blake GibsonFr.GrapevineRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle (4th)
Andrew GilbertJr.ForneyRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Individual Medley (3rd)
Michael GilbertJr.ForneyRegion IV-5A2020-21100-yard Breaststroke (6th); 100-yard Butterfly (8th); 200-yard Medley Relay (6th)
So.ForneyRegion IV-5A2019-20100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (4th)
Ryan GilbertSr.Frisco WakelandRegion III-5A2019-20100-yard Backstroke (4th); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
Dalton GillardSr.League City Clear SpringsRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Breaststroke (14th); 200-yard Medley Relay (5th)
Julio GomezJr.Pharr-San Juan-AlamoRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); One-Meter Diving (1st); 200-yard Medley Relay (10th)
Francisco Gomez BarreraSo.Brownsville Veterans MemorialRegion VIII-5A2020-21100-yard Backstroke (13th); 200-yard Individual Medley (10th); 200-yard Medley Relay (13th)
Eric GongSr.League City Clear SpringsRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Medley Relay (5th)
Alex GonzalezFr.Laredo UnitedRegion VIII-6A2019-20100-yard Backstroke (12th); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Dustin GoodrichSo.Rosenberg Lamar ConsolidatedRegion VI-5A2020-21100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Individual Medley (8th)
Luke GordonSo.Austin McCallumRegion VII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 50-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (1st)
James GottfriedFr.Klein CainRegion IV-6A2020-21100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Benjamin GraftonSr.NorthwestRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (7th)
Jose Pablo GranaJr.Laredo AlexanderRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Backstroke (11th); 100-yard Freestyle (13th)
Samuel GranackSr.Conroe Oak RidgeRegion IV-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (4th)
Nolan GrangerFr.Dripping SpringsRegion V-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (4th); 50-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (5th)
Wyatt GraySo.San Antonio O'ConnorRegion VII-6A2020-21100-yard Breaststroke (15th); 200-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (9th)
Dylan GreenFr.Lubbock MontereyRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 50-yard Freestyle (7th)
Garret GreenSo.Humble KingwoodRegion VI-6A2019-20100-yard Backstroke (2nd); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Seth GreenSo.Deer ParkRegion VI-6A2020-21100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 50-yard Freestyle (9th)
Eli GreeneJr.Richmond George RanchRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle (12th)
Dylan GreggFr.MagnoliaRegion VI-5A2019-20100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Individual Medley (11th)
Michael GroveFr.Lubbock MontereyRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (7th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Emilo GuajardoSo.Mission Sharyland PioneerRegion VIII-5A2020-21100-yard Butterfly (8th); 200-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Fr.Mission Sharyland PioneerRegion VIII-5A2019-20100-yard Backstroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Medley Relay (6th)
Emilio GuerraFr.RomaRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 50-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (10th)
Hilario GuerraSo.MissionRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (12th)
Oscar Guevara QuagliaSr.Katy TompkinsRegion V-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Medley Relay (4th)
Tyler GuidrySo.GranburyRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (11th); 200-yard Freestyle (11th)
Travis GulledgeFr.Frisco CentennialRegion III-5A2020-21100-yard Breaststroke (2nd); 50-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (7th)
Brandon GuoSo.Katy Cinco RanchRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (7th)
Ricky GutierrezSr.Deer ParkRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Individual Medley (10th)
Paul GuzmanSo.ManvelRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
Adam HaigSr.Round RockRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Backstroke (4th); 200-yard Medley Relay (1st)
Kevin HanSr.Katy TompkinsRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Alex HandleySo.Dallas Highland ParkRegion IV-5A2020-21100-yard Backstroke (7th); 200-yard Individual Medley (11th); 200-yard Medley Relay (4th)
Fr.Dallas Highland ParkRegion III-5A2019-20100-yard Butterfly (15th); 200-yard Individual Medley (15th); 200-yard Medley Relay (4th)
Wesley HansenSr.El Paso Del ValleRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (6th)
Mark HarmonsonSr.AlvinRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Cameron HarperSo.MontgomeryRegion VI-5A2019-20100-yard Backstroke (12th); 200-yard Individual Medley (16th); 200-yard Medley Relay (7th)
Cole HarrisSr.Georgetown East ViewRegion V-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 50-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (9th)
Landen HarrisSo.MonahansRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Backstroke (11th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Ali HassanJr.MidlandRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (8th)
Max HatcherFr.Southlake CarrollRegion II-6A2020-21100-yard Backstroke (1st); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Gabe HawkinsJr.Boerne ChampionRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Breaststroke (DQ); 200-yard Freestyle Relay (1st)
Ryan HeadSr.CleburneRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Medley Relay (1st)
Jr.CleburneRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Ty HearronSo.Mount PleasantRegion IV-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (6th); 50-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (4th)
Allan HernandezJr.Plano EastRegion II-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (12th); 200-yard Medley Relay (9th)
Brenden HernandezJr.Abilene WylieRegion I-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (9th); 200-yard Medley Relay (5th)
So.Abilene WylieRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (13th)
Timothy HernandezSr.Aldine DavisRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Individual Medley (14th)
Jack HesterJr.Austin McCallumRegion V-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (6th)
Cooper HinsonSr.NacogdochesRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Evan HoJr.Austin Lake TravisRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Individual Medley (13th)
Daniel HoangSr.Fort Bend KempnerRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (6th)
Karol HoangSo.Arlington MartinRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
Lucas HobbsJr.Carrollton TurnerRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Breaststroke (15th); 200-yard Freestyle Relay (11th)
Lucas HokeSo.Conroe Grand OaksRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (7th)
Chris HolderJr.College Station A&M ConsolidatedRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Backstroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (11th)
Josh HoltSr.Corpus Christi Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (9th)
Garrett HoppmanJr.MidlandRegion I-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Individual Medley (6th)
Zach HoranJr.BurnetRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (11th)
Troy HornJr.ConroeRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Individual Medley (5th)
Peter HortonSo.League City Clear CreekRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (2nd)
Ian HostermanSo.Dallas AdamsRegion IV-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (9th); 50-yard Freestyle (11th)
Tanner HowseFr.MagnoliaRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (12th); 500-yard Freestyle (11th); 200-yard Freestyle (9th)
Grant HuFr.Lucas LovejoyRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Medley Relay (5th)
Henry HugeleFr.Houston BridgelandRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Backstroke (7th); 200-yard Medley Relay (6th)
Jaylne HumphreySr.Pasadena DobieRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (12th)
Alexander HungJr.Dallas JesuitRegion II-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (7th); 50-yard Freestyle (9th)
So.Dallas JesuitRegion II-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (13th); 50-yard Freestyle (13th)
Charlie HussainSo.Austin AndersonRegion VII-5A2020-21100-yard Backstroke (5th); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Tahir HussainSr.Frisco CentennialRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (8th)
Kaleb IkbalSo.Lewisville The ColonyRegion III-5A2019-20100-yard Butterfly (5th); 200-yard Individual Medley (5th); 200-yard Medley Relay (10th)
Ezequiel ImbernSr.Houston BridgelandRegion V-6A2020-21100-yard Freestyle (15th); 50-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (6th)
Tanner IsaacsSr.Conroe Oak RidgeRegion IV-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (4th)
Caleb JamesSr.Lewisville MarcusRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Individual Medley (10th)
Kai JankowiakFr.Galveston BallRegion V-5A2020-21100-yard Breaststroke (11th); 50-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Legend JankowskiSr.MidlandRegion I-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (6th); 200-yard Individual Medley (5th)
Marc JardinSr.League City Clear CreekRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Individual Medley (8th)
Putu JayaSo.Lewisville Flower MoundRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Andrew JefferyJr.Boerne ChampionRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (9th)
Carlos JimenezJr.Weslaco EastRegion VIII-5A2020-21100-yard Backstroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (4th)
So.Weslaco EastRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (13th)
Dylan JohnsonJr.El Paso HanksRegion I-5A2020-21100-yard Backstroke (15th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 50-yard Freestyle (14th)
El Paso HanksRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (11th)
Nathaniel JoinerSo.Houston Clear LakeRegion VI-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (11th)
Jaxon JonesSr.San Antonio Great Hearts AcademyRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Breaststroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (15th)
Zachary JonesSo.San Antonio Health CareersRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Backstroke (11th); 100-yard Freestyle (11th)
Zachary KangieserJr.Katy TaylorRegion V-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (7th)
Dylan KaupSr.North ForneyRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 50-yard Freestyle (15th)
Jr.North ForneyRegion IV-5A2019-20100-yard Freestyle (15th); 200-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (5th)
Ryan KellerSo.MansfieldRegion I-6A2019-20100-yard Backstroke (5th); 200-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (1st)
Noah KellyJr.Lewisville HebronRegion II-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Freestyle (10th); 50-yard Freestyle (7th)
Kevan KennedySr.KatyRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle (8th)
Gabe KerrJr.LufkinRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (8th)
Michael KietzmanSr.Southlake CarrollRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (4th); 50-yard Freestyle (2nd)
Taeyoon KimJr.Round Rock McNeilRegion III-6A2020-21100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (6th)
So.Round Rock McNeilRegion III-6A2019-20100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (4th)
Zach KimeJr.Mansfield LegacyRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (9th)
Cameron KnoxSo.Rockwall-HeathRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Backstroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (4th)
T J KohliSo.Montgomery Lake CreekRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Backstroke (13th); 200-yard Medley Relay (6th)
Rohan KolheJr.Plano WestRegion II-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (11th)
Matthew KovachSr.North Richland Hills RichlandRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (8th)
Michael KowalskiJr.Brownsville HannaRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (7th)
Kyle KulowFr.Fort Bend AustinRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (8th)
Thomas KuoSr.PlanoRegion II-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (4th); 50-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Cade KuykendallJr.ManvelRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (10th)
Noah KyawJr.Katy Cinco RanchRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (11th)
Drew LadnerJr.Katy TompkinsRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (8th)
Seth LaForgeSr.AllenRegion II-6A2019-20100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Individual Medley (15th); 200-yard Medley Relay (5th)
Alexander LaiSr.South Grand PrairieRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Individual Medley (13th)
Colton LandonSr.Midlothian HeritageRegion IV-5A2020-21100-yard Breaststroke (7th); 50-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (5th)
Rece LangdonFr.Dallas HillcrestRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (6th)
Luke LangleyJr.Humble KingwoodRegion VI-6A2019-20100-yard Backstroke (5th); 100-yard Butterfly (4th); 200-yard Medley Relay (1st)
Will LaniganSr.LufkinRegion V-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 500-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (10th)
Marcus LanioJr.Dallas Highland ParkRegion IV-5A2020-21100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Medley Relay (4th)
Brennan LantzySr.Northwest NelsonRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (5th)
Jr.Northwest NelsonRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (16th)
Luke LaorakpongSr.RockwallRegion III-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (11th)
Jacob LaraFr.Spring WestfieldRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 500-yard Freestyle (11th)
Kyle LarsonJr.Austin McCallumRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Backstroke (7th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Joshua LarumJr.Abilene WylieRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (13th)
Daniel LauSr.Frisco ReedyRegion III-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Adam LaVoyJr.Houston Clear LakeRegion VI-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (9th)
So.Houston Clear LakeRegion VI-6A2019-20500-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (9th)
Josh LawJr.San Antonio MarshallRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (13th); One-Meter Diving (11th)
Joshua LeJr.KleinRegion IV-6A2019-20100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Individual Medley (7th)
Nelson LeFr.Arlington SeguinRegion II-5A2019-20100-yard Backstroke (4th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (5th)
Ryan LeJr.PearlandRegion VI-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (6th); 50-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (10th)
So.PearlandRegion VI-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (10th)
Robert LealJr.Weslaco EastRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (13th)
Samuel LeeFr.College Station A&M ConsolidatedRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Individual Medley (9th)
Benny LegerSr.Houston Cypress RidgeRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Butterfly (13th)
Liam LehmannSr.Richmond FosterRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (11th)
Chris LemkeSr.Cedar ParkRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (8th)
Alex LenfersFr.Frisco ReedyRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Conner LeonSr.FriscoRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Medley Relay (7th)
Zach LevesqueSr.DecaturRegion II-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Freestyle (4th); 200-yard Individual Medley (2nd)
Blake LewisJr.FulshearRegion VII-5A2019-20100-yard Backstroke (11th); 200-yard Individual Medley (13th); 200-yard Medley Relay (8th)
Brendan LewisSr.Humble Summer CreekRegion VI-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (7th); 50-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (6th)
Jacob LewisSr.MansfieldRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (7th)
Daniel LiSo.Austin WestlakeRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Individual Medley (2nd)
Darren LiSr.San Antonio JohnsonRegion VII-6A2019-20100-yard Breaststroke (13th); 100-yard Butterfly (13th); 200-yard Medley Relay (7th)
T LiSo.Beaumont West BrookRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Justin LiaoSr.Katy Seven LakesRegion V-6A2020-21100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Individual Medley (11th); 200-yard Medley Relay (7th)
Lewis LiauSr.Houston BellaireRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (15th)
Evan LikinsSo.Texarkana TexasRegion IV-5A2019-20100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
Kevin LinFr.South Grand PrairieRegion II-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (12th); 500-yard Freestyle (14th); 200-yard Individual Medley (15th)
Ian LindbergFr.College Station A&M ConsolidatedRegion V-5A2020-21100-yard Backstroke (8th); 200-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (7th)
Patrick ListerJr.Klein OakRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (4th)
Connor LittleSo.Humble KingwoodRegion VI-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (1st)
Anthony LiuSr.Fort Bend ClementsRegion V-6A2020-21100-yard Backstroke (9th); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
Jr.Fort Bend ClementsRegion V-6A2019-20100-yard Backstroke (9th); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Medley Relay (3rd)
Will LiuSr.Dallas AdamsRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Freestyle (11th)
Jr.Dallas AdamsRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Individual Medley (12th)
Strider LochielFr.BrenhamRegion V-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (12th)
Garrett LoganSr.San Antonio Health CareersRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Breaststroke (14th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Ethan LongSo.FriendswoodRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 500-yard Freestyle (12th); 200-yard Freestyle (11th)
Aaron LongoriaSo.Mission Sharyland PioneerRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (15th); 200-yard Individual Medley (14th)
Christian LopezSr.El Paso BurgesRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Joshua LouieSr.Round Rock WestwoodRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Dalton LoweSr.SpringRegion IV-6A2019-20100-yard Butterfly (1st); 50-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (3rd)
Derek LuSr.Fort Bend ElkinsRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (13th)
Bradley LudingtonSr.Universal City RandolphRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (8th); 200-yard Individual Medley (8th)
Jr.Universal City RandolphRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Individual Medley (12th); 200-yard Medley Relay (13th)
Matt LujanSr.El Paso BurgesRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (DQ)
David LuknerSr.Pasadena DobieRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Backstroke (11th); 200-yard Medley Relay (13th)
Joseph LuknerSr.Pasadena DobieRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Backstroke (4th); 200-yard Freestyle (6th)
Leo LunaJr.San Antonio ChurchillRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (5th)
Hunter LundJr.Klein OakRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (6th)
Jace LyonSr.McAllenRegion VIII-6A2019-20100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Individual Medley (12th); 200-yard Medley Relay (1st)
James MaherSr.Houston Strake JesuitRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Freestyle (15th)
Rafael MaltosSr.El Paso ChapinRegion I-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (16th); 50-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (16th)
Brayden MandacinaSo.San Antonio ClarkRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st)
Joseph ManzoJr.San Antonio BrandeisRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (4th); 50-yard Freestyle (4th)
Joaquin ManzurSo.Mission SharylandRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Breaststroke (10th); 100-yard Freestyle (12th)
Ethan MaplesJr.LubbockRegion I-5A2019-20100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 50-yard Freestyle (8th)
Nolan MaplesJr.LubbockRegion I-5A2020-21100-yard Breaststroke (4th); 50-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (1st)
Matthew MarSr.Austin Lake TravisRegion III-6A2020-21100-yard Backstroke (9th); 50-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (5th)
Miguel MarquezSr.San Antonio LanierRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Backstroke (16th); 200-yard Medley Relay (15th)
Caleb MartinSo.Rosenberg Lamar ConsolidatedRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (12th)
Joshua MartinSr.McKinney NorthRegion III-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 50-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jr.McKinney NorthRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 50-yard Freestyle (12th)
Sean MartinSr.Richmond FosterRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (6th); 200-yard Individual Medley (6th)
Jr.Richmond FosterRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (12th); 200-yard Individual Medley (6th)
Antonio MartinezSr.FredericksburgRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (3rd)
Gavin MartinezSo.North Richland Hills RichlandRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (8th)
Joel MartinezJr.Laredo UnitedRegion VIII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (8th); 200-yard Individual Medley (8th)
Ulysses MartinezSo.PecosRegion I-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (13th); 200-yard Freestyle (15th)
Efrain MascorroSr.Los FresnosRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Medley Relay (3rd)
Nicholas MasellaSo.ConroeRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (14th)
Mitchell MasonSr.Houston Clear LakeRegion VI-6A2019-20100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (9th)
James MassengaleSr.West Columbia ColumbiaRegion VII-5A2020-21100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (9th)
Harper MayfieldSr.AllenRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (5th)
Oscar MayorgaFr.Houston MilbyRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Freestyle (14th); 100-yard Butterfly (12th)
Mater McCuskerSr.Leander RouseRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 500-yard Freestyle (4th)
Jr.Leander RouseRegion V-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (5th)
Connor McGrathSr.Richmond FosterRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (5th)
Rylan McInroeSr.Abilene CooperRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (10th)
Tristan McKaySr.Houston BridgelandRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Individual Medley (13th)
Hunter McKenzieJr.Arlington MartinRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (10th)
Ryan McKenzieJr.BeltonRegion III-6A2020-21100-yard Backstroke (12th); 100-yard Butterfly (11th); 200-yard Medley Relay (10th)
Will McKinneySr.Dallas JesuitRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Individual Medley (4th)
Bandy McKinzieSr.MidlandRegion I-6A2020-21500-yard Freestyle (13th); 200-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (10th)
Scott McNieceSr.Klein CainRegion IV-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Medley Relay (3rd)
Mitchell MeadSo.ArlingtonRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (13th)
Angel MedinaSr.Round RockRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Individual Medley (7th)
Santos MejiaFr.LufkinRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Breaststroke (14th); 200-yard Medley Relay (8th)
Julian MenchacaSr.San Antonio HighlandsRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Backstroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Parker MenckJr.San Antonio ColeRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Backstroke (14th); 200-yard Medley Relay (5th)
Jorge MendiolaSo.Laredo AlexanderRegion VIII-6A2019-20100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (3rd)
David MezaJr.San Antonio BrennanRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (10th)
So.North ForneyRegion IV-5A2019-20100-yard Backstroke (9th); 50-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (5th)
Jonathan MichaelsFr.Frisco WakelandRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st)
Tommy MiebachSo.Castroville Medina ValleyRegion VIII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (15th); 100-yard Freestyle (15th); 200-yard Freestyle (15th)
Anthony MiklaucicSr.San Antonio HolmesRegion VII-6A2020-21100-yard Freestyle (11th); 50-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (12th)
Jr.San Antonio HolmesRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 50-yard Freestyle (11th)
Adam MiledSr.FriscoRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (4th)
Wes MilesSo.Houston Cypress CreekRegion V-6A2020-21100-yard Backstroke (13th); 100-yard Butterfly (4th); 200-yard Medley Relay (12th)
Fr.Houston Cypress CreekRegion V-6A2019-20100-yard Backstroke (14th); 100-yard Butterfly (8th); 200-yard Medley Relay (15th)
Drew MillerSr.Richmond FosterRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (6th)
Asher MinJr.El Paso JeffersonRegion I-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (9th)
Miguel MirelesSr.El Paso Del ValleRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Freestyle (1st)
Michael MitsynskyySr.Frisco HeritageRegion III-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Individual Medley (1st)
Sam MohseniSr.Mansfield Lake RidgeRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (14th); 200-yard Medley Relay (5th)
Gregory MolinaSr.San Antonio JeffersonRegion VII-5A2020-21500-yard Freestyle (11th); 200-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (12th)
Jr.San Antonio JeffersonRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (15th); 500-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (6th)
Gage Moncrief-JuddSr.Tyler LegacyRegion III-6A2020-21100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Individual Medley (11th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jr.Tyler LegacyRegion III-6A2019-20100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Individual Medley (14th); 200-yard Medley Relay (12th)
Brady MonsonJr.Conroe The Woodlands College ParkRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (5th)
Ethan MontalvoSr.Mission Sharyland PioneerRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (DQ); 50-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (6th)
Alex MoraSr.Houston Cypress ParkRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (4th)
Daniel MorganJr.FriendswoodRegion V-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (14th); 200-yard Freestyle (14th)
Diego MorrisFr.Laredo AlexanderRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Backstroke (13th); 200-yard Individual Medley (11th)
Nick MorrisSr.Laredo AlexanderRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Freestyle (4th)
Jared MoseleySr.Richardson Lake HighlandsRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); One-Meter Diving (15th); 200-yard Medley Relay (13th)
Lowell MossSo.Houston StratfordRegion IV-6A2020-21100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Individual Medley (7th); 200-yard Medley Relay (5th)
Wyatt MoyeSo.Leander GlennRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (16th)
Ricardo MunizFr.RomaRegion VIII-5A2019-20100-yard Breaststroke (16th); 200-yard Individual Medley (15th); 200-yard Medley Relay (10th)
Adrian MunozSr.Klein CollinsRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (7th)
Aaron MurrayJr.Conroe Grand OaksRegion IV-6A2020-21100-yard Backstroke (4th); 100-yard Butterfly (7th); 200-yard Medley Relay (4th)
Andrew MurraySr.Pearland DawsonRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Backstroke (16th); 200-yard Medley Relay (5th)
Miles MurraySr.McKinney NorthRegion III-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (4th); 50-yard Freestyle (5th)
Jason NevarezJr.El Paso CoronadoRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 50-yard Freestyle (6th)
Austin NgoJr.PlanoRegion II-6A2019-20100-yard Breaststroke (7th); 100-yard Butterfly (11th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Albert NguyenSr.South Grand PrairieRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Freestyle (13th); 50-yard Freestyle (14th)
Bruce NguyenSr.Pasadena DobieRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (12th)
Leonardo NguyenSo.Katy JordanRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (5th)
Braden NickelSr.LongviewRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (11th)
Chris NovosadSr.College Station A&M ConsolidatedRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle (14th)
Ross NunleySo.Victoria WestRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (6th)
Lincoln NunnSo.AmarilloRegion I-5A2019-20100-yard Backstroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Individual Medley (11th)
Ejike NwaezeSpring Branch Smithson ValleyRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Colin O'ConnorSo.Dripping SpringsRegion V-5A2020-21100-yard Backstroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (5th)
Christian O'GreidSr.Klein CainRegion IV-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Freestyle (14th); 50-yard Freestyle (13th)
Ryan O'LearySo.AustinRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle (7th)
Fr.AustinRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (15th)
Reinaldo ObandoSo.Alief HastingsRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Breaststroke (16th); 200-yard Freestyle Relay (14th)
Roland OlacheaJr.San Antonio HighlandsRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Breaststroke (DQ); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Rodrigo OlanJr.RockwallRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Individual Medley (9th)
So.RockwallRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Individual Medley (12th)
Joshua OldhamSr.Texarkana TexasRegion IV-5A2019-20100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Individual Medley (5th); 200-yard Medley Relay (1st)
Zachary OldhamSr.KatyRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (10th); 50-yard Freestyle (11th)
Sebastian OlivasFr.El Paso AmericasRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Breaststroke (15th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Dario OlmoSo.San Antonio O'ConnorRegion VII-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 500-yard Freestyle (12th); 200-yard Individual Medley (14th)
Watson OmohundroSo.New Braunfels CanyonRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
Donatus OnuSr.KleinRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Individual Medley (10th)
Vitalis OnuJr.KleinRegion IV-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (8th)
Griffith OrloffSo.Austin Lake TravisRegion III-6A2020-21100-yard Breaststroke (8th); 500-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (5th)
Albert OrnelasSr.El Paso HanksRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (12th)
Jr.El Paso HanksRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (11th)
Marcos OteroFr.El PasoRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Freestyle (8th)
Jordan OwenSr.Spring Branch Smithson ValleyRegion VII-6A2020-21100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Josh PackSr.Katy Cinco RanchRegion V-6A2020-21100-yard Backstroke (12th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 50-yard Freestyle (5th)
Jeshua PadillaFr.Mansfield TimberviewRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (7th)
Chris PagesSo.Lucas LovejoyRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (7th)
Roberto PalaciosJr.McAllen RoweRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (10th); 200-yard Individual Medley (13th)
Bryan PanSr.Fort Bend ClementsRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 500-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (10th)
David ParkerSr.San Antonio ColeRegion VIII-5A2020-21100-yard Freestyle (9th); 50-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (5th)
Carson ParmaleeSr.Longview Pine TreeRegion IV-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (9th); 50-yard Freestyle (9th)
Aidan ParrishFr.La PorteRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Backstroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (15th)
Joseph ParsonsJr.Dripping SpringsRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (5th)
Austin PattersonSr.Klein CainRegion IV-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 50-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jr.Klein CainRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Medley Relay (12th)
McCoy PattersonSr.San Antonio Alamo HeightsRegion VII-5A2019-20100-yard Breaststroke (1st); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Ryan PeckhamSr.Dallas JesuitRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (6th); 200-yard Individual Medley (7th)
Jr.Dallas JesuitRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (12th); 200-yard Individual Medley (6th)
Anthony PedrazaSr.Pharr-San Juan-Alamo MemorialRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (12th); 50-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Sebastian PedregonSr.El PasoRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (8th); 100-yard Butterfly (6th)
Jr.El PasoRegion I-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (9th); 200-yard Individual Medley (10th)
Gabriel PenaSr.El Paso YsletaRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (15th); 500-yard Freestyle (12th); 100-yard Butterfly (13th)
Chris PeraltaJr.Bay CityRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (10th)
Sergio PereiraJr.Austin VandegriftRegion III-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (7th)
Gavin PetermanNorthwest EatonRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (12th)
Kole PetersenFr.BeltonRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (16th); 100-yard Breaststroke (14th); 200-yard Individual Medley (15th)
Nicholas PettitJr.Houston BellaireRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Freestyle (12th)
Atlan PflugerJr.Houston Cypress WoodsRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (14th); 200-yard Freestyle (14th)
Anthony PhamJr.KellerRegion I-6A2020-21100-yard Backstroke (6th); 100-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (1st)
Lex PhamSr.Richmond FosterRegion VI-5A2020-21100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Jr.Richmond FosterRegion VII-5A2019-20100-yard Breaststroke (8th); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Eddie PhillipsSr.Carrollton TurnerRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (11th); One-Meter Diving (8th)
Alan PhungJr.South Grand PrairieRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Butterfly (13th); 200-yard Individual Medley (14th)
Owen PickeringSr.Humble KingwoodRegion VI-6A2019-20100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
Julian PineiroFr.GeorgetownRegion V-5A2019-20100-yard Backstroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Butterfly (10th)
Noah PittmanSr.Houston BellaireRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Backstroke (16th); 200-yard Medley Relay (15th)
Beau PlayerSr.Austin AndersonRegion III-6A2019-20100-yard Backstroke (10th); 200-yard Individual Medley (8th); 200-yard Medley Relay (9th)
Jackson PogueSr.Southlake CarrollRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (7th); 100-yard Butterfly (1st)
Jr.Southlake CarrollRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (6th); 100-yard Butterfly (3rd)
Merik PorterSo.Frisco IndependenceRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Backstroke (10th); 200-yard Medley Relay (6th)
Aaron PosadasSr.Katy PaetowRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (14th)
Darin PowersFr.AndrewsRegion I-5A2019-20100-yard Breaststroke (8th); 200-yard Individual Medley (16th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Ethan PrattSr.FulshearRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 500-yard Freestyle (11th); 200-yard Freestyle (12th)
Nikolas PressesJr.San Antonio BrandeisRegion VII-6A2020-21100-yard Backstroke (4th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (5th)
So.San Antonio BrandeisRegion VII-6A2019-20100-yard Backstroke (6th); 100-yard Butterfly (12th); 200-yard Medley Relay (8th)
Johan PretoriusSr.CoppellRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Backstroke (1st); 200-yard Medley Relay (7th)
Logan PritchettSr.ForneyRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (4th)
Marcelo ProvencioSo.El Paso CoronadoRegion I-6A2020-21100-yard Breaststroke (14th); 200-yard Individual Medley (16th); 200-yard Medley Relay (9th)
Carlos Prud'HommeSr.Carrollton TurnerRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (11th); One-Meter Diving (6th)
Owen PutnamJr.Houston Langham CreekRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 500-yard Freestyle (8th); 200-yard Individual Medley (12th)
Eric QuiSo.Fort Bend AustinRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (DQ); 500-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (8th)
Collin QuickstadFr.KellerRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 500-yard Freestyle (8th); 200-yard Individual Medley (8th)
Cameron QuinteroSr.Corpus Christi Tuloso-MidwayRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Medley Relay (1st)
Grady RadcliffSo.Round Rock WestwoodRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Medley Relay (1st)
Bailey RaikeSr.San Antonio Alamo HeightsRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (4th)
Joseph RamirezSo.El Paso EastwoodRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Freestyle (DQ)
Zachary RamirezSr.EdinburgRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (9th); 200-yard Individual Medley (11th)
Joel Ramos GrigaivaPasadena RayburnRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (14th)
Diego RangelFr.Klein CainRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (13th)
Jagar RauJr.ColumbusRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (12th)
Ryan RautenbachFr.Conroe The WoodlandsRegion IV-6A2020-21100-yard Backstroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (7th)
Rylan ReasonerFr.Lake BeltonRegion V-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (13th); 500-yard Freestyle (11th); 200-yard Freestyle (13th)
Sergio ReazaSr.Mansfield LegacyRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Individual Medley (DQ)
Taylor ReedJr.Beaumont West BrookRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Ryan RelyeaSo.Richardson Lake HighlandsRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Medley Relay (9th)
Grant RemySr.Fort Bend AustinRegion V-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (8th); 50-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (8th)
Caleb RendellSr.San Antonio Great Hearts AcademyRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (16th)
Porter RepasiSr.New BraunfelsRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (15th)
Thomas ReynaSo.McAllen RoweRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 500-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Ben RhineJr.Midlothian HeritageRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (5th)
So.Midlothian HeritageRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (8th)
Tristan RichertSr.Magnolia WestRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Individual Medley (1st)
William RidleyFr.Klein OakRegion IV-6A2019-20100-yard Backstroke (9th); 200-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (10th)
Christian RippSr.Humble Kingwood ParkRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (5th); 50-yard Freestyle (5th)
Jacob RiveraSr.DecaturRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (8th)
Jr.DecaturRegion II-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (8th); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (4th)
Austin Rivera ScottJr.IrvingRegion II-6A2020-21100-yard Breaststroke (16th); 50-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (14th)
Magnus RobertsJr.El Paso CoronadoRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (5th)
Zachary RobertsSo.Mansfield Lake RidgeRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (13th)
Christian RodarteSo.DecaturRegion II-5A2019-20100-yard Backstroke (15th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Butterfly (12th)
Liam RodgersJr.FulshearRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle (11th)
Ethan RodriguezSr.BeltonRegion III-6A2020-21100-yard Butterfly (15th); 200-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (10th)
Heriberto RodriguezSr.Pharr-San Juan-Alamo MemorialRegion VIII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (12th)
Ricky Rodriguez CoutinoSr.San Antonio ReaganRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle (7th)
Jr.San Antonio ReaganRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (7th)
Santy RuedaJr.Magnolia WestRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (13th); 200-yard Medley Relay (5th)
Ryan RussellSr.Humble Summer CreekRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (6th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Thomas RyderSo.Houston BridgelandRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Medley Relay (6th)
Andres SaaJr.Katy Seven LakesRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (8th); 200-yard Individual Medley (5th)
Manny SaenzJr.El Paso FranklinRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (10th); 200-yard Freestyle (15th)
Tony SalazarSr.El Paso CoronadoRegion I-6A2019-20100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Individual Medley (10th); 200-yard Medley Relay (4th)
Tranquilino SalazarJr.Los FresnosRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Individual Medley (7th)
Chase SallingSo.Humble AtascocitaRegion VI-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Medley Relay (4th)
Aidan SalmonSr.Richardson PearceRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Backstroke (13th); 200-yard Medley Relay (10th)
Luka SamsonovJr.AllenRegion II-6A2020-21100-yard Backstroke (7th); 500-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (4th)
Alex SanchezSr.PlanoRegion II-6A2019-20100-yard Breaststroke (1st); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Ian SanchezSo.El Paso Bel AirRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 500-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (10th)
Jacob SanchezSpringRegion IV-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Henry SanderJr.WeslacoRegion VIII-6A2020-21100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (4th)
Brison SandersSr.Mansfield SummitRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Medley Relay (13th)
William SavareseFr.Dallas JesuitRegion II-6A2020-21100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Individual Medley (9th)
Nick SavenaJr.Richardson PearceRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (5th)
Matthew ScalapinoFr.PearlandRegion VI-6A2020-21100-yard Backstroke (12th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (10th)
Nathan SchiebelSr.San Antonio ColeRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (14th); 50-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (5th)
Clayton SchusterFr.Katy PaetowRegion VI-5A2019-20100-yard Breaststroke (15th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (14th)
Kasen ScottFr.AndrewsRegion I-5A2019-20100-yard Backstroke (12th); 100-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Luke ScottSo.San Antonio JohnsonRegion VII-6A2020-21100-yard Breaststroke (8th); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Nathan ScottJr.MagnoliaRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (5th)
Connor SeeSr.KatyRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (11th)
Cass SeeberFr.BrenhamRegion V-5A2020-21100-yard Breaststroke (12th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (10th)
Samir ShammaSo.Victoria WestRegion VII-5A2020-21100-yard Breaststroke (12th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (6th)
Ryan SharpSo.Mount PleasantRegion IV-5A2019-20100-yard Backstroke (2nd); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Medley Relay (4th)
Dawson SheltonSr.Longview Pine TreeRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (5th)
Jake SheltonFr.MidlandRegion I-6A2020-21100-yard Backstroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (10th)
Ryder SheltonJr.San Angelo CentralRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Freestyle (14th); 200-yard Freestyle (15th)
Evan ShrinerJr.Lucas LovejoyRegion III-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Freestyle (9th)
Evan SiegristSr.Humble Summer CreekRegion VI-6A2019-20500-yard Freestyle (5th); 200-yard Individual Medley (13th); 200-yard Medley Relay (6th)
Jesus Sierralta RondonSo.Lake BeltonRegion V-5A2020-21100-yard Backstroke (12th); 100-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (9th)
Sebastian SilvaJr.Katy Cinco RanchRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (DQ)
Kaden SimsSo.Diana New DianaRegion IV-5A2019-20100-yard Backstroke (4th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle (2nd)
Ben SippelSr.Katy TompkinsRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Steven SistrunkFr.Lewisville MarcusRegion II-6A2019-20100-yard Breaststroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (6th)
Benjamin SkinnerFr.New Braunfels CanyonRegion VII-5A2020-21100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (4th)
Tyler SmedleySr.FredericksburgRegion V-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (10th); 200-yard Medley Relay (11th)
Barret SmithJr.McKinney NorthRegion III-5A2020-21100-yard Backstroke (4th); 200-yard Individual Medley (7th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Clinton SmithSr.Beaumont West BrookRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Major SmithSr.DecaturRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Breaststroke (12th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Sam SmithFr.Montgomery Lake CreekRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (6th)
Riley SolenbergSo.San Antonio Veterans MemorialRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (7th)
Ryan SoliszSo.GranburyRegion II-5A2020-21100-yard Backstroke (12th); 200-yard Individual Medley (11th); 200-yard Medley Relay (7th)
Alex SomberoFr.Katy PaetowRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Backstroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (4th)
Nicholas SordiniSr.El Paso ParklandRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (14th); 50-yard Freestyle (15th); 200-yard Freestyle (13th)
C J SorensenSo.Conroe The WoodlandsRegion IV-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (1st)
Esteban SorianoSo.South Grand PrairieRegion II-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (12th); 500-yard Freestyle (13th); 100-yard Butterfly (14th)
Aidan SpauldingFr.Austin VandegriftRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 500-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (15th)
Jackson SpexarthSr.Houston Clear LakeRegion VI-6A2019-20100-yard Butterfly (16th); 50-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (9th)
Patrick SpillmanFr.Katy TaylorRegion V-6A2019-20100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Individual Medley (16th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Richard SporluckSo.Killeen Harker HeightsRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Individual Medley (14th)
Riley SpradlingJr.San Antonio ChurchillRegion VII-6A2020-21100-yard Breaststroke (9th); 100-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (5th)
Jackson StallworthSr.San Antonio ClarkRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (1st)
David StanfordJr.Dallas WilsonRegion III-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Butterfly (8th); 200-yard Individual Medley (10th)
Drew StanislausSo.KellerRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (16th)
Garrett StarnesFr.New BraunfelsRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Backstroke (4th); 100-yard Butterfly (5th)
Shea StaufferJr.Northwest NelsonRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (5th)
Matthew StepniakFr.TomballRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (8th)
Ashton StewartSr.NacogdochesRegion IV-5A2020-21100-yard Breaststroke (12th); 200-yard Individual Medley (14th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Ian StewartFr.San Antonio JohnsonRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Backstroke (5th); 200-yard Individual Medley (8th)
Will StiborJr.Richardson PearceRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 50-yard Freestyle (11th)
Connor StognerJr.Austin LASARegion VII-5A2020-21100-yard Breaststroke (5th); 100-yard Butterfly (7th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Conner StraitSr.Killeen Harker HeightsRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Breaststroke (12th); 200-yard Individual Medley (16th)
Brendan StuddertFr.Humble KingwoodRegion VI-6A2019-20100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Individual Medley (2nd)
C J SuarezSr.Austin BowieRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (4th)
Jackson SummersJr.Dallas JesuitRegion II-6A2020-21100-yard Breaststroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 50-yard Freestyle (8th)
Seth SweeneySr.Brownsville Veterans MemorialRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Breaststroke (15th); 200-yard Freestyle Relay (6th)
Thayne-Robert TadicSo.Mansfield TimberviewRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Individual Medley (9th)
Fr.Mansfield TimberviewRegion II-5A2019-20100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Individual Medley (10th); 200-yard Medley Relay (7th)
Jason TafoyaJr.El PasoRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (6th); 200-yard Individual Medley (6th)
J C TanabeSr.El Paso FranklinRegion I-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (1st); 500-yard Freestyle (10th); 200-yard Freestyle (8th)
Jr.El Paso FranklinRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (11th)
Nick TantSo.Wichita FallsRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle (12th)
Christian TapiaSr.San Antonio Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Butterfly (16th)
Will TebbeSr.Georgetown GatewayRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 50-yard Freestyle (5th)
Aidan TenkhoffSo.Frisco WakelandRegion III-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Kolton TerpeningJr.League City Clear FallsRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (9th); 200-yard Freestyle (8th)
Aaden ThomasSo.New Braunfels CanyonRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (4th)
Caleb ThomasJr.San Antonio ChurchillRegion VII-6A2019-20100-yard Backstroke (7th); 50-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (6th)
Jacob ThomasSr.San Antonio JohnsonRegion VII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (4th); 50-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (7th)
Jeremiah ThomasJr.Abilene CooperRegion I-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Freestyle (4th); 50-yard Freestyle (3rd)
Lawson ThomasSo.AustinRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (8th)
Matthew ThomasJr.Midlothian HeritageRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (16th); 200-yard Freestyle (16th)
Matt TidwellSo.Keller Timber CreekRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Butterfly (9th); 200-yard Medley Relay (8th)
Donovan TohillJr.LumbertonRegion VI-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (13th); 50-yard Freestyle (10th)
Isaac TorresSpringRegion IV-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Ivan Torres LopezSr.Katy TaylorRegion V-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (10th)
Ryan TranSr.Richmond George RanchRegion V-6A2020-21100-yard Breaststroke (12th); 200-yard Individual Medley (14th); 200-yard Medley Relay (5th)
Adrian TrangSr.Garland LakeviewRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (15th); 100-yard Butterfly (12th); 200-yard Medley Relay (13th)
Matthew TraynorJr.Clute BrazoswoodRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (9th); One-Meter Diving (19th)
Victor TremblaySr.Humble KingwoodRegion VI-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (3rd)
Gavin TreuterSr.LumbertonRegion VI-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 500-yard Freestyle (12th); 200-yard Freestyle (13th)
Hugo TrevinoJr.Galena Park North ShoreRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (12th)
Ty TricheSo.Humble Summer CreekRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle (11th)
Ty TrotterSr.San Antonio ColeRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (5th)
Carson TroutSr.League City Clear CreekRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Butterfly (14th)
Benji TruongJr.Round Rock WestwoodRegion III-6A2019-20100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Medley Relay (3rd)
Matthew TruongSr.Arlington MartinRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (10th)
Albert TuckerJr.Corpus Christi KingRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Backstroke (11th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Alex UdrysJr.Frisco WakelandRegion III-5A2020-21100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (1st)
So.Frisco WakelandRegion III-5A2019-20100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (1st)
Cameron UpchurchFr.HallsvilleRegion IV-5A2020-21100-yard Backstroke (4th); 50-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (12th)
Cameron UrangaSo.Burleson CentennialRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Rafael ValdesJr.El Paso HanksRegion I-5A2020-21100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (15th)
Giancarlo ValenzuelaJr.El Paso JeffersonRegion I-5A2019-20100-yard Backstroke (15th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Butterfly (16th)
Jacob VallejoJr.El PasoRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (4th); 200-yard Freestyle (4th)
So.El PasoRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (11th); 100-yard Butterfly (7th)
Jasper Van LierSr.Conroe The WoodlandsRegion IV-6A2019-20100-yard Breaststroke (1st); 50-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (1st)
Aidan VargasSr.Corpus Christi Tuloso-MidwayRegion VIII-5A2020-21100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Brenden VasquezJr.Rosenberg Lamar ConsolidatedRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (12th)
Jose VasquezSr.Pharr-San Juan-Alamo MemorialRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (15th); One-Meter Diving (10th); 200-yard Medley Relay (12th)
Jr.Pharr-San Juan-Alamo MemorialRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (12th); One-Meter Diving (12th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Christopher VazquezSr.Pharr-San Juan-AlamoRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (16th); 500-yard Freestyle (16th)
E J VazquezSr.Fort StocktonRegion I-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Freestyle (DQ); 50-yard Freestyle (5th)
Alec Vazquez-KanhereFr.RomaRegion VIII-5A2019-20500-yard Freestyle (12th); 100-yard Butterfly (14th); 200-yard Medley Relay (10th)
Eloy VegaJr.Laredo AlexanderRegion VIII-6A2020-21100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Individual Medley (4th)
Mateo VegaSr.Corpus Christi Tuloso-MidwayRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (10th); 200-yard Individual Medley (7th)
Juan VelasquezSo.Spring WestfieldRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Butterfly (16th)
Benjamin VelezJr.New CaneyRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (11th)
Jesus VieyraSr.Brownsville LopezRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 500-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (14th)
Ricky VillarrealSo.Rockwall-HeathRegion III-6A2019-20500-yard Freestyle (10th); 100-yard Butterfly (15th); 200-yard Medley Relay (8th)
Warren VillarrealSo.EdinburgRegion VIII-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (4th); 50-yard Freestyle (5th)
Dan VinnikJr.Round Rock WestwoodRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (7th); 200-yard Freestyle Relay (1st)
Max VinnikJr.Round Rock WestwoodRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (5th)
Ian VolandSr.Colleyville HeritageRegion II-5A2020-21100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Vinny VuSo.Arlington SeguinRegion II-5A2019-20100-yard Backstroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (5th)
Aden WacaseyFr.LongviewRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (11th)
Josh WadleySr.Georgetown East ViewRegion V-5A2019-20500-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (9th)
Ross WalenciakSr.Lucas LovejoyRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (13th); 200-yard Freestyle (12th)
William WalkerJr.Houston WestsideRegion IV-6A2020-21100-yard Backstroke (11th); 200-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (11th)
So.Houston WestsideRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (14th); 200-yard Freestyle (8th)
Alan WangFr.Pearland DawsonRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Freestyle (10th); 50-yard Freestyle (11th)
Matt WangSr.Wichita Falls RiderRegion II-5A2020-21100-yard Backstroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Medley Relay (4th)
Christian WardSo.San Antonio Fox TechRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Owen WardJr.Conroe Oak RidgeRegion IV-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (DQ); 50-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (7th)
Stephen WardSo.La PorteRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (16th); 200-yard Individual Medley (14th)
Matthew WatermanJr.FriscoRegion III-5A2019-20500-yard Freestyle (8th); 200-yard Individual Medley (7th); 200-yard Medley Relay (7th)
Roman WeberSo.LumbertonRegion VI-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Butterfly (12th); 200-yard Freestyle (14th)
Colin WegnerJr.Houston Cypress RanchRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
Andrew WeinerSr.Houston BellaireRegion IV-6A2020-21100-yard Backstroke (12th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (10th)
Ehren WetzelFr.Lake BeltonRegion V-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Individual Medley (11th); 200-yard Medley Relay (9th)
Jacob WhitakerSo.Montgomery Lake CreekRegion VI-5A2019-20100-yard Backstroke (4th); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Medley Relay (6th)
Grayson WhiteSr.Corpus Christi Flour BluffRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (4th)
Jr.Corpus Christi Flour BluffRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (3rd)
Lane WhiteJr.ProsperRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (1st)
Nathan WhiteJr.AngletonRegion VI-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (8th)
So.AngletonRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (10th); 200-yard Freestyle (12th)
Carson WhitingtonSo.El CampoRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 50-yard Freestyle (15th)
Nicolas WiechartSo.Houston Cypress RidgeRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (14th)
Bryce WilladsonSo.Longview Pine TreeRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Breaststroke (14th); 200-yard Individual Medley (13th)
Kevin WilliamsFr.Houston WestsideRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Freestyle (16th)
Zach WillisSr.FredericksburgRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (7th)
Brady WillmethJr.GranburyRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (10th); 50-yard Freestyle (13th)
Geordie WilsonJr.League City Clear FallsRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Medley Relay (6th)
Jalen WilsonSr.Katy PaetowRegion VI-5A2019-20100-yard Breaststroke (16th); 200-yard Individual Medley (14th); 200-yard Medley Relay (14th)
Kyle WilsonJr.League City Clear SpringsRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Jett WinklerJr.Castroville Medina ValleyRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Medley Relay (10th)
Evan WitteFr.Northwest EatonRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Individual Medley (9th)
Seth WolfeSo.New CaneyRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (11th)
Beaudy WollackJr.McKinney NorthRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 50-yard Freestyle (7th)
Brandon WongSr.Austin VandegriftRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Medley Relay (6th)
Christopher WongSr.Katy TompkinsRegion V-6A2019-20100-yard Breaststroke (15th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (4th)
Liang WongSr.El Paso AmericasRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Mason WoodSr.Lufkin PineywoodsRegion V-5A2019-20100-yard Breaststroke (6th); 100-yard Butterfly (7th); 200-yard Medley Relay (13th)
William WoodallSo.SpringRegion IV-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (1st)
Thomas WoodleyJr.Austin AndersonRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (4th)
Sam WordenJr.Keller Timber CreekRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (15th)
Tanner WurtzSr.Mansfield Lake RidgeRegion I-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (9th); 50-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (4th)
Jason YangSr.Pearland DawsonRegion VI-6A2020-21100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Individual Medley (13th); 200-yard Medley Relay (8th)
Jr.Pearland DawsonRegion VI-6A2019-20100-yard Breaststroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle (16th)
Michael YangFr.College Station A&M ConsolidatedRegion V-5A2019-20100-yard Breaststroke (8th); 200-yard Individual Medley (11th); 200-yard Medley Relay (7th)
Monty YetterSo.San Antonio BrandeisRegion VII-6A2019-20100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Individual Medley (5th); 200-yard Medley Relay (8th)
Owen YoungSo.Texarkana TexasRegion IV-5A2020-21100-yard Backstroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle (6th)
Timothy YoungFr.Schertz ClemensRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Individual Medley (12th)
Ethan YuSr.Conroe The Woodlands College ParkRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jr.Conroe The Woodlands College ParkRegion IV-6A2019-20100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (5th)
Julian YungJr.Austin VandegriftRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Individual Medley (4th)
Izak ZaplatarJr.Austin McCallumRegion V-5A2019-20100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Billy ZhaoSo.Lewisville Flower MoundRegion II-6A2019-20100-yard Backstroke (16th); 100-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (8th)
Kevin ZhouJr.Fort Bend ClementsRegion V-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (8th); 200-yard Individual Medley (DQ)
Ruihan ZhuFr.Dallas Highland ParkRegion IV-5A2020-21100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (4th)
Kane ZiglinskiJr.Burleson CentennialRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (DQ)

Two-Event Qualifiers
Benjamin AceitujJr.Houston Strake JesuitRegion IV-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (11th)
Benjamin AdamsSo.Dripping SpringsRegion V-5A2020-21100-yard Backstroke (7th); 200-yard Freestyle (8th)
John AegerterFr.Northwest EatonRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (6th)
Ian AgmataSr.ConroeRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (9th)
John AhlbergSr.Buda HaysRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (13th)
Rami AjramiJr.Victoria WestRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); One-Meter Diving (10th)
Isaac Al-RamahiSo.Houston Strake JesuitRegion VI-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Individual Medley (15th)
Massimo AlarconFr.El PasoRegion I-5A2020-21100-yard Freestyle (11th); 200-yard Freestyle (11th)
Erick AlfaroSr.Mansfield LegacyRegion II-5A2019-20100-yard Butterfly (15th); 200-yard Individual Medley (16th)
Abram AllenSo.Conroe The Woodlands College ParkRegion IV-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (6th); 50-yard Freestyle (15th)
Burton AllenSr.San MarcosRegion VII-6A2020-21100-yard Breaststroke (13th); 50-yard Freestyle (14th)
Keegan AllenSo.Cedar Park Vista RidgeRegion III-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (10th)
Robert AllenJr.Pharr-San Juan-AlamoRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (10th)
Brayden AllisonSo.Spring Branch Smithson ValleyRegion VII-6A2020-21100-yard Breaststroke (12th); 100-yard Freestyle (14th)
Samuel AlonzoSo.Victoria WestRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 500-yard Freestyle (16th)
Dominick AlvaradoJr.El Paso AmericasRegion I-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Jacob AlvaradoJr.Pharr-San Juan-Alamo NorthRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (15th)
Danny AmiriJr.AngletonRegion VI-5A2020-21100-yard Backstroke (12th); 50-yard Freestyle (11th)
Samuel AngFr.Fort Bend DullesRegion V-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (16th)
Erik ArdovinoJr.El PasoRegion I-5A2019-20100-yard Breaststroke (13th); 50-yard Freestyle (14th)
Benji AriasJr.El Paso CoronadoRegion I-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (8th)
Justin ArmstrongSr.Harlingen SouthRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle (9th)
Logan ArnoldSo.Katy Seven LakesRegion V-6A2019-20500-yard Freestyle (10th); 200-yard Individual Medley (11th)
Adam AvilaSr.San Antonio WarrenRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Butterfly (14th)
Ubaldo AyalaSo.HallsvilleRegion IV-5A2020-21100-yard Butterfly (9th); 200-yard Medley Relay (12th)
So.HallsvilleRegion IV-5A2019-20100-yard Butterfly (7th); 200-yard Freestyle (6th)
Miles Azuma-HallSo.GeorgetownRegion V-5A2019-20100-yard Backstroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (12th)
Cole BaileySo.Corpus Christi RayRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
Hunter BanghamJr.Klein OakRegion IV-6A2019-20100-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (10th)
Mark BaraJr.North Richland Hills BirdvilleRegion III-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (14th)
Jake BarneyJr.Lewisville The ColonyRegion III-5A2019-20100-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (10th)
Rodrigo BarrazaJr.El Paso IrvinRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Eddie BarrientosSr.North Richland Hills BirdvilleRegion III-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (14th)
Travis BartonSr.San Antonio ReaganRegion VII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 50-yard Freestyle (13th)
Colton BatesSr.North ForneyRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (DQ)
Nick BatesJr.AlvinRegion VI-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Freestyle (12th)
So.AlvinRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Blake BaumannSr.Arlington LamarRegion I-6A2020-21100-yard Freestyle (12th); 50-yard Freestyle (10th)
J T BaxleySo.GeorgetownRegion V-5A2020-21100-yard Breaststroke (4th); 500-yard Freestyle (10th)
Marcus BaymonJr.Arlington BowieRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (11th)
Stuart BealSr.NacogdochesRegion IV-5A2020-21100-yard Breaststroke (16th); 500-yard Freestyle (14th)
Luke BealsSo.Humble KingwoodRegion VI-6A2019-20100-yard Backstroke (4th); 200-yard Individual Medley (5th)
Macen BeardFr.WhitehouseRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (14th)
Seth BeaverSo.Denton RyanRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (13th)
Rowan BeckerJr.KellerRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 50-yard Freestyle (10th)
Sean BeckwithSo.Friendswood Clear BrookRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (15th)
Ryan BehrensSo.BurnetRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (8th)
Chantz BellJr.Klein CollinsRegion IV-6A2020-21100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Individual Medley (10th)
Wyatt BennettFr.AndrewsRegion I-5A2020-21100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Individual Medley (8th)
Ryan BerSr.Klein CainRegion IV-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jr.Klein CainRegion IV-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Medley Relay (12th)
Dustin BerryFr.Houston KashmereRegion VI-5A2019-20100-yard Butterfly (4th); 50-yard Freestyle (11th)
Sergio BetancourtFr.Mansfield TimberviewRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (10th)
Bennett BibzaSr.Southlake CarrollRegion II-6A2020-21500-yard Freestyle (11th); 200-yard Freestyle (11th)
Jr.Southlake CarrollRegion II-6A2019-20500-yard Freestyle (15th); 200-yard Freestyle (16th)
Ayush BindalSo.Colleyville HeritageRegion II-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Zhen BlackburnSr.MansfieldRegion I-6A2019-20100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Individual Medley (12th)
Andrew BlackistonSo.ConroeRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (9th)
Wyatt BlairSo.Keller Fossil RidgeRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle (5th)
Pasquale BleggiJr.Carrollton TurnerRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Roberto Bonilla FloresFr.Conroe The WoodlandsRegion IV-6A2019-20500-yard Freestyle (5th); 200-yard Individual Medley (4th)
Brock BorakFr.Houston Cypress WoodsRegion V-6A2019-20100-yard Butterfly (13th); 200-yard Medley Relay (9th)
Bryce BorakJr.Houston Cypress WoodsRegion V-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Medley Relay (9th)
Jake BorawskiJr.San Antonio Alamo HeightsRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (7th)
Ben BorchgardtSr.CoppellRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (7th)
Matthew BostJr.Abilene WylieRegion I-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (5th)
So.Abilene WylieRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Rocco BowenSr.Fort Bend Ridge PointRegion V-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Freestyle (9th)
Palmer BowmanSo.Dallas JesuitRegion II-6A2020-21100-yard Backstroke (9th); 500-yard Freestyle (9th)
Kai BoyceSo.Texarkana TexasRegion IV-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (6th); 50-yard Freestyle (13th)
Joshua BoyerJr.LeanderRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (11th)
Blayne BradfordFr.North Richland Hills BirdvilleRegion II-5A2020-21500-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (10th)
Jose BravoJr.Pharr-San Juan-Alamo NorthRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Backstroke (16th)
Zane BrayJr.Arlington MartinRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Individual Medley (11th)
Grayson BreaultSr.Wichita FallsRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (13th)
Jack BrennanSr.Houston StratfordRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (5th)
Brayden BrewerSo.San Angelo CentralRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 50-yard Freestyle (14th)
Landyn BrewerSo.AndrewsRegion I-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (6th)
Ethan BrissendenJr.Cedar Park Vista RidgeRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (2nd)
Lance BroadSo.Richardson PearceRegion II-6A2020-21100-yard Butterfly (10th); 200-yard Medley Relay (5th)
Andres BrooksFr.Austin AndersonRegion VII-5A2020-21200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (DQ)
Timothy BrooksSr.Killeen Harker HeightsRegion III-6A2019-20100-yard Backstroke (16th); 100-yard Butterfly (2nd)
Alex BroughSo.MansfieldRegion I-6A2020-21100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Medley Relay (7th)
Paul BrownSr.Corpus Christi Veterans MemorialRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Tariq BrownJr.Fort Worth Chisholm TrailRegion II-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (16th); 100-yard Butterfly (16th)
Jordan BuchananSo.GranburyRegion II-5A2020-21200-yard Individual Medley (DQ); 200-yard Medley Relay (7th)
Fr.GranburyRegion II-5A2019-20100-yard Breaststroke (12th); 200-yard Individual Medley (7th)
Daniel BuiFr.PearlandRegion VI-6A2020-21500-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (13th)
Nathan BuiJr.PearlandRegion VI-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (10th)
Damian Buitron-AdamsFr.Mission Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20100-yard Butterfly (15th); 200-yard Medley Relay (9th)
Zealleon BumanglagSo.San Antonio HarlanRegion VIII-5A2019-20200-yard Individual Medley (9th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jason BurgerJr.Conroe Grand OaksRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Chance BurgessJr.New CaneyRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (10th)
Cody BurnsSo.ForneyRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (12th)
Fr.ForneyRegion IV-5A2019-20100-yard Butterfly (12th); 200-yard Individual Medley (14th)
George BurnsJr.VidorRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (12th)
Reese BurriolaSo.Corpus Christi CalallenRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Medley Relay (12th)
Caleb BushSr.San Angelo CentralRegion I-6A2020-21100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jr.San Angelo CentralRegion I-6A2019-20100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Medley Relay (6th)
Tony BushlowFr.ManvelRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (11th)
Luis BustamanteSo.El Paso EastlakeRegion I-5A2019-20100-yard Backstroke (16th); 200-yard Freestyle Relay (15th)
Ben ButcherJr.TomballRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Jr.TomballRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (6th)
Dylan ButlerSo.Deer ParkRegion VI-6A2020-21100-yard Backstroke (16th); 500-yard Freestyle (16th)
Jacob ByarsFr.LubbockRegion I-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 50-yard Freestyle (11th)
Can CaglarJr.Dallas Highland ParkRegion IV-5A2020-21100-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (9th)
So.Dallas Highland ParkRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle (16th)
Charles CagleJr.Austin LBJRegion V-5A2019-20100-yard Backstroke (14th); 200-yard Medley Relay (8th)
Joseph Calderon FigueroaEl Paso ParklandRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Freestyle Relay (14th)
Ayden CalixtoJr.MonahansRegion I-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (6th)
Brandon CalzadaEl Paso ChapinRegion I-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Medley Relay (16th)
Samuel CamarilloSo.Laredo UnitedRegion VIII-6A2020-21100-yard Freestyle (11th); 50-yard Freestyle (11th)
Derek CantuSr.WeslacoRegion VIII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (6th)
Leo CantuJr.EdinburgRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
Matthew CarrascoSo.El Paso AmericasRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Jack CarsonJr.Frisco WakelandRegion III-5A2020-21100-yard Backstroke (8th); 100-yard Butterfly (4th)
Alex CarverJr.MagnoliaRegion VI-5A2020-21100-yard Backstroke (5th); 200-yard Freestyle (6th)
Lukas CarverSo.Killeen Harker HeightsRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (12th)
Julian CastanonSr.Aldine DavisRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Michael CastellanosJr.San Antonio TaftRegion VII-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Isaiah CastelloSr.Odessa PermianRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (14th)
Cameron CastilloSo.La PorteRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (15th)
Ismael Castillo-DanforthSr.Fort Bend TravisRegion V-6A2019-20100-yard Butterfly (9th); 50-yard Freestyle (13th)
Christian CastleberrySo.NacogdochesRegion V-5A2019-20100-yard Backstroke (15th); 500-yard Freestyle (12th)
Brady CatesFr.WhitehouseRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (9th)
Daniel ChandlerJr.NacogdochesRegion IV-5A2020-21100-yard Freestyle (12th); 50-yard Freestyle (9th)
So.NacogdochesRegion V-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (6th); 50-yard Freestyle (16th)
Bernardo ChapaJr.Edinburg VelaRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (7th)
Grant ChapaFr.Fort Worth PaschalRegion I-6A2020-21100-yard Backstroke (3rd); 100-yard Butterfly (3rd)
Kaden ChapaJr.Corpus Christi RayRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
David CharlesFr.Galena Park North ShoreRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (12th)
Josh ChenSr.North ForneyRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (DQ)
Anas ChouaiSr.Clute BrazoswoodRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (11th)
Jackson ClarkSr.New Braunfels CanyonRegion VII-5A2020-21100-yard Breaststroke (8th); 200-yard Freestyle Relay (6th)
Jr.New Braunfels CanyonRegion VII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
Soren ClarkJr.Carrollton CreekviewRegion IV-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (8th); 500-yard Freestyle (8th)
So.Carrollton CreekviewRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 500-yard Freestyle (16th)
Zackary ClevelandJr.San Antonio MarshallRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (14th)
Zach ClowersSo.Humble KingwoodRegion VI-6A2020-21100-yard Breaststroke (7th); 100-yard Butterfly (8th)
Noah CobbJr.Clute BrazoswoodRegion VI-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (11th)
Matthew ColeJr.Dallas HillcrestRegion III-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Drew CollierSo.San Antonio Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20100-yard Breaststroke (14th); 200-yard Medley Relay (11th)
Phoenix ColnJr.RichardsonRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
So.RichardsonRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (11th)
Octavio Conde de FrankenbergSo.Austin LBJRegion V-5A2019-20500-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (13th)
Liam ConnerSr.Dallas Highland ParkRegion IV-5A2020-21100-yard Backstroke (12th); 100-yard Butterfly (15th)
Jr.Dallas Highland ParkRegion III-5A2019-20100-yard Backstroke (16th); 100-yard Butterfly (14th)
Holden ConvertinoFr.El PasoRegion I-5A2019-20500-yard Freestyle (15th); 100-yard Freestyle (12th)
Joey CookSr.Richmond FosterRegion VII-5A2019-20500-yard Freestyle (10th); 200-yard Freestyle (11th)
Carson CooleyJr.WhitehouseRegion IV-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (9th)
Caleb CooperJr.West Columbia ColumbiaRegion VII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (9th)
Joseph CooperFr.Fort Worth BoswellRegion II-5A2019-20100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Medley Relay (4th)
Anthony CorpuzSo.Houston Cypress RidgeRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (12th)
Monty CortezSo.Corpus Christi Tuloso-MidwayRegion VIII-5A2019-20100-yard Backstroke (5th); 500-yard Freestyle (5th)
Joshua CosbyFr.South Grand PrairieRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (15th)
Coleton CouplandJr.AngletonRegion VI-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (8th); 500-yard Freestyle (7th)
So.AngletonRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (14th)
Bailey CovingtonFr.Cedar Park Vista RidgeRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Backstroke (10th)
Grant CowardJr.Boerne ChampionRegion V-5A2020-21100-yard Backstroke (9th); 200-yard Medley Relay (6th)
Michael CoxSo.Midlothian HeritageRegion II-5A2019-20100-yard Backstroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (3rd)
Connor CrabtreeSr.Houston BridgelandRegion V-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (DQ); 50-yard Freestyle (16th)
Matthew CrabtreeSr.Katy Seven LakesRegion V-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (7th)
Malcolm CronjaegerSo.Dallas AdamsRegion III-5A2020-21100-yard Butterfly (10th); 200-yard Individual Medley (11th)
Fr.Dallas AdamsRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (13th)
Zach CrookJr.TomballRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Gabriel CrudoFr.League City Clear CreekRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (10th)
Joshua CruzSo.HarlingenRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Noah CruzSo.Leander RouseRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle Relay (DQ)
Jose CuellarJr.San Antonio LanierRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (15th)
Nathaniel CunninghamFr.Conroe The Woodlands College ParkRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (12th)
Russell CutlerJr.Leander RouseRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Breaststroke (13th)
Grayson DaileyFr.Lubbock CoronadoRegion I-5A2020-21100-yard Backstroke (11th); 200-yard Medley Relay (4th)
John DanielSr.Killeen Harker HeightsRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (12th)
Marshall DaugbjergSo.Longview Pine TreeRegion IV-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (13th)
Tyler DavisSo.Lewisville HebronRegion II-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (14th)
Jacob DawsonSo.MidlothianRegion II-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (9th)
Jayden DayJr.Castroville Medina ValleyRegion VIII-5A2020-21100-yard Backstroke (15th); 200-yard Freestyle (16th)
Andrik De La RosaJr.El Paso Del ValleRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (11th)
Julio De LeonSr.Mission Veterans MemorialRegion VIII-5A2020-21100-yard Backstroke (7th); 200-yard Medley Relay (9th)
Adalberto del AngelSo.MissionRegion VIII-6A2020-21100-yard Breaststroke (11th); 50-yard Freestyle (12th)
Angel DelabraFr.Dallas MolinaRegion III-5A2020-21100-yard Backstroke (13th); 100-yard Freestyle (12th)
Jonathan DelaRosaFr.PecosRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (9th)
Manuel Delgado-GaonaSo.Del RioRegion VIII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (16th)
Jackson DeMossFr.Houston Cypress FallsRegion V-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (12th); 500-yard Freestyle (14th)
Colton DenDulkJr.Houston Cypress WoodsRegion V-6A2019-20200-yard Individual Medley (15th); 200-yard Medley Relay (9th)
Christian DiazFr.San Antonio Great Hearts AcademyRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (15th)
Manuel DiazFr.Katy JordanRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (6th)
Noah DiazJr.Houston Cy-FairRegion V-6A2019-20100-yard Backstroke (11th); 200-yard Medley Relay (10th)
Trevor DicksonSr.San Antonio BrennanRegion VII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Medley Relay (16th)
Zach DillonSo.Cibolo SteeleRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (14th)
Bennett DingwerthSo.Lucas LovejoyRegion III-5A2019-20500-yard Freestyle (11th); 200-yard Freestyle (13th)
Tyler DinhJr.PearlandRegion VI-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (10th)
Jacob DittoeSr.Austin WestlakeRegion III-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (7th)
Jr.Austin WestlakeRegion III-6A2019-20100-yard Butterfly (8th); 50-yard Freestyle (15th)
Austen DoJr.Fort Bend Ridge PointRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (DQ)
So.Fort Bend Ridge PointRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (4th)
Andrew DoanSo.KellerRegion I-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (8th)
Mitch DobbinsSo.DentonRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
Nate DonahoSo.San Antonio MacArthurRegion VII-6A2020-2150-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (13th)
Fr.San Antonio MacArthurRegion VII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (12th)
Adrien DonleySr.San Antonio Southwest LegacyRegion VIII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Trace DoranKilleenRegion III-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (14th)
Thomas DowdyJr.Houston WestsideRegion IV-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (6th); 50-yard Freestyle (13th)
So.Houston WestsideRegion IV-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Butterfly (15th)
Cade DulaneySr.Austin LASARegion VII-5A2020-21500-yard Freestyle (8th); 200-yard Individual Medley (4th)
Jr.Austin LBJRegion V-5A2019-20500-yard Freestyle (11th); 200-yard Individual Medley (13th)
Philip DuongSo.Euless TrinityRegion II-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (12th)
Shae DuportSo.League City Clear FallsRegion VI-6A2019-20100-yard Backstroke (6th); 200-yard Individual Medley (11th)
Samuel DurcanskyFr.Plano WestRegion II-6A2019-20100-yard Breaststroke (12th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Luke DurhamFr.HuntsvilleRegion VI-5A2019-20100-yard Backstroke (9th); 50-yard Freestyle (13th)
William DuvallSr.Dallas HillcrestRegion III-5A2020-21100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Daniel DyeJr.Bay CityRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
So.Bay CityRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Jacob EllerbrookJr.LubbockRegion I-5A2020-21100-yard Breaststroke (DQ); 200-yard Individual Medley (3rd)
So.LubbockRegion I-5A2019-20100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Individual Medley (3rd)
Jacob ElliottSo.Mount PleasantRegion IV-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (4th)
Marco EmamiSr.Austin McCallumRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (3rd)
Trey EnglisbeeSr.El Paso BurgesRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (12th)
Tommy ErwinFr.San Antonio ChurchillRegion VII-6A2019-20500-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (6th)
Samuel EscamillaJr.MonahansRegion I-5A2019-20100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Bax EschSr.RockwallRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (9th)
Jose EscotoSo.El Paso CoronadoRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Backstroke (12th)
Joaquin EspinozaFr.Pharr-San Juan-Alamo MemorialRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (12th)
Josh EspinozaSr.Rosenberg Lamar ConsolidatedRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (12th)
R J EsquivelFr.LumbertonRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (16th)
Yusef EzzedineSr.Frisco MemorialRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (6th)
Tristan FairbanksSr.DentonRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (10th)
Joe FalschlehnerJr.Houston WaltripRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (10th)
So.Houston WaltripRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (13th)
Mereck FandohanSo.WhitehouseRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (10th)
Malachi FarrellJr.MansfieldRegion I-6A2019-20100-yard Freestyle (11th); 50-yard Freestyle (13th)
Colin FelanJr.Rosenberg TerryRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (8th)
So.Rosenberg TerryRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (11th)
Cabot FergusonSr.Lewisville MarcusRegion II-6A2019-20100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Medley Relay (6th)
Jace FergusonKeller Fossil RidgeRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (16th)
Denzel FernizSr.Corpus Christi Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20100-yard Breaststroke (8th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Keegan FerrellJr.Houston WaltripRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (10th)
Abel FetahiSr.Dallas AdamsRegion IV-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Ethan FiedlerSr.BoerneRegion V-5A2020-21100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (6th)
Tanner FitchJr.Round Rock Cedar RidgeRegion III-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (14th)
James FlescherSr.Houston Cypress LakesRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (10th)
Whit FlickingerSr.Richardson PearceRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (5th)
Fernando FloresJr.Pharr-San Juan-Alamo MemorialRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Josh FloresSr.Katy PaetowRegion VI-5A2019-20500-yard Freestyle (13th); 200-yard Freestyle (13th)
Justin FloresJr.Magnolia WestRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (3rd)
Roger FloresJr.San Antonio JeffersonRegion VII-5A2020-21100-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (12th)
Wyatt FloresFr.VidorRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Rocky Flores-CastanedaSr.Houston Cypress LakesRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle Relay (14th)
Jayden FloydSo.Corpus Christi CalallenRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Medley Relay (12th)
Brandon FluhartySr.Corpus Christi KingRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Joshua FoateSr.San Antonio MarshallRegion VII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (14th)
Jacob FohnSo.Pflugerville HendricksonRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (8th)
Yung Hao FooFr.Houston LamarRegion IV-6A2019-20100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Medley Relay (9th)
Cameron FosterFr.Red OakRegion IV-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (8th)
Will FosterSr.San Angelo CentralRegion I-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 50-yard Freestyle (11th)
Malcolm FoutsJr.BrenhamRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (DQ)
Jordan FowlerSo.LumbertonRegion VI-5A2020-21500-yard Freestyle (13th); 200-yard Freestyle (15th)
Tyler FrazeeSo.Montgomery Lake CreekRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (8th)
Gregory FrazierFr.Austin VandegriftRegion III-6A2020-21100-yard Butterfly (10th); 200-yard Medley Relay (7th)
Maxwell FreeleSo.Dallas WilsonRegion III-5A2020-21100-yard Backstroke (11th); 50-yard Freestyle (10th)
Ian FreySr.Round Rock McNeilRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (5th)
Tassilo FribergSr.Humble Summer CreekRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
Dean FrohmJr.GrapevineRegion II-5A2020-21500-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (7th)
So.GrapevineRegion III-5A2019-20500-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (11th)
Victor FuentesSo.New BraunfelsRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (6th)
Cole FunstonJr.SpringRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (15th)
Seth GabaldonSr.El Paso AmericasRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Travis GabioudJr.Lewisville Flower MoundRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (8th)
Daniel GajicJr.AlvinRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Tanner GalbraithJr.Corpus Christi Flour BluffRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (5th)
Juan GallegosSr.Del RioRegion VIII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (16th)
Edward GalvanJr.Lufkin HudsonRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (15th)
Xavi GalvanFr.Deer ParkRegion VI-6A2020-21100-yard Backstroke (15th); 500-yard Freestyle (13th)
David GamonFr.ForneyRegion IV-5A2019-20500-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (10th)
Andrew GanschowJr.Colleyville HeritageRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 500-yard Freestyle (13th)
Arsides GaraySo.San Antonio EdisonRegion VII-5A2020-21100-yard Butterfly (12th); 50-yard Freestyle (14th)
Aeneas GarciaSo.San Antonio TaftRegion VII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (13th)
Anthony GarciaSo.San Antonio Fox TechRegion VII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Freestyle (15th)
Damian GarciaFr.NederlandRegion VI-5A2020-21100-yard Backstroke (14th); 100-yard Freestyle (15th)
David GarciaJr.PearlandRegion VI-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (10th)
Evan GarciaJr.San Antonio MarshallRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Francisco GarciaJr.Mission SharylandRegion VIII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (8th)
Gael GarciaJr.Mission Veterans MemorialRegion VIII-5A2020-21100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Medley Relay (9th)
Mauricio GarciaJr.Dallas AdamsRegion IV-5A2019-20100-yard Backstroke (16th); 500-yard Freestyle (12th)
Landon GarnatzKilleenRegion III-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (14th)
Andres GarzaJr.Pharr-San Juan-Alamo MemorialRegion VIII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (12th)
So.Pharr-San Juan-Alamo MemorialRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Diego GarzaSr.Mission Sharyland PioneerRegion VIII-5A2020-21100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Matthew GassSr.Texarkana TexasRegion IV-5A2019-20100-yard Backstroke (11th); 500-yard Freestyle (10th)
Nathan GassJr.Georgetown GatewayRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (5th)
Parker GeeSr.San Antonio BrennanRegion VII-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Freestyle (15th)
Jackson GeorgeFr.AngletonRegion VI-5A2020-21100-yard Breaststroke (12th); 50-yard Freestyle (12th)
Tristan GeorgeAzleRegion II-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Logan GierJr.LeanderRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (11th)
Dalton GillardJr.League City Clear SpringsRegion VI-6A2019-20500-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Joseph GillettSr.Austin WestlakeRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (5th)
Chase GilsonJr.Universal City RandolphRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle (10th)
So.Universal City RandolphRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (13th)
Callum GloverJr.Houston StratfordRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (5th)
Kaden GloverJr.Alvin Shadow CreekRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (9th)
Caleb GodfreyFr.Fort Bend ElkinsRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (11th)
Elijah GoldreyerSo.Austin Lake TravisRegion III-6A2020-21100-yard Butterfly (8th); 200-yard Medley Relay (5th)
Youssef GomaaSr.San Antonio BrennanRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Ian GomezSr.DuncanvilleRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (16th)
Israel GomezFr.Los FresnosRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (5th)
Eric GongJr.League City Clear SpringsRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (6th)
Malcolm GonzalesSr.Fort StocktonRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (12th)
Mason GonzalesSr.ForneyRegion IV-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (6th)
Jr.ForneyRegion IV-5A2019-20100-yard Butterfly (10th); 200-yard Freestyle (11th)
Diego GonzalezSr.EdinburgRegion VIII-6A2019-20100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (10th)
Hector GonzalezJr.Mission SharylandRegion VIII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (5th)
Juan GonzalezSr.Brownsville LopezRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (14th)
Matthew GonzalezJr.Mansfield Lake RidgeRegion I-6A2020-21100-yard Backstroke (13th); 200-yard Individual Medley (13th)
Jasiel Gonzalez-RodriguezFr.Pharr-San Juan-Alamo NorthRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (8th)
Garret GowenJr.Humble KingwoodRegion VI-6A2019-20One-Meter Diving (21st); 50-yard Freestyle (11th)
Kevin GrantSr.Dallas JesuitRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (8th)
Ben GreeneSr.Richmond George RanchRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (4th)
Colt GreeneNorthwest EatonRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (12th)
Eli GreeneSr.Richmond George RanchRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (4th)
Kadence GriffinSo.ProsperRegion II-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Individual Medley (8th)
Ayden GrimesSo.San Antonio Great Hearts AcademyRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Freestyle (16th)
Campbell GrovesJr.BrenhamRegion V-5A2020-21100-yard Backstroke (13th); 200-yard Medley Relay (10th)
Griffin GrubisichSo.Garland SachseRegion III-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
Palmer GuerraSo.Boerne ChampionRegion V-5A2020-21100-yard Butterfly (8th); 200-yard Medley Relay (6th)
Ashton GunterSo.Euless TrinityRegion II-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (12th)
Hector GutierrezSr.Los FresnosRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (10th)
John GutierrezSr.San Antonio Fox TechRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Thor GutierrezSr.Lubbock CoronadoRegion I-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (4th)
Marco GuzmanFr.Round Rock Cedar RidgeRegion III-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (14th)
Paul GuzmanJr.San Antonio JeffersonRegion VII-5A2020-21200-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (12th)
John W HaasSr.MonahansRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Evan HaddSr.Austin LBJRegion V-5A2019-20100-yard Butterfly (DQ); 200-yard Medley Relay (8th)
Carson HallJr.GrapevineRegion II-5A2020-21100-yard Backstroke (7th); 50-yard Freestyle (8th)
So.GrapevineRegion III-5A2019-20100-yard Backstroke (14th); 200-yard Medley Relay (11th)
David HalmyJr.Conroe The Woodlands College ParkRegion IV-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (14th)
Andrew HamSr.PlanoRegion II-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Graham HammondSr.FredericksburgRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (7th)
Grayson HamousJr.Humble KingwoodRegion VI-6A2019-20500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (5th)
Kevin HanJr.Katy TompkinsRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (5th)
Parker HancockSr.Burleson CentennialRegion II-5A2020-21100-yard Butterfly (10th); 200-yard Freestyle (9th)
Gavin HanesFr.CrowleyRegion II-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (14th)
Keaton HansarikFr.SpringRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (15th)
Hayden HansenJr.TomballRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Aiden HarrisJr.DentonRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
So.DentonRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (10th)
Rhiley HarrisSr.Houston Clear LakeRegion VI-6A2020-21100-yard Backstroke (8th); 200-yard Medley Relay (11th)
Dylan HarrisonJr.La PorteRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (15th)
Clint HartJr.Houston BellaireRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (11th)
Carter HartnettSo.San Antonio Great Hearts AcademyRegion VIII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Tucker HarveySr.Mansfield SummitRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Freestyle Relay (16th)
Clayton HaskinsFr.Rockwall-HeathRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (4th)
Mohammed HassanJr.McKinney NorthRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
Cash HathornJr.Mont Belvieu Barbers HillRegion V-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (13th)
Dorian HawkinsSo.Houston LamarRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (13th)
Matthew HaywardSr.Arlington MartinRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (10th)
Jared HeidemaSo.Abilene WylieRegion I-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (5th)
Hayes HeitzSr.North Richland Hills BirdvilleRegion II-5A2020-2150-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (10th)
Carter HendrenJr.Frisco IndependenceRegion III-5A2019-20200-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (6th)
Luka HercegFr.Pflugerville WeissRegion VII-5A2020-21100-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (3rd)
Tyler HerediaFr.MonahansRegion I-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (6th)
Aiden HernandezSr.El Paso IrvinRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Allan HernandezSr.Plano EastRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (2nd)
Dominique HernandezJr.Los FresnosRegion VIII-6A2020-21100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Medley Relay (3rd)
So.Los FresnosRegion VIII-6A2019-20100-yard Breaststroke (15th); 200-yard Medley Relay (11th)
Edwin HerreraSr.Dallas WilsonRegion IV-5A2019-20500-yard Freestyle (13th); 200-yard Freestyle (15th)
Gavin HigginbothamSo.NorthwestRegion II-5A2020-21100-yard Butterfly (11th); 200-yard Individual Medley (12th)
Camden HigginsSo.Pflugerville HendricksonRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (8th)
Jibran HimsiehSr.Arlington LamarRegion I-6A2020-21500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (2nd)
Jr.Arlington LamarRegion I-6A2019-20500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (1st)
William HinsonSo.NacogdochesRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st)
Avery HoSr.Austin Lake TravisRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (6th)
Kaden HoSo.Mansfield LegacyRegion II-5A2019-20500-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (9th)
Alex HoangSr.Cedar Park Vista RidgeRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (10th)
Hanson HoangSo.Arlington SeguinRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Freestyle Relay (11th)
Aidan HoffmanSr.DentonRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
Jr.DentonRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (10th)
Ethan HoganSo.ProsperRegion II-6A2019-20100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Medley Relay (4th)
Brayden HokeFr.Conroe Grand OaksRegion VI-5A2019-20100-yard Breaststroke (5th); 500-yard Freestyle (4th)
Chris HolderSo.College Station A&M ConsolidatedRegion V-5A2019-20100-yard Backstroke (16th); 200-yard Medley Relay (7th)
Kalyb HolderSo.MidlothianRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 500-yard Freestyle (5th)
Collier HollandFr.NederlandRegion VI-5A2020-21100-yard Freestyle (16th); 50-yard Freestyle (14th)
Grant HollandSr.AmarilloRegion I-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (9th)
Brody HollemanFr.ParisRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (DNS); 200-yard Freestyle Relay (DNS)
Colton HollonJr.Castroville Medina ValleyRegion VII-5A2019-20500-yard Freestyle (11th); 200-yard Freestyle (8th)
Nolan HolmanJr.San Antonio BrennanRegion VII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Medley Relay (16th)
Nathan HowardSo.New CaneyRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (10th)
Brandon HuangJr.Houston BellaireRegion IV-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (10th)
Luke HuffmanFr.Royse CityRegion IV-5A2020-21100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Individual Medley (3rd)
Bradley HugginsSo.Lufkin HudsonRegion V-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (15th)
Joe HunninghakeSr.Leander RouseRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle Relay (DQ)
Ethan HunterSr.Longview Pine TreeRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (5th)
Ryan HurlbertJr.League City Clear FallsRegion VI-6A2020-21500-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (15th)
Andrew HussSr.GarlandRegion II-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (15th); 50-yard Freestyle (12th)
Ammon HutsonSr.VidorRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (12th)
Vincent IbanezSr.EdinburgRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Butterfly (8th)
Ezequiel ImbernJr.Houston BridgelandRegion V-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Freestyle (15th)
Angel IrizarrySr.Brownsville LopezRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (13th)
Clark IrwinSr.Northwest EatonRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (12th)
Andy JamesSo.Victoria WestRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle (12th)
Amaury JayrSo.Houston MemorialRegion IV-6A2019-20100-yard Butterfly (13th); 200-yard Medley Relay (6th)
Matthew JefferySo.Boerne ChampionRegion V-5A2020-21500-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (6th)
Taishi JenkinsFr.AustinRegion III-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (15th)
Samuel JenningsSr.Houston Spring WoodsRegion IV-6A2019-20100-yard Butterfly (4th); 200-yard Individual Medley (1st)
Hayden JestesSr.ProsperRegion II-6A2020-21500-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (6th)
Charles JimenezSr.San Antonio JohnsonRegion VII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (13th)
Eddie JinFr.Humble KingwoodRegion VI-6A2020-21100-yard Backstroke (3rd); 100-yard Freestyle (6th)
Darin JohnsonSr.Humble AtascocitaRegion VI-6A2020-21100-yard Breaststroke (2nd); 50-yard Freestyle (7th)
Ian JohnsonSr.El Paso HanksRegion I-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (11th)
McCormick JohnsonSo.Humble Kingwood ParkRegion VI-5A2019-20100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Individual Medley (10th)
Sidney JohnstonFr.Frisco ReedyRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (6th)
George JonesJr.AustinRegion III-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (8th)
So.AustinRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 500-yard Freestyle (11th)
Kaden JonesSo.Fort Bend Ridge PointRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (DQ)
Sage JonesJr.AustinRegion III-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (15th)
Sean JordanSo.Alvin Shadow CreekRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (13th)
Skyler JordanJr.New Caney PorterRegion VI-5A2019-20100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Medley Relay (10th)
Lane JordonFr.MidlandRegion I-6A2020-21100-yard Butterfly (14th); 200-yard Medley Relay (10th)
Romain JoubertSo.Houston MemorialRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (DQ)
Zachary KangieserSr.Katy TaylorRegion V-6A2020-21500-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (7th)
Kedar KashyapJr.Frisco CentennialRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (9th)
Matthew KaufmannSr.League City Clear SpringsRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (3rd)
Jr.League City Clear SpringsRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (6th)
Viktor KaufmannJr.Corpus Christi CalallenRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Medley Relay (12th)
Drake KefferSr.DentonRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (10th)
Colin KenagaSo.Montgomery Lake CreekRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (8th)
Wyatt KennySo.San Antonio MacArthurRegion VII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (12th)
Vic KerchhoffDeer ParkRegion VI-6A2020-21100-yard Freestyle (16th); 50-yard Freestyle (15th)
Landry KernJr.Lubbock MontereyRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (5th)
So.Lubbock MontereyRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Breaststroke (16th)
Carson KiefferJr.Prosper Rock HillRegion III-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (4th)
Noah KimmelFr.Tyler LegacyRegion III-6A2020-21100-yard Breaststroke (14th); 100-yard Freestyle (12th)
Evan KincheloeJr.MidlandRegion I-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (16th)
Kameron KishSr.El PasoRegion I-5A2019-20500-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (10th)
Peyton KnightJr.Houston Cy-FairRegion V-6A2019-20500-yard Freestyle (13th); 200-yard Freestyle (11th)
Martin KnorrSr.MidlandRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (8th)
Edward KoSr.Frisco IndependenceRegion III-5A2019-20100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Medley Relay (6th)
Aryan KodialSo.Frisco ReedyRegion III-5A2019-20500-yard Freestyle (10th); 200-yard Freestyle (10th)
Trent KohleffelFr.ColumbusRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (12th)
Aidan KrauseJr.RockwallRegion III-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (9th)
Blake KruseSr.BrenhamRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (DQ)
John KuhlmannJr.Katy TompkinsRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (5th)
Cyprian KunaszFr.San Antonio Great Hearts AcademyRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Butterfly (15th)
Noah KutchFr.Mansfield LegacyRegion II-5A2019-20100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Individual Medley (4th)
Alexander LaiJr.South Grand PrairieRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (15th)
Viktor LambergSo.Marble FallsRegion V-5A2019-20100-yard Backstroke (6th); 200-yard Individual Medley (5th)
Jack LambieSo.El Paso ParklandRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (14th); 50-yard Freestyle (16th)
Zane LandrySo.KellerRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (13th)
Rece LangdonSo.Dallas HillcrestRegion III-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Logan LangleySr.Frisco MemorialRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (8th)
Andrew LaniganSo.LufkinRegion V-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (10th)
Kyle LarsonSr.Austin McCallumRegion VII-5A2020-21100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
Ben LattaJr.Clute BrazoswoodRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (9th)
Spencer LawingSo.Texarkana TexasRegion IV-5A2019-20500-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (7th)
Coby LawsonSr.New Caney PorterRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (10th)
Nathan LawsonFr.Houston Langham CreekRegion V-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Medley Relay (14th)
Christian LeJr.Fort Bend ClementsRegion V-6A2019-20100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Zachary LeachSr.Plano EastRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (9th)
Nathaniel LealFr.Weslaco EastRegion VIII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (4th)
Sebastian LealFr.Katy JordanRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (6th)
Jackson LedbetterFr.Dripping SpringsRegion V-5A2019-20500-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (16th)
Aaron LeeFr.Austin LASARegion VII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle (4th)
James LeeSr.Pearland DawsonRegion VI-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (8th)
Benny LegerJr.Houston Cypress RidgeRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (12th)
Ethan LeungSo.Houston Cypress CreekRegion V-6A2019-20100-yard Backstroke (13th); 200-yard Medley Relay (15th)
Bennett LiJr.Austin WestlakeRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 50-yard Freestyle (10th)
Eric LiJr.Austin WestlakeRegion III-6A2019-20500-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (13th)
Jason LiSo.Katy Seven LakesRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (5th)
T LiJr.Beaumont West BrookRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Justin LiaoJr.Katy Seven LakesRegion V-6A2019-20100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Richard LibedSr.Mansfield Lake RidgeRegion I-6A2019-20100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Medley Relay (5th)
Timothy LimKeller Timber CreekRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (15th)
Brooks LinSr.Fort Bend DullesRegion V-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (16th)
Calvin LindbergJr.College Station A&M ConsolidatedRegion V-5A2020-21100-yard Freestyle (9th); 200-yard Individual Medley (8th)
Joshko LippJr.LongviewRegion IV-5A2020-21100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Individual Medley (5th)
Brady LitchfieldSo.FulshearRegion VI-5A2020-21100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Medley Relay (4th)
Cooper LittrellSo.San Antonio WarrenRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Individual Medley (11th)
Josh LongoriaJr.ChannelviewRegion VI-6A2020-21500-yard Freestyle (11th); 200-yard Freestyle (14th)
David LopezFr.Conroe The Woodlands College ParkRegion IV-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (9th)
Jordan LopezSo.Corpus Christi Flour BluffRegion VIII-5A2019-20100-yard Butterfly (9th); 200-yard Medley Relay (5th)
Josh LopezSo.Tomball MemorialRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (11th)
Yezer LopezSr.North ForneyRegion IV-5A2019-20100-yard Butterfly (11th); 200-yard Individual Medley (11th)
Jason LorenzanaSr.Houston Cypress LakesRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle Relay (14th)
Jeremiah LovettSo.Brownsville HannaRegion VIII-6A2020-21500-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (8th)
Branden LoweFr.SpringRegion IV-6A2019-20100-yard Backstroke (15th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Campbell Lowery-HartSr.AmarilloRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (5th)
Jason LuckeySr.Harlingen SouthRegion VIII-6A2019-20One-Meter Diving (2nd); 200-yard Medley Relay (8th)
Matt LujanJr.El Paso BurgesRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (12th)
Dillon LuongSo.Katy PaetowRegion VI-5A2019-20500-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (14th)
Ryan LutherJr.El Paso EastwoodRegion I-6A2020-21500-yard Freestyle (12th); 200-yard Individual Medley (15th)
So.El Paso EastwoodRegion I-5A2019-20500-yard Freestyle (6th); 200-yard Individual Medley (13th)
Tyler LutherSr.El Paso EastwoodRegion I-6A2020-21500-yard Freestyle (14th); 200-yard Freestyle (16th)
Jr.El Paso EastwoodRegion I-5A2019-20500-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (16th)
Jaden MaeseJr.San Antonio MadisonRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
Blake MaiJr.Schertz ClemensRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Backstroke (12th)
So.Schertz ClemensRegion VII-6A2019-20500-yard Freestyle (13th); 200-yard Freestyle (15th)
Kevin MaiSr.Richardson PearceRegion II-6A2019-20100-yard Breaststroke (16th); 200-yard Medley Relay (10th)
Carter MalloryJr.DecaturRegion II-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jose ManceraSo.El Paso FranklinRegion I-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (3rd)
Rory ManleySr.Carrollton SmithRegion III-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (12th)
Steven ManleyFr.AzleRegion II-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Colby MannSr.Katy Seven LakesRegion V-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (7th)
Jr.Katy Seven LakesRegion V-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (6th); 50-yard Freestyle (15th)
Nolan MaplesSo.LubbockRegion I-5A2019-20100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Medley Relay (DQ)
Chase MarafiotoFr.San Antonio ColeRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); One-Meter Diving (1st)
Sebastian MarrujoFr.Lewisville Flower MoundRegion II-6A2020-21100-yard Butterfly (9th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Elian MartinezSr.RomaRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 50-yard Freestyle (14th)
Elien MartinezSr.RomaRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Freestyle (14th)
Matt MartinezFr.Pharr-San Juan-Alamo MemorialRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Ulysses MartinezJr.PecosRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (7th)
Nicholas MasellaJr.ConroeRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (9th)
Colby MaskSr.San Antonio MacArthurRegion VII-6A2019-20100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Medley Relay (12th)
Nigel MasonJr.DuncanvilleRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (16th)
Cristian MataSr.Brownsville RiveraRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (15th)
Scott MatherSo.Houston Clear LakeRegion VI-6A2020-21100-yard Breaststroke (15th); 200-yard Medley Relay (11th)
Jonah MatlockFr.DuncanvilleRegion II-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (12th)
Ethan MauldinSr.MansfieldRegion I-6A2020-21100-yard Butterfly (16th); 200-yard Medley Relay (7th)
Cory MayhamSo.San Antonio TaftRegion VII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (13th)
Oscar MayorgaSo.Houston MilbyRegion VI-5A2020-21100-yard Butterfly (6th); 200-yard Freestyle (5th)
Jackson McCalebJr.Mesquite PoteetRegion IV-5A2020-21500-yard Freestyle (11th); 200-yard Freestyle (13th)
So.Mesquite PoteetRegion IV-5A2019-20500-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (8th)
Hayden McCulloughJr.Tyler LegacyRegion III-6A2020-21100-yard Freestyle (4th); 50-yard Freestyle (4th)
Andrew McEachernFr.Frisco HeritageRegion III-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (5th)
Malcolm McGeeSr.Pasadena DobieRegion VI-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (12th)
Eion McGrathSr.San Antonio ColeRegion VIII-5A2020-21100-yard Breaststroke (DQ); 50-yard Freestyle (2nd)
Jr.San Antonio ColeRegion VII-5A2019-20100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Freestyle Relay (9th)
Connor McGuireSo.College Station A&M ConsolidatedRegion V-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle (15th)
William McIverJr.Dripping SpringsRegion V-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (16th)
Bandy McKinzieJr.MidlandRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 500-yard Freestyle (13th)
Andrew McMahanSr.Houston Cy-FairRegion V-6A2019-2050-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (10th)
Michael McNeillJr.Odessa PermianRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (14th)
Ethan McNewSr.Frisco MemorialRegion III-5A2020-21100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Medley Relay (6th)
Jared McNuttSr.Mount Pleasant Chapel HillRegion IV-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (7th)
Dillion McPeakSr.Magnolia WestRegion VI-5A2019-20100-yard Backstroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
Angel MedinaJr.Round RockRegion III-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Individual Medley (13th)
Arturo MedinaSr.Corpus Christi CalallenRegion VIII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (7th); 50-yard Freestyle (9th)
Erick MedinaSr.El Paso AmericasRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (11th)
Nelson MendezJr.Laredo UnitedRegion VIII-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (6th)
Sebastian MercadoEl Paso ChapinRegion I-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Medley Relay (16th)
Aldo Merino-SotoSr.LufkinRegion V-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (10th)
Jordan MesserJr.BurnetRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (8th)
Evan MickensJr.Keller Timber CreekRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (8th)
Cameron MilesSr.Conroe Grand OaksRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (4th)
Cole MillerSr.San Angelo CentralRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (16th)
Harrison MillerSo.ArlingtonRegion I-6A2019-20100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Individual Medley (6th)
Sam MillerSo.AustinRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (8th)
Logan MillhouseSo.Corpus Christi CalallenRegion VIII-5A2020-21100-yard Backstroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
Fr.Corpus Christi CalallenRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Medley Relay (12th)
Ryan MinerSo.El Paso El DoradoRegion I-5A2020-21100-yard Breaststroke (15th); 200-yard Freestyle Relay (14th)
Matthew MirelelSo.San Antonio LanierRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (15th)
Ryder MitchellSr.Lubbock MontereyRegion I-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jr.Lubbock MontereyRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (10th)
Thomas MitchellSo.Carrollton SmithRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (DFS); 200-yard Freestyle Relay (11th)
Manav MitraAlvin Shadow CreekRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (13th)
Michael MitsynskyyJr.Frisco HeritageRegion III-5A2019-20500-yard Freestyle (4th); 200-yard Individual Medley (3rd)
Ryan MokSr.Frisco Lebanon TrailRegion III-5A2019-20100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Individual Medley (2nd)
David MondragonSr.McAllen RoweRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); One-Meter Diving (6th)
Brady MonsonSr.Conroe The Woodlands College ParkRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Ayden MontalvoJr.San Antonio MadisonRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
So.San Antonio MadisonRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (9th)
Fernando MontesFr.El Paso EastlakeRegion I-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Individual Medley (12th)
Nathan MontesJr.NacogdochesRegion IV-5A2020-21100-yard Backstroke (9th); 200-yard Freestyle (11th)
Hayden MontgomerySo.Frisco IndependenceRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (6th)
Derek MontoyaSo.San Antonio Alamo HeightsRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (9th)
Collin MooreSr.Houston Clear LakeRegion VI-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (11th)
Cruz MoralesSr.El Paso BurgesRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (14th)
Lean MoralesSo.Corpus Christi RayRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
Timothy MoravitsSr.CrowleyRegion II-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (14th)
Diego MorenoFr.Los FresnosRegion VIII-6A2019-20100-yard Butterfly (15th); 200-yard Medley Relay (11th)
Noe MorenoSo.El Paso ChapinRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Freestyle (14th)
Conner MorganFr.Waco MidwayRegion III-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (12th)
Daniel MorganSo.FriendswoodRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle (12th)
Oscar MorlesJr.Alief HastingsRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (14th)
Diego MorrisSo.Laredo AlexanderRegion VIII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (3rd)
Nick MorrisJr.Laredo AlexanderRegion VIII-6A2019-20100-yard Butterfly (6th); 200-yard Individual Medley (5th)
Nathaniel MorrissSr.Texarkana TexasRegion IV-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (14th)
Jr.Texarkana TexasRegion IV-5A2019-20100-yard Breaststroke (7th); 100-yard Freestyle (6th)
Philip MuFr.San Antonio Alamo HeightsRegion VII-5A2020-21500-yard Freestyle (6th); 200-yard Individual Medley (7th)
Trevor MullinsJr.San Angelo CentralRegion I-6A2019-20100-yard Backstroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (4th)
Jackson MurachSo.Fort Worth SouthwestRegion II-5A2020-21100-yard Freestyle (14th); 50-yard Freestyle (DQ)
Saleem NajjarSo.Katy JordanRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (5th)
Daniel NavarroJr.Irving MacArthurRegion II-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (11th)
Erick NavarroJr.League City Clear FallsRegion VI-6A2020-21100-yard Butterfly (12th); 200-yard Medley Relay (6th)
Gage NelsonJr.Corpus Christi Flour BluffRegion VIII-5A2019-20100-yard Butterfly (8th); 200-yard Medley Relay (5th)
Joshua NelsonJr.Beaumont West BrookRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Nikolai NelsonJr.San Antonio ReaganRegion VII-6A2019-20500-yard Freestyle (6th); 200-yard Individual Medley (10th)
Nathan Nelson-ArcherSr.Fort Bend AustinRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (8th)
Luke NesterSr.San Antonio Alamo HeightsRegion VII-5A2019-20500-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (7th)
Alexzander NevarezSo.San Antonio LanierRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (15th)
Jason NevarezSo.El Paso CoronadoRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 50-yard Freestyle (15th)
William NgoJr.Fort Bend KempnerRegion VI-5A2020-21100-yard Butterfly (9th); 200-yard Medley Relay (6th)
Bruce NguyenJr.Pasadena DobieRegion VI-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (13th)
Dylan NguyenSr.McKinney NorthRegion III-5A2020-21100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Johnathon NguyenSo.Houston Langham CreekRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (16th)
Larry NguyenSo.Fort Bend HightowerRegion VII-5A2019-20One-Meter Diving (11th); 200-yard Medley Relay (15th)
Aidan NicholsJr.San Antonio JohnsonRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (6th)
Luke NicholsFr.Mount Pleasant Chapel HillRegion IV-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (7th)
Matteo NisimblatFr.Corpus Christi Tuloso-MidwayRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Individual Medley (4th)
Tristan NogleKilleenRegion III-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (14th)
Hunter NullJr.Deer ParkRegion VI-6A2020-21100-yard Backstroke (14th); 100-yard Freestyle (13th)
Seth NuyttenSr.RockwallRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (11th)
Elvis NyachaeSo.Mansfield SummitRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Freestyle Relay (16th)
Colin O'ConnorFr.Dripping SpringsRegion V-5A2019-20100-yard Backstroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
Cather O'KellySr.AmarilloRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (9th)
Ian O'NeilFr.Houston WestsideRegion IV-6A2020-21100-yard Butterfly (11th); 200-yard Individual Medley (8th)
Max O'NeilFr.Houston WestsideRegion IV-6A2020-21500-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (11th)
Nick OchoaSr.El Paso FranklinRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 50-yard Freestyle (16th)
Ethan OechsnerSr.Wichita FallsRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (9th)
Jr.Wichita FallsRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (12th)
Sam OgdenSo.AledoRegion II-5A2020-21100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Individual Medley (5th)
Fr.AledoRegion II-5A2019-20100-yard Backstroke (7th); 500-yard Freestyle (6th)
Spencer OldhamSr.Laredo NixonRegion VIII-6A2020-21100-yard Breaststroke (3rd); 50-yard Freestyle (9th)
Eduardo OlivarezJr.EdinburgRegion VIII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (9th)
Nick OliverSo.Keller CentralRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Butterfly (15th)
Karsten OlsenSo.Austin VandegriftRegion III-6A2019-20100-yard Backstroke (13th); 200-yard Medley Relay (6th)
Donatus OnuJr.KleinRegion IV-6A2019-20500-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (12th)
Jacobi OrangeFr.Garland SachseRegion III-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
Jason OrellanaSo.San Antonio Fox TechRegion VII-5A2020-21100-yard Backstroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (14th)
Blake OrosFr.Bay CityRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Anthony OrtegaJr.Houston WaltripRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Medley Relay (13th)
Scott OsborneSr.San Antonio BrennanRegion VII-6A2020-21100-yard Backstroke (14th); 200-yard Medley Relay (10th)
Davis OsterJr.Tyler LegacyRegion III-6A2019-20200-yard Individual Medley (16th); 200-yard Medley Relay (12th)
Marcos OteroSo.El PasoRegion I-5A2020-21100-yard Breaststroke (2nd); 500-yard Freestyle (2nd)
Noah OttFr.San Antonio ReaganRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle (5th)
Lane OtwellSo.Conroe Oak RidgeRegion IV-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Medley Relay (7th)
Jordan OwenJr.Spring Branch Smithson ValleyRegion VII-6A2019-20100-yard Breaststroke (8th); 500-yard Freestyle (14th)
Logan PackFr.Katy TaylorRegion V-6A2019-20100-yard Backstroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (9th)
Maddix PackJr.Lewisville The ColonyRegion IV-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (7th)
Anthony PaculbaJr.Carrollton CreekviewRegion IV-5A2020-21500-yard Freestyle (1st); 200-yard Individual Medley (4th)
Carlos PadronSr.Pharr-San Juan-Alamo SouthwestRegion VIII-5A2019-20100-yard Freestyle (13th); 200-yard Freestyle (13th)
Jacob PageJr.ConroeRegion IV-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (14th)
Blake PainterSr.Euless TrinityRegion II-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (12th)
Jonathan PalmattamFr.Katy JordanRegion VI-5A2020-21200-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (5th)
Rodrigo Pandal LedezmaJr.Laredo UnitedRegion VIII-6A2019-20500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (6th)
Simone PanettaFort Worth Chisholm TrailRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (16th)
Erik PantojaSo.Deer ParkRegion VI-6A2020-21100-yard Butterfly (13th); 200-yard Freestyle (12th)
Harrison PaoSr.Fort Bend ElkinsRegion V-6A2019-20One-Meter Diving (15th); 200-yard Medley Relay (13th)
Cameron PapeJr.Corpus Christi Flour BluffRegion VIII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Bradford ParkerJr.WillisRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (9th)
David ParkerJr.San Antonio ColeRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Individual Medley (14th)
Gary ParkerSo.ManvelRegion VI-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
Beck ParnhamJr.Humble KingwoodRegion VI-6A2019-20500-yard Freestyle (1st); 200-yard Individual Medley (4th)
Adit PathaniaJr.Frisco CentennialRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (9th)
Colby PattersonSr.AlvinRegion VI-6A2019-20100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Mitchell PattersonSo.San Antonio Alamo HeightsRegion VII-5A2019-20100-yard Backstroke (8th); 200-yard Individual Medley (8th)
Favrizzio Pavia VillalonSo.Lewisville The ColonyRegion IV-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (7th)
Caleb PeacockJr.San Angelo CentralRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle (13th)
Leo PelaezSo.Dallas JesuitRegion II-6A2020-21100-yard Butterfly (11th); 200-yard Freestyle (12th)
Aaron PenaSr.Brownsville RiveraRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (15th)
Rio PenaFr.MidlandRegion I-6A2020-21100-yard Breaststroke (16th); 200-yard Medley Relay (10th)
Javier Pena ReyesJr.Conroe The WoodlandsRegion IV-6A2020-21500-yard Freestyle (4th); 100-yard Butterfly (10th)
So.Conroe The WoodlandsRegion IV-6A2019-20500-yard Freestyle (9th); 200-yard Individual Medley (11th)
Derek PeneltonFr.Garland LakeviewRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (13th)
Evan PennySr.Deer ParkRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Mark PeralesJr.San Antonio TaftRegion VII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (13th)
Sebastian PeralezJr.Mission SharylandRegion VIII-5A2019-20500-yard Freestyle (10th); 200-yard Individual Medley (12th)
Johnathan PerezJr.New Caney PorterRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (10th)
Rico PerezJr.Del RioRegion VIII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (16th)
Cole PerkinsSo.Lufkin HudsonRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Luke PetersonFr.San Antonio ChurchillRegion VII-6A2019-20500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (6th)
Atlan PflugerSr.Houston Cypress WoodsRegion V-6A2020-21100-yard Butterfly (15th); 200-yard Freestyle (16th)
David PhamSr.Arlington BowieRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (11th)
Nick PhamKeller CentralRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (8th)
Lam PhanSr.Arlington SeguinRegion II-5A2020-21100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Medley Relay (5th)
Jr.Arlington SeguinRegion II-5A2019-20100-yard Breaststroke (8th); 200-yard Medley Relay (5th)
Jacob PierceSo.Lucas LovejoyRegion III-5A2019-20100-yard Butterfly (16th); 200-yard Medley Relay (9th)
Maxwell PinderSr.Houston BridgelandRegion V-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (6th)
Julian PineiroSo.GeorgetownRegion V-5A2020-21100-yard Backstroke (5th); 100-yard Butterfly (3rd)
Jack PiotrowskiSr.ProsperRegion II-6A2020-21100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Medley Relay (6th)
Kai PitkanenSo.Leander RouseRegion V-5A2020-21100-yard Backstroke (11th); 200-yard Medley Relay (8th)
Paul PodrebaracFr.FriendswoodRegion V-5A2020-21500-yard Freestyle (9th); 200-yard Individual Medley (12th)
Brady PorterJr.GranburyRegion II-5A2020-21500-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (10th)
Zachary PoupartFr.San Antonio Great Hearts AcademyRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (16th)
Ethan PowerJr.Texarkana TexasRegion IV-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Individual Medley (12th)
So.Texarkana TexasRegion IV-5A2019-20100-yard Butterfly (6th); 200-yard Individual Medley (7th)
Darin PowersSo.AndrewsRegion I-5A2020-21100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Toby PrinceSpringRegion IV-6A2020-21100-yard Butterfly (8th); 200-yard Medley Relay (DQ)
So.SpringRegion IV-6A2019-20100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Ethan PrinsJr.Austin LASARegion VII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Pierce PropstFr.Austin AndersonRegion VII-5A2020-21100-yard Backstroke (4th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Carlos Prud'HommeSo.Carrollton TurnerRegion III-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); One-Meter Diving (3rd)
Ben PrughSr.McKinney NorthRegion III-5A2019-20100-yard Backstroke (12th); 100-yard Butterfly (11th)
John A PuchiSr.San Antonio HarlanRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (4th); 50-yard Freestyle (11th)
Ruben PuentesJr.El Paso ChapinRegion I-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Medley Relay (16th)
Jack PutnamSo.Houston Langham CreekRegion V-6A2019-20100-yard Backstroke (15th); 200-yard Medley Relay (14th)
Owen PutnamSo.Houston Langham CreekRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 500-yard Freestyle (11th)
Ethan PyleSr.Spring Branch Smithson ValleyRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle (10th)
Eric QuiFr.Fort Bend AustinRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 500-yard Freestyle (12th)
Patrick QuinnSr.Killeen EllisonRegion III-6A2019-20100-yard Butterfly (14th); 50-yard Freestyle (11th)
Cole QuinneyJr.Georgetown GatewayRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (5th)
So.Georgetown GatewayRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (10th)
Mando QuiroqaSr.Laredo AlexanderRegion VIII-6A2019-20100-yard Butterfly (7th); 200-yard Freestyle (7th)
Noah RafalskiSr.Waco MidwayRegion III-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Medley Relay (16th)
Arjun RaghavanSo.Houston Cypress RanchRegion V-6A2020-21100-yard Breaststroke (15th); 200-yard Freestyle Relay (11th)
Ellis RaikeFr.San Antonio Alamo HeightsRegion VII-5A2020-21500-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (5th)
Alejandro RamirezFr.Denton BraswellRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (6th)
Robert RamirezSr.MissionRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (9th)
Rolando RamosSo.HarlingenRegion VIII-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (6th)
So.HarlingenRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Kenneth RamseySr.MonahansRegion I-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (6th)
Diego RangelSo.Klein CainRegion IV-6A2020-21500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (5th)
Cullen RapsSo.Beaumont West BrookRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Fr.Beaumont West BrookRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (16th)
Johnathan RatkovichJr.Magnolia WestRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (3rd)
Slade RaySr.FriendswoodRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (3rd)
Dante ReddingJr.Carrollton TurnerRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Cole ReisingJr.Schertz ClemensRegion VII-6A2020-21200-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (14th)
Ryan RelyeaFr.Richardson Lake HighlandsRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Medley Relay (13th)
Jackson RemmersFr.AngletonRegion VI-5A2020-21100-yard Butterfly (11th); 200-yard Individual Medley (10th)
R J RenteriaSr.Pharr-San Juan-AlamoRegion VIII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Medley Relay (10th)
Roger RevillaSo.Corpus Christi Tuloso-MidwayRegion VIII-5A2019-20100-yard Backstroke (3rd); 100-yard Butterfly (7th)
Jacob ReyesJr.Deer ParkRegion VI-6A2020-21100-yard Breaststroke (16th); 200-yard Individual Medley (16th)
Michael ReyesJr.Buda HaysRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (13th)
Sean ReyesFr.McAllen RoweRegion VIII-6A2019-20100-yard Backstroke (15th); 200-yard Individual Medley (14th)
Nicholas ReynaSo.LufkinRegion IV-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (14th); 500-yard Freestyle (15th)
Keegan ReynoldsSr.League City Clear FallsRegion VI-6A2019-20100-yard Breaststroke (12th); 200-yard Medley Relay (4th)
Jackson RieberSr.LubbockRegion I-5A2019-20100-yard Freestyle (7th); 50-yard Freestyle (13th)
Quaylon RiosJr.Fort StocktonRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Butterfly (10th)
So.Fort StocktonRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (14th)
Ruben RivasSr.DuncanvilleRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (16th)
Diego Rivas CardonaJr.Austin AndersonRegion VII-5A2020-21100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Mauricio RiveraSr.McAllen RoweRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 500-yard Freestyle (9th)
Sharif Rivera RodriguezFort Worth Chisholm TrailRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (16th)
Tristan RoachSr.Cedar ParkRegion V-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jr.Cedar ParkRegion V-5A2019-20100-yard Breaststroke (16th); 200-yard Freestyle Relay (3rd)
Michael RobertsonSo.San Antonio BrandeisRegion VII-6A2019-20500-yard Freestyle (10th); 200-yard Freestyle (13th)
Liam RodgersSo.FulshearRegion VII-5A2019-20100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Medley Relay (8th)
David RodriguezJr.MissionRegion VIII-6A2020-21100-yard Backstroke (10th); 200-yard Medley Relay (7th)
Ethan RodriguezJr.BeltonRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (16th); 100-yard Butterfly (16th)
Gael RodriguezFr.MissionRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (9th)
Heriberto RodriguezSr.Pharr-San Juan-Alamo MemorialRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Jacob RodriguezJr.Harlingen SouthRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (14th)
Micheal RodriguezFr.San Antonio HighlandsRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Rayhan RodriguezFr.McAllen RoweRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle (15th)
Salvador RodriguezSr.Fort StocktonRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (14th)
Martin Rodriguez-LuaJr.Brownsville Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20100-yard Breaststroke (15th); 200-yard Medley Relay (14th)
A J RogersSr.Lucas LovejoyRegion III-5A2019-20100-yard Backstroke (13th); 200-yard Medley Relay (9th)
John RohrSo.Carrollton SmithRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (DFS); 200-yard Medley Relay (12th)
Caleb RojasFr.Conroe Oak RidgeRegion IV-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Medley Relay (7th)
Robert Rojas TorresJr.Tomball MemorialRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (10th)
Josemaria RomeroFr.Plano WestRegion II-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (1st)
Chris RosserFr.Humble Kingwood ParkRegion VI-5A2019-20100-yard Backstroke (7th); 100-yard Freestyle (6th)
Alex RoweJr.Lucas LovejoyRegion III-5A2019-20500-yard Freestyle (12th); 200-yard Individual Medley (13th)
Adam RuizFr.San Antonio JeffersonRegion VII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (12th)
Sergio RuizSr.Brownsville LopezRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (14th)
Bobby SachauSo.McKinney BoydRegion II-6A2019-20100-yard Backstroke (11th); 100-yard Butterfly (7th)
Michael SachauFr.McKinney BoydRegion II-6A2019-20100-yard Backstroke (8th); 500-yard Freestyle (10th)
Joshua SakaharaSo.FriendswoodRegion V-5A2020-21100-yard Backstroke (DQ); 200-yard Freestyle Relay (10th)
Tranquilino SalazarSo.Los FresnosRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (11th)
Diego Salazar LopezJr.Cedar ParkRegion V-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Nathan SalgadoSo.Houston Cypress SpringsRegion V-6A2020-21100-yard Butterfly (7th); 200-yard Freestyle (15th)
Samuel SalinasJr.ArlingtonRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (13th)
Jose Salomon SevillaSr.Laredo UnitedRegion VIII-6A2019-20500-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (8th)
Isaiah San MiguelSr.San Antonio HarlanRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (8th)
Jesus San MiguelJr.Dallas HillcrestRegion III-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 50-yard Freestyle (11th)
Benny SanchezFr.Red OakRegion IV-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (8th)
Brian SanchezSo.Schertz ClemensRegion VII-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (DQ); 50-yard Freestyle (15th)
Cristian SanchezJr.MissionRegion VIII-6A2020-21100-yard Butterfly (11th); 200-yard Medley Relay (7th)
Daniel SanchezJr.Houston EisenhowerRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle (15th)
Darius SanchezJr.Fort Bend HightowerRegion VII-5A2019-20100-yard Breaststroke (16th); 200-yard Medley Relay (15th)
Gael SanchezSo.McAllen RoweRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (5th)
Kevin SanchezFr.ManvelRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (10th)
Ruben SanchezSr.San Antonio Southwest LegacyRegion VIII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Alex Sancho-SporeJr.Tomball MemorialRegion V-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (11th)
So.Tomball MemorialRegion V-6A2019-20100-yard Butterfly (15th); 200-yard Medley Relay (7th)
Damian SantanaSr.San Antonio Southwest LegacyRegion VIII-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Bonoso SantistebanJr.Los FresnosRegion VIII-6A2020-21500-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (10th)
Xander SantosSr.Frisco MemorialRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (6th)
Skylar SargentSr.San Antonio MarshallRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (14th)
Nathan SariaFr.Houston Langham CreekRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (13th)
Dinesh SaripalliSr.Leander RouseRegion V-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Medley Relay (8th)
Chris SaucedoJr.EdinburgRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (9th)
Caden SauleySo.Abilene WylieRegion I-5A2020-21100-yard Breaststroke (12th); 200-yard Medley Relay (5th)
Luc SaundersFr.New BraunfelsRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (6th)
Garrett SchmidSo.NacogdochesRegion IV-5A2020-21100-yard Backstroke (10th); 200-yard Freestyle (10th)
Brandon SchmokSr.Katy TompkinsRegion V-6A2019-20100-yard Backstroke (4th); 200-yard Medley Relay (4th)
Konner SchneiderFr.Spring Branch Smithson ValleyRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (11th)
Andrew SchobelSr.ColumbusRegion V-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (12th)
Zachery SchoberFr.AngletonRegion VI-5A2020-21100-yard Backstroke (11th); 100-yard Freestyle (11th)
Kyle SchofieldSr.Richmond George RanchRegion V-6A2020-21100-yard Freestyle (12th); 50-yard Freestyle (8th)
Andy SchonhoffJr.Klein CainRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (12th)
Griffin SchroederJr.AzleRegion II-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Zachary SchulkeSo.BrenhamRegion V-5A2020-21100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Medley Relay (10th)
Fr.BrenhamRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (DQ)
Michael SchultzSo.Dallas Highland ParkRegion IV-5A2020-21100-yard Butterfly (16th); 50-yard Freestyle (11th)
Benjamin SchwankFr.Richmond FosterRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle (10th)
Luke SchwartzenburgSo.Houston Strake JesuitRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Preston ScrivnerJr.NorthwestRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (5th)
Andrew SealeSr.Round Rock WestwoodRegion III-6A2019-20100-yard Backstroke (12th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Gabriel SerranoSr.FriscoRegion III-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st)
Jakob ShackletonSr.McKinneyRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 50-yard Freestyle (10th)
Dillon ShadowenFr.Round Rock WestwoodRegion III-6A2020-21100-yard Backstroke (6th); 200-yard Medley Relay (1st)
Yash ShahiSr.Houston WaltripRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (16th)
Shreyush ShankarJr.Round Rock WestwoodRegion III-6A2019-20500-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (14th)
Ryan SharpSo.Mount PleasantRegion IV-5A2020-21100-yard Backstroke (1st); 100-yard Butterfly (2nd)
Devon ShieldsSr.Frisco IndependenceRegion III-5A2019-20500-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (7th)
Micaiah ShinSr.AllenRegion II-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (4th)
Jr.AllenRegion II-6A2019-20100-yard Backstroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (10th)
Evan ShopeSr.San Antonio JohnsonRegion VII-6A2019-20500-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (11th)
Ethan SiehrSr.Mission SharylandRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (3rd)
Zade SikesFr.Van AlstyneRegion III-5A2019-20100-yard Backstroke (7th); 100-yard Freestyle (11th)
Sebastian SilvaSr.Katy Cinco RanchRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (3rd)
Antonij SimonovskiSr.Copperas CoveRegion III-6A2019-20100-yard Backstroke (15th); 100-yard Freestyle (10th)
David SimpsonSo.GrapevineRegion II-5A2020-21100-yard Backstroke (4th); 100-yard Freestyle (6th)
Daylan SiskSr.New Braunfels CanyonRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (11th)
Westley SkipperSo.VidorRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (12th)
Sam SloanSo.Mount PleasantRegion IV-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (4th)
Tyler SmedleyJr.FredericksburgRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (6th)
Barret SmithSo.McKinney NorthRegion III-5A2019-20100-yard Butterfly (10th); 200-yard Individual Medley (10th)
Eamonn SmithSo.Houston HeightsRegion IV-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Kenneth SmithSr.DuncanvilleRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (16th)
Tyler SmithSr.Richardson PearceRegion II-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (5th)
Jr.Richardson PearceRegion II-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (10th)
Galen SmithhislerSo.RichardsonRegion II-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (11th)
Toby SmyersSr.Waco MidwayRegion III-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Medley Relay (16th)
Matt SnyderSo.BeltonRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (16th); 100-yard Freestyle (15th)
Elijah SohnSr.AledoRegion II-5A2019-20100-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (1st)
Marco SolisSr.DuncanvilleRegion II-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (12th)
Ryan SoliszFr.GranburyRegion II-5A2019-20500-yard Freestyle (11th); 200-yard Individual Medley (9th)
Dylan Soliz-RuizJr.Corpus Christi RayRegion VIII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (11th)
Nicholas SordiniEl Paso ParklandRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Freestyle Relay (14th)
Drew SorensenSo.Humble AtascocitaRegion VI-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (4th)
Kevin SotoSr.El Paso HanksRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (11th)
Ethan SparksSo.GrapevineRegion II-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st)
Tyler SparksSr.HuntsvilleRegion IV-5A2020-21100-yard Butterfly (10th); 50-yard Freestyle (3rd)
John SpearsSr.Wichita Falls RiderRegion II-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Medley Relay (4th)
Gus SpenceSr.FredericksburgRegion V-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (11th)
James SporluckFr.Killeen Harker HeightsRegion III-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (12th); 500-yard Freestyle (14th)
Sean SpringerSr.Corpus Christi Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); One-Meter Diving (11th)
Lane StallworthJr.San Antonio ClarkRegion VII-6A2020-21100-yard Breaststroke (10th); One-Meter Diving (3rd)
So.San Antonio ClarkRegion VII-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (7th); One-Meter Diving (3rd)
GB StalnakerFr.Dallas Highland ParkRegion IV-5A2020-21500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (8th)
David StanfordSo.Dallas WilsonRegion IV-5A2019-20100-yard Butterfly (8th); 50-yard Freestyle (16th)
Donovan StanglJr.McKinney NorthRegion III-5A2020-21500-yard Freestyle (8th); 200-yard Individual Medley (8th)
Chase StanleySr.Katy PaetowRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (14th)
Jackson StapletonFr.Mansfield LegacyRegion II-5A2019-20100-yard Backstroke (9th); 200-yard Freestyle (11th)
Trey StarrSo.Keller Timber CreekRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (15th)
Jamil StatenJr.TomballRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 50-yard Freestyle (12th)
Shea StaufferSo.Northwest NelsonRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 500-yard Freestyle (12th)
Jake StavrouSr.Austin WestlakeRegion III-6A2020-21100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Individual Medley (8th)
Joe StephensonSo.Humble Kingwood ParkRegion VI-5A2020-21500-yard Freestyle (4th); 200-yard Individual Medley (5th)
Fr.Humble Kingwood ParkRegion VI-5A2019-20500-yard Freestyle (8th); 200-yard Individual Medley (7th)
Jon StephensonFr.MidlothianRegion II-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (9th)
Edward StewartSo.Dallas WilsonRegion IV-5A2019-20100-yard Backstroke (15th); 200-yard Freestyle (14th)
Parker StewartSo.League City Clear FallsRegion VI-6A2019-20100-yard Butterfly (14th); 50-yard Freestyle (12th)
Connor StognerSo.Austin LBJRegion V-5A2019-20100-yard Butterfly (9th); 200-yard Medley Relay (8th)
Jaxson StuartSo.RockwallRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (9th)
Nathan SuSo.Fort Bend AustinRegion V-6A2019-20100-yard Backstroke (8th); 200-yard Medley Relay (8th)
C J SuarezJr.Austin BowieRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (7th)
Gabriel SuddethJr.Humble Kingwood ParkRegion VI-5A2019-20500-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (6th)
Connor SugawaraSo.Rosenberg TerryRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (8th)
Fr.Rosenberg TerryRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (11th)
Ian SugawaraSo.Rosenberg TerryRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (8th)
Fr.Rosenberg TerryRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (11th)
Harshithram SundararamanJr.Round Rock McNeilRegion III-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (6th)
Tyler SurrattJr.Humble KingwoodRegion VI-6A2020-21500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (2nd)
So.Humble KingwoodRegion VI-6A2019-20100-yard Backstroke (13th); 500-yard Freestyle (4th)
Jared SutorJr.Carrollton CreekviewRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (13th)
Conner SuttonJr.Mont Belvieu Barbers HillRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (15th)
Conor SuttonSr.Mont Belvieu Barbers HillRegion V-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (13th)
Darin SuwannakinthornFr.PlanoRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Individual Medley (9th)
Nicholas SwaffordSr.Southlake CarrollRegion II-6A2020-2150-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Justin SzentesSr.San Antonio Alamo HeightsRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (7th)
Derek SztarySr.Tomball MemorialRegion V-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (7th)
Donovan TajbakhshSr.San Antonio O'ConnorRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (12th)
Tyler TannenbergerFr.Conroe The WoodlandsRegion IV-6A2020-21100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (2nd)
Kaden TaylorJr.Boerne ChampionRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (12th)
Samuel TaylorSo.ProsperRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (5th)
Aidan TenkhoffFr.Frisco WakelandRegion III-5A2019-20100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Individual Medley (4th)
Ben TerceroFr.La PorteRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Breaststroke (9th)
Isaac TesserSo.Longview Pine TreeRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Individual Medley (DQ)
Shrikar ThangavelJr.Houston WestsideRegion IV-6A2020-21500-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (10th)
So.Houston WestsideRegion IV-6A2019-20500-yard Freestyle (12th); 200-yard Freestyle (15th)
Nicholas TheriotSr.ForneyRegion IV-5A2019-20100-yard Backstroke (5th); 50-yard Freestyle (10th)
Kaden ThomasFr.AlvinRegion VI-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Lawson ThomasFr.AustinRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (15th)
Ben ThompsonFort Bend Ridge PointRegion V-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (DQ)
Luke ThompsonSo.KatyRegion V-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (11th)
Ethan ThrappSr.Mount Pleasant Chapel HillRegion IV-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (7th)
Kyle TibbettsJr.LeanderRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (11th)
Saugier TitusSr.Houston HeightsRegion IV-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Donovan TohillSo.LumbertonRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (16th)
Cole TompkinsSo.AndrewsRegion I-5A2020-21500-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (8th)
Fr.AndrewsRegion I-5A2019-20500-yard Freestyle (10th); 200-yard Freestyle (11th)
Markkus TongSo.Frisco ReedyRegion III-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Luis Torrealba MontillaSo.Dallas WhiteRegion II-6A2019-20100-yard Butterfly (15th); 200-yard Individual Medley (12th)
Isaac TorresFr.SpringRegion IV-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (15th)
Joshua TorresEl Paso ParklandRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Freestyle Relay (14th)
Ernie TovarSr.El Paso IrvinRegion I-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Andre TranSr.Fort Bend KempnerRegion VI-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
Anthony TranSr.Garland LakeviewRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (13th)
Troy TranSr.Arlington SeguinRegion II-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (5th)
Ethan TrangJr.Garland LakeviewRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (13th)
Matthew TraynorSr.Clute BrazoswoodRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (9th)
Gavin TreuterJr.LumbertonRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (16th)
Andros TrevinoSo.San Antonio ReaganRegion VII-6A2019-20100-yard Backstroke (12th); 200-yard Medley Relay (4th)
Dylan TuckerFr.Dallas WilsonRegion III-5A2020-21500-yard Freestyle (11th); 200-yard Freestyle (11th)
Wyatt TullbaneSo.Mansfield LegacyRegion II-5A2019-20100-yard Backstroke (5th); 500-yard Freestyle (5th)
Robert TurnerFr.Dallas HillcrestRegion III-5A2020-21100-yard Backstroke (12th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Thomas TurnerSo.Tomball MemorialRegion V-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (11th)
Zach TwomeyJr.Humble Kingwood ParkRegion VI-5A2019-20100-yard Butterfly (10th); 200-yard Individual Medley (5th)
Kaya UnalmisSr.Humble KingwoodRegion VI-6A2019-20500-yard Freestyle (6th); 200-yard Freestyle (7th)
Case UrbanoskySr.Keller Fossil RidgeRegion I-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (12th)
Jr.Keller Fossil RidgeRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (16th)
Maximiliano VacaSo.North Richland Hills BirdvilleRegion II-5A2020-21100-yard Butterfly (12th); 200-yard Medley Relay (10th)
Fr.North Richland Hills BirdvilleRegion III-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (14th)
Jack VacekJr.Houston Langham CreekRegion V-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Medley Relay (14th)
Aaron ValdezSr.Brownsville HannaRegion VIII-6A2019-20200-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (14th)
Juan ValenzuelaSr.Fort Worth Arlington HeightsRegion III-5A2019-20100-yard Butterfly (13th); 200-yard Medley Relay (15th)
David VallejoJr.El CampoRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Butterfly (11th)
Townes Van GundySo.Victoria EastRegion VII-5A2020-21100-yard Backstroke (9th); 200-yard Individual Medley (9th)
Michael VargasSo.Bay CityRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
Fr.Bay CityRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Freestyle (14th)
Matthew VasquezSr.Los FresnosRegion VIII-6A2019-20100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Freestyle (16th)
Trinidad VasquezJr.HarlingenRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Kennon VasseurSo.NederlandRegion VI-5A2020-21100-yard Backstroke (13th); 100-yard Freestyle (14th)
Alex VelaSo.Mission Veterans MemorialRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (9th)
Andrew VeraJr.RomaRegion VIII-5A2019-20100-yard Backstroke (10th); 200-yard Medley Relay (10th)
Erik VergaraFr.El Paso JeffersonRegion I-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (9th)
Jesus VieyraJr.Brownsville LopezRegion VIII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (13th)
Elian VigilSr.El Paso JeffersonRegion I-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (9th)
Noe VigilJr.Houston Langham CreekRegion V-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (16th)
JJ VignapianoSr.Spring Branch Smithson ValleyRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 50-yard Freestyle (13th)
Jan VillamorSo.Alvin Shadow CreekRegion VI-6A2020-21100-yard Backstroke (7th); 100-yard Butterfly (10th)
Jacob VillanuevaSr.Odessa PermianRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (14th)
Warren VillarrealFr.EdinburgRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Freestyle Relay (10th)
Max VinnikSo.Round Rock WestwoodRegion III-6A2019-20500-yard Freestyle (14th); 200-yard Freestyle (16th)
Michael VitaleSo.ArlingtonRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (13th)
T J VitanzaFr.Rockwall-HeathRegion III-6A2019-20100-yard Breaststroke (12th); 200-yard Medley Relay (8th)
Caleb VotawJr.LeanderRegion III-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (11th)
Vinny VuJr.Arlington SeguinRegion II-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (5th)
Yen VuSr.Fort Bend KempnerRegion VI-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (10th)
Mahit VunnamSr.Fort Bend DullesRegion V-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (16th)
Mathew WagnerFr.ForneyRegion IV-5A2019-20100-yard Backstroke (12th); 200-yard Individual Medley (10th)
Joel WalenciakJr.Lucas LovejoyRegion III-5A2020-21100-yard Backstroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
Craig WalkerJr.Mont Belvieu Barbers HillRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (15th)
Dylan WalkerSr.Mont Belvieu Barbers HillRegion V-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (13th)
Brett WallarSo.Lake BeltonRegion V-5A2020-2150-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (9th)
Cam WalterJr.Southlake CarrollRegion II-6A2020-21100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Individual Medley (10th)
So.Southlake CarrollRegion II-6A2019-20100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Individual Medley (7th)
Cayman WaltonSo.Beaumont West BrookRegion VI-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Matt WangJr.Wichita Falls RiderRegion II-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (8th)
Connor WassonJr.Georgetown GatewayRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (10th)
Roman WeberFr.LumbertonRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (16th)
Justin WeedSo.Lewisville HebronRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (6th)
Max WeemsJr.NacogdochesRegion IV-5A2020-21500-yard Freestyle (10th); 200-yard Freestyle (12th)
Colin WegnerSr.Houston Cypress RanchRegion V-6A2020-21100-yard Breaststroke (8th); 200-yard Freestyle (12th)
Jack WelbornSo.Mount PleasantRegion IV-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (6th)
Talon WelchFr.FriendswoodRegion V-5A2020-21100-yard Butterfly (13th); 200-yard Individual Medley (13th)
Tristan WelchJr.El Paso HanksRegion I-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
Samuel WenFr.Houston BellaireRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (10th)
Carter WestFr.VidorRegion VI-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (12th)
Logan WestSo.San Antonio MarshallRegion VII-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Freestyle Relay (15th)
Will WestSr.New Braunfels CanyonRegion VII-5A2020-21500-yard Freestyle (10th); 200-yard Freestyle (7th)
Ian WetheroldSr.Austin McCallumRegion VII-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Breaststroke (6th)
Jacob WhitakerJr.Montgomery Lake CreekRegion VI-5A2020-21100-yard Butterfly (1st); 200-yard Freestyle (2nd)
Mason WhiteSr.Texas CityRegion V-5A2020-21100-yard Freestyle (12th); 50-yard Freestyle (12th)
Jr.Texas CityRegion VII-5A2019-20100-yard Freestyle (16th); 50-yard Freestyle (13th)
Grayson WhitsettSr.Southlake CarrollRegion II-6A2019-20100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Medley Relay (1st)
Asher WigandFr.Carrollton TurnerRegion III-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Foster WilfongJr.Boerne ChampionRegion VII-5A2019-20100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Individual Medley (7th)
Branson WilliamsSr.Aldine DavisRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Colby WilliamsSo.ColumbusRegion V-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (12th)
Nicholas WilliamsFr.Lake BeltonRegion V-5A2020-21100-yard Butterfly (10th); 200-yard Medley Relay (9th)
Reid WilliamsSo.El CampoRegion VII-5A2019-20200-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Medley Relay (5th)
Reid WilliamsJr.ColumbusRegion V-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (12th)
Taylor WilliamsJr.ForneyRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (6th)
Brayden WilsonJr.Round Rock McNeilRegion III-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (8th)
Jett WinklerSo.Castroville Medina ValleyRegion VII-5A2019-20100-yard Butterfly (9th); 200-yard Individual Medley (10th)
Sam WittmerSr.Klein CollinsRegion IV-6A2020-21100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (2nd)
Carson WolbertFr.Cibolo SteeleRegion VII-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (7th)
Beaudy WollackSr.McKinney NorthRegion III-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Liang WongJr.El Paso AmericasRegion I-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (11th)
A J WoodSo.San Antonio BrandeisRegion VII-6A2019-20100-yard Backstroke (14th); 200-yard Medley Relay (8th)
Ethan WoodSr.Midland LegacyRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (6th)
Jr.Midland LegacyRegion I-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (9th)
Zachary WoodJr.Round RockRegion III-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Butterfly (9th)
Jared WoodallSr.Mont Belvieu Barbers HillRegion VI-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (15th)
Dakotah WoodrumDiana New DianaRegion IV-5A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Sam WordenSr.Keller Timber CreekRegion I-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (8th)
Garrett WrightJr.Dallas WilsonRegion III-5A2020-21500-yard Freestyle (12th); 200-yard Freestyle (12th)
So.Dallas WilsonRegion IV-5A2019-20500-yard Freestyle (11th); 50-yard Freestyle (13th)
Jordan WrightSr.Bay CityRegion VII-5A2020-21100-yard Backstroke (12th); 200-yard Individual Medley (11th)
Ethan WuSr.Round RockRegion III-6A2019-20100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (10th)
Jacky WuSr.Mansfield TimberviewRegion II-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
Connor WysockiSr.KleinRegion IV-6A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (13th)
Arbert XuSo.League City Clear FallsRegion VI-6A2020-21100-yard Breaststroke (8th); 200-yard Medley Relay (6th)
Grayson YarbroughSo.WhitehouseRegion IV-5A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (9th)
Fr.WhitehouseRegion V-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (14th)
Dawson YocumSr.Lewisville Flower MoundRegion II-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (8th)
Jisoo YooSr.Dallas WilsonRegion III-5A2020-21100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (9th)
Owen YoungFr.Texarkana TexasRegion IV-5A2019-20100-yard Backstroke (6th); 200-yard Individual Medley (6th)
Ethan YuJr.PlanoRegion II-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (4th)
Max ZabriskieFr.LubbockRegion I-5A2019-20100-yard Butterfly (8th); 200-yard Individual Medley (8th)
Zachary ZamykalFr.Victoria WestRegion VII-5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Individual Medley (15th)
Cameron ZapalacSr.Cedar Park Vista RidgeRegion III-6A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Gabriel ZermenoSr.Houston EisenhowerRegion IV-6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Backstroke (14th)
Zander ZesigerJr.LubbockRegion I-5A2020-21100-yard Backstroke (10th); 100-yard Butterfly (8th)
Eli ZoernerFr.HarlingenRegion VIII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Diego ZorrillaJr.San Antonio BrandeisRegion VII-6A2020-21500-yard Freestyle (9th); 200-yard Individual Medley (8th)
So.San Antonio BrandeisRegion VII-6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Individual Medley (15th)