Login   |   Register
Schools   School Districts
Click here to update our playoff information (email us)
<< Back to history
Filter by Year:

Individual Multi-Event State Qualifiers (2011-12 to Current)
▶ Single Season   |   Career

*Relay team participants are added to qualifiers when released by the state tournament officials

AthleteCLSchoolDivisionYearEvent (Finish)

Four-Event Qualifiers
Adrian AguirreJr.El PasoClass 5A2019-20100-yard Backstroke (16th); 200-yard Freestyle Relay (DQ); 50-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Seungjoon AhnSr.Katy Seven LakesClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (4th)
Landon AlarconJr.GeorgetownClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Breaststroke (8th); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
So.GeorgetownClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Individual Medley (3rd); 200-yard Medley Relay (4th)
Noah BeladiSr.KellerClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Individual Medley (7th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Carter BennettJr.Humble Kingwood ParkClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Individual Medley (8th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Aaron BlackJr.AngletonClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (10th); 200-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (4th)
So.AngletonClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Backstroke (5th); 200-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (5th)
Abel BlackJr.AngletonClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (4th); 200-yard Individual Medley (10th); 200-yard Medley Relay (4th)
So.AngletonClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Backstroke (6th); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (5th)
Tate BladonJr.Frisco WakelandClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (7th); 50-yard Freestyle (5th)
Roberto Bonilla FloresSo.Conroe The WoodlandsClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (1st)
Lance ButlerSr.Austin AndersonClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (5th)
John David CassSr.Texarkana TexasClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (3rd); 50-yard Freestyle (11th); 200-yard Medley Relay (5th)
Jackson CastleberrySr.NacogdochesClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 100-yard Backstroke (3rd); 100-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (11th)
Juan CeresaSr.Austin LBJClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (2nd)
Clayton ConklinSr.League City Clear FallsClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (4th); 50-yard Freestyle (4th)
Jr.League City Clear FallsClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Backstroke (4th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (4th)
Andrew CrosleySr.San Antonio Alamo HeightsClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (3rd); 50-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (1st)
Jasper DavisSr.Austin AndersonClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (2nd)
Brendan DeberghSr.Frisco WakelandClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 500-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (10th)
Luke DiMiceliSr.Houston Cypress WoodsClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (12th); 200-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Individual Medley (3rd)
Jordan DoradoJr.Fort Bend ClementsClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Individual Medley (14th); 200-yard Medley Relay (14th)
Nathan EarlySr.Round Rock WestwoodClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (15th); 200-yard Freestyle (10th)
Caleb FarrisSr.Round Rock WestwoodClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 50-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (12th)
Cotton FieldsSr.Conroe The WoodlandsClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (5th); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Connor FooteSo.San Antonio Alamo HeightsClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (2nd); 100-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Alex FuSo.Fort Bend ClementsClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Butterfly (13th); 200-yard Medley Relay (14th)
Collin FuchsSr.Klein OakClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (4th)
Corby FurrerSr.GeorgetownClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Jr.GeorgetownClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (2nd); 200-yard Medley Relay (4th)
Blake GibsonSo.GrapevineClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (8th)
Emiliano GonzalezJr.Laredo UnitedClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (16th); 100-yard Backstroke (16th); 200-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (16th)
Garret GreenJr.Humble KingwoodClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (3rd); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Medley Relay (2nd)
So.Humble KingwoodClass 6A2019-20100-yard Backstroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Andrew GuziecJr.Frisco MemorialClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (13th)
Max HatcherFr.Southlake CarrollClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Backstroke (15th); 200-yard Individual Medley (13th); 200-yard Medley Relay (7th)
Tyler HuletSr.Conroe The WoodlandsClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Backstroke (1st); 100-yard Butterfly (2nd); 200-yard Medley Relay (1st)
Jr.Conroe The WoodlandsClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Backstroke (1st); 100-yard Butterfly (3rd); 200-yard Medley Relay (1st)
Braden HuntSr.Humble Kingwood ParkClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (10th)
Mitchell ImrieSr.Richmond FosterClass 5A2020-21100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Butterfly (7th); 200-yard Medley Relay (7th)
Jr.Richmond FosterClass 5A2019-20100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (11th); 200-yard Medley Relay (7th)
Munzer KabbaraSr.Houston Cypress WoodsClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Individual Medley (1st)
Jeremy KellyFr.GeorgetownClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Tyler KoppSr.Katy TaylorClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 500-yard Freestyle (3rd); 200-yard Individual Medley (2nd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Brian LiSr.Austin WestlakeClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (12th); 500-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (6th)
Owen LikinsSr.Texarkana TexasClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 500-yard Freestyle (11th); 200-yard Freestyle (10th)
Connor LittleJr.Humble KingwoodClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (13th)
Cooper LucasFr.KellerClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jaden LuoSr.Austin WestlakeClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (6th)
Alex LynchSr.Austin McCallumClass 5A2019-20100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Individual Medley (4th); 200-yard Medley Relay (15th)
Zander MacLeod-BoydSr.Deer ParkClass 6A2019-20200-yard Freestyle Relay (15th); 100-yard Butterfly (15th); 50-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (15th)
Brenden MasseyJr.Klein OakClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Butterfly (13th); 200-yard Freestyle (15th)
Conor McKennaJr.Frisco WakelandClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (3rd)
So.Frisco WakelandClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Butterfly (1st); 200-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jack McKennaSr.Frisco WakelandClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 50-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jonathan MichaelsSo.Frisco WakelandClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Backstroke (11th); 200-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Aaron MurraySo.Conroe Grand OaksClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Backstroke (11th); 200-yard Individual Medley (15th); 200-yard Medley Relay (14th)
Amechi NwaezeSr.Spring Branch Smithson ValleyClass 6A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Freestyle (6th); 50-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (DQ)
David OderindeSr.Klein OakClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (2nd); 50-yard Freestyle (1st)
River PaulkFr.LubbockClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (5th); 50-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (8th)
Ryan PerhamSr.Southlake CarrollClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (2nd); 50-yard Freestyle (3rd)
Danny PineiroSr.GeorgetownClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (1st)
Seth RenoSr.League City Clear FallsClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (1st); 50-yard Freestyle (DQ)
Jr.League City Clear FallsClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (5th)
Vincent RibeiroSr.Round RockClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Breaststroke (2nd); 200-yard Individual Medley (1st); 200-yard Medley Relay (DQ)
Chris RosserSo.Humble Kingwood ParkClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (12th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Logan RushingSr.Humble Kingwood ParkClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Butterfly (8th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jr.Humble Kingwood ParkClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (12th); 100-yard Butterfly (5th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Logan SandidgeSr.Boerne ChampionClass 5A2019-20100-yard Backstroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 50-yard Freestyle (3rd); 200-yard Medley Relay (8th)
Justin SchaeferSr.PflugervilleClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Backstroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Individual Medley (11th)
Benjamin SchollSo.Houston Cypress WoodsClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (3rd)
Tyler ScottSr.Humble Kingwood ParkClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Backstroke (8th); 100-yard Butterfly (8th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Eric StelmarSr.Mansfield LegacyClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Backstroke (1st); 100-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (6th)
Brendan StuddertSo.Humble KingwoodClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Matthew TannenbergerSr.Conroe The WoodlandsClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (1st)
Victor TremblaySr.Humble KingwoodClass 6A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (4th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jack Van ZandtSo.FriscoClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Freestyle (9th); 50-yard Freestyle (9th)
Jon VanZandtJr.FriscoClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Freestyle (3rd); 50-yard Freestyle (2nd)
Nicco VelasquezSr.Austin WestlakeClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Freestyle (10th); 200-yard Freestyle (7th)
Sonny WangSo.Round Rock WestwoodClass 6A2020-21200-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Freestyle (2nd); 50-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (14th)
Max YoungSr.Texarkana TexasClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (15th); 50-yard Freestyle (16th)
Angelo ZainaSr.Richmond FosterClass 5A2020-21100-yard Backstroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Butterfly (13th); 200-yard Medley Relay (7th)
Jr.Richmond FosterClass 5A2019-20100-yard Backstroke (14th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Butterfly (16th); 200-yard Medley Relay (7th)
Frankie ZelaskoSr.Humble Kingwood ParkClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jr.Humble Kingwood ParkClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (11th); 50-yard Freestyle (6th)
Andrew ZettleJr.Southlake CarrollClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (7th); 200-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (7th)
Max ZuanichJr.Houston StratfordClass 6A2019-20100-yard Backstroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (5th)

Three-Event Qualifiers
Lucas AbounaderSr.Austin LBJClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (4th)
Adrian AguirreSr.El PasoClass 5A2020-21100-yard Backstroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 50-yard Freestyle (3rd)
Flynn AndrewsSr.AngletonClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (6th); 200-yard Medley Relay (4th)
Luke BealsJr.Humble KingwoodClass 6A2020-21100-yard Backstroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Noah BeladiJr.KellerClass 6A2019-20100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Individual Medley (10th); 200-yard Medley Relay (10th)
Hayden BellottiSo.Fort Bend ClementsClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (5th)
Tate BladonSo.Frisco WakelandClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Kraig BraySr.Corpus Christi Flour BluffClass 5A2019-20200-yard Freestyle Relay (15th); 100-yard Freestyle (2nd); 50-yard Freestyle (1st)
Logan BrownSo.Fort Bend ClementsClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (5th)
Jacob BulsecoSr.League City Clear CreekClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Freestyle (1st)
Kevin CaiJr.San Antonio ReaganClass 6A2020-21100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Individual Medley (15th); 200-yard Medley Relay (6th)
Cannon CaroneJr.Frisco ReedyClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Medley Relay (10th)
So.Frisco ReedyClass 5A2019-20100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (12th)
John David CassJr.Texarkana TexasClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Butterfly (13th)
Leran ChangJr.KellerClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (14th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Clay CrawfordSr.Houston Cypress WoodsClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (1st); 50-yard Freestyle (11th)
Evan CroleyFr.San Antonio ClarkClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Backstroke (9th); 200-yard Freestyle Relay (4th)
Jacob deLagerheimJr.MansfieldClass 6A2019-20500-yard Freestyle (14th); 200-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (11th)
Jacob DixJr.Lewisville Flower MoundClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (9th)
Nilton Dos SantosJr.McAllenClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (16th); 100-yard Butterfly (12th); 200-yard Freestyle (16th)
Mason EdmundJr.Southlake CarrollClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (4th)
Chase FieldsSr.Tyler LegacyClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (15th); 100-yard Butterfly (12th); 200-yard Freestyle (8th)
Brendan FlahertySr.Humble Kingwood ParkClass 5A2019-20200-yard Freestyle Relay (1st); 100-yard Freestyle (8th); 50-yard Freestyle (11th)
Aidan FlanaganSo.Conroe The WoodlandsClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (1st)
Ryan FojtikJr.AngletonClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 500-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (4th)
So.AngletonClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (16th); 200-yard Medley Relay (5th)
Connor FooteJr.San Antonio Alamo HeightsClass 5A2020-21100-yard Backstroke (1st); 100-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (6th)
Alex FuJr.Fort Bend ClementsClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (7th)
Brayden GoeldnerJr.El PasoClass 5A2020-21100-yard Breaststroke (3rd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Individual Medley (9th)
Andrew GuziecSr.Frisco MemorialClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (12th); 500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (4th)
Adam HaigSr.Round RockClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Backstroke (8th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Matthew HarmanSr.CleburneClass 5A2020-21100-yard Breaststroke (2nd); 50-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (14th)
Danny HenrySr.Dripping SpringsClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (14th); 500-yard Freestyle (5th); 200-yard Freestyle (6th)
Jack HesterSr.Austin McCallumClass 5A2020-21100-yard Freestyle (9th); 50-yard Freestyle (8th); 200-yard Medley Relay (9th)
Peter HortonSo.League City Clear CreekClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 50-yard Freestyle (4th)
Joe HuntSr.Spring Branch Smithson ValleyClass 6A2019-20100-yard Backstroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Justice HuntSr.ProsperClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 100-yard Freestyle (6th)
Jed JonesSr.Lucas LovejoyClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Individual Medley (1st)
Luke JorrisSr.Conroe The WoodlandsClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 100-yard Freestyle (8th); 50-yard Freestyle (11th)
Alvin JungJr.Austin LBJClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd); 100-yard Butterfly (7th)
Aryan KodialJr.Frisco ReedyClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 500-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (10th)
Nick KoelzerSr.Richmond FosterClass 5A2019-20200-yard Freestyle Relay (6th); 50-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (7th)
Drew LadnerSr.Katy TompkinsClass 6A2020-21100-yard Freestyle (11th); 50-yard Freestyle (13th); 200-yard Medley Relay (10th)
Jones LambertFr.LubbockClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 500-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (14th)
Nicholas LambiaseSr.Austin WestlakeClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (6th)
Tony LauritoFr.FriendswoodClass 5A2020-21100-yard Backstroke (6th); 200-yard Individual Medley (6th); 200-yard Medley Relay (15th)
Jake LitchfieldJr.FulshearClass 5A2019-20200-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Freestyle (7th); 50-yard Freestyle (2nd)
Connor LittleSo.Humble KingwoodClass 6A2019-20200-yard Freestyle Relay (3rd); 100-yard Freestyle (11th); 200-yard Freestyle (9th)
Sam LucasSr.KellerClass 6A2019-20100-yard Backstroke (12th); 200-yard Individual Medley (7th); 200-yard Medley Relay (10th)
Pablo LuzuriagaSr.Colleyville HeritageClass 5A2019-20100-yard Breaststroke (13th); 100-yard Butterfly (12th); 200-yard Medley Relay (9th)
Oscar Martinez JrSr.Laredo UnitedClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Individual Medley (16th); 200-yard Medley Relay (16th)
Quinn MauckSr.Dripping SpringsClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (15th); 100-yard Backstroke (12th); 200-yard Individual Medley (11th)
Scott McNieceSr.Klein CainClass 6A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Butterfly (8th); 200-yard Medley Relay (13th)
Brandon MichnaJr.Deer ParkClass 6A2019-20100-yard Breaststroke (5th); 200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (15th)
William NickelSr.Frisco ReedyClass 5A2019-20200-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (12th)
Max ObergSr.Conroe The Woodlands College ParkClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Freestyle (5th); 200-yard Medley Relay (8th)
Gustavo OttSr.MagnoliaClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (14th); 500-yard Freestyle (2nd); 200-yard Individual Medley (14th)
Sam ParkerSr.Austin AndersonClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 100-yard Backstroke (13th); 200-yard Freestyle Relay (5th)
Beck ParnhamSr.Humble KingwoodClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (1st); 500-yard Freestyle (5th); 200-yard Individual Medley (8th)
McCoy PattersonSr.San Antonio Alamo HeightsClass 5A2019-20100-yard Breaststroke (DQ); 500-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (1st)
Danny PineiroJr.GeorgetownClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 100-yard Butterfly (9th); 200-yard Medley Relay (4th)
Samuel PlayerSr.San Antonio ChurchillClass 6A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Freestyle (16th); 200-yard Freestyle (5th)
Eric PotterSr.Corpus Christi Tuloso-MidwayClass 5A2019-20200-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Freestyle (12th); 200-yard Freestyle (8th)
Nicholas RennhackJr.Colleyville HeritageClass 5A2019-20100-yard Backstroke (7th); 100-yard Butterfly (6th); 200-yard Medley Relay (9th)
Antonio RomeroSr.Plano WestClass 6A2020-21100-yard Butterfly (11th); 200-yard Individual Medley (5th); 200-yard Medley Relay (4th)
Tommy ShomperSr.Round Rock McNeilClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (16th); 100-yard Butterfly (DQ); 200-yard Medley Relay (12th)
Jackson StallworthSr.San Antonio ClarkClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (3rd)
Jr.San Antonio ClarkClass 6A2019-20100-yard Backstroke (9th); 100-yard Butterfly (7th); 200-yard Medley Relay (9th)
Luke StibrichFr.Humble Summer CreekClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 500-yard Freestyle (12th); 200-yard Individual Medley (9th)
Garth ThomasJr.LubbockClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 100-yard Butterfly (16th); 200-yard Medley Relay (8th)
Grayson TidwellSo.Rockwall-HeathClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 100-yard Backstroke (7th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Maddox TidwellJr.Conroe Grand OaksClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 500-yard Freestyle (10th); 200-yard Freestyle (13th)
Aidan VargasSr.Corpus Christi Tuloso-MidwayClass 5A2020-21100-yard Breaststroke (15th); 200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (11th)
Jr.Corpus Christi Tuloso-MidwayClass 5A2019-20100-yard Breaststroke (11th); 200-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Individual Medley (10th)
Marko VujosevicSr.Round RockClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Sonny WangFr.Round Rock WestwoodClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (10th); 50-yard Freestyle (12th)
Lane WhiteJr.ProsperClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (6th); 50-yard Freestyle (5th)
Ethan YuSr.Conroe The Woodlands College ParkClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Medley Relay (8th)
Izak ZaplatarSr.Austin McCallumClass 5A2020-21100-yard Breaststroke (7th); 200-yard Individual Medley (12th); 200-yard Medley Relay (9th)
Andrew ZettleSo.Southlake CarrollClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Freestyle (12th)

Two-Event Qualifiers
Andrew AlcottSr.Katy TaylorClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Brady AndrewsSr.Lewisville Flower MoundClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
Zach BannSr.Leander RouseClass 5A2020-21100-yard Backstroke (3rd); 200-yard Individual Medley (2nd)
Jr.Leander RouseClass 5A2019-20100-yard Backstroke (10th); 200-yard Individual Medley (5th)
Caed BarronSo.LubbockClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (8th)
J T BaxleyFr.GeorgetownClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (4th)
Hayden BellottiFr.Fort Bend ClementsClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (8th)
Carter BennettSo.Humble Kingwood ParkClass 5A2019-20200-yard Individual Medley (12th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Ryan BerSr.Klein CainClass 6A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (13th)
Tomas BetancourSo.Corpus Christi Tuloso-MidwayClass 5A2020-21200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (11th)
Marcus BilkeSr.Midlothian HeritageClass 5A2019-20100-yard Freestyle (10th); 50-yard Freestyle (14th)
Wyatt BlairJr.Keller Fossil RidgeClass 6A2020-21100-yard Breaststroke (15th); 100-yard Butterfly (15th)
Hunter BonifaceJr.Fort Worth BoswellClass 5A2019-20100-yard Backstroke (4th); 100-yard Butterfly (2nd)
Jake BorawskiSr.San Antonio Alamo HeightsClass 5A2020-21200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (6th)
Gavin CareySr.GrapevineClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
Cameron ChanJr.San Antonio Alamo HeightsClass 5A2020-21200-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (6th)
So.San Antonio Alamo HeightsClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (1st)
Leran ChangSo.Lewisville Flower MoundClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
Marcelo Chauvet GonzalezSr.El Paso FranklinClass 6A2020-2150-yard Freestyle (15th); 200-yard Medley Relay (9th)
Aidan ClarkSr.Lewisville Flower MoundClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
Grant ClossonSo.Dallas WilsonClass 5A2020-21100-yard Freestyle (11th); 200-yard Freestyle (9th)
Jaxon CoatesSr.CleburneClass 5A2020-21500-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (14th)
Cash CoatsSr.AndrewsClass 5A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Kelly CollinsSr.San Antonio Alamo HeightsClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Chase CookeSr.Katy Seven LakesClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (4th)
Sebastian CorralJr.El PasoClass 5A2019-20200-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Medley Relay (DQ)
Corbin CrawfordSr.FriscoClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (9th)
Ty CrouchJr.League City Clear CreekClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (2nd)
Noah CzelustaSr.Houston MemorialClass 6A2019-20100-yard Breaststroke (DQ); 200-yard Individual Medley (9th)
Fabrizio D'OrsiSr.KellerClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Daniel D'SouzaSr.GranburyClass 5A2020-21200-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Butterfly (15th)
Jr.GranburyClass 5A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (9th)
Caleb DavisSo.Conroe Grand OaksClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (14th)
Jasper DavisJr.Austin AndersonClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle Relay (5th)
Brendan DeberghJr.Frisco WakelandClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (3rd)
Kyle Den HerderSo.Richmond FosterClass 5A2020-21200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (7th)
Quinten DeyselSr.Brownsville HannaClass 6A2020-21100-yard Freestyle (16th); 50-yard Freestyle (16th)
Trey DickeySr.Plano EastClass 6A2020-21500-yard Freestyle (1st); 200-yard Freestyle (5th)
Logan DiggsSr.Texarkana TexasClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (5th)
Harris DurhamSr.RichardsonClass 6A2020-21100-yard Freestyle (9th); 200-yard Freestyle (2nd)
Jr.RichardsonClass 6A2019-20100-yard Freestyle (14th); 200-yard Freestyle (12th)
Mason EdmundSo.Southlake CarrollClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 500-yard Freestyle (10th)
Keith ElmsSr.San Antonio ClarkClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (4th)
Aldrich ElvambuenaSr.Frisco MemorialClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (13th)
Dylan EnglandFr.Austin AndersonClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (3rd)
Zach FickesSr.NacogdochesClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (12th)
Jr.NacogdochesClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (11th)
Cotton FieldsJr.Conroe The WoodlandsClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Individual Medley (6th)
Keagan FirenzaSr.Houston StratfordClass 6A2019-20200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (5th)
Kelson FlynnSo.Cedar Park Vista RidgeClass 6A2020-21200-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle (14th)
Ian FreySr.Round Rock McNeilClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Medley Relay (12th)
Evyn GarciaSr.Los FresnosClass 6A2020-21200-yard Freestyle Relay (14th); 100-yard Butterfly (16th)
Andrew GaronJr.League City Clear SpringsClass 6A2020-21100-yard Freestyle (10th); 50-yard Freestyle (10th)
James GavinSr.Houston Cypress RanchClass 6A2019-20500-yard Freestyle (8th); 200-yard Freestyle (15th)
Henry GenezSr.Houston StratfordClass 6A2019-20200-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (5th)
Grant GhormleySr.GrapevineClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Individual Medley (16th)
Ryan GilbertSr.Frisco WakelandClass 5A2019-20100-yard Butterfly (14th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Brayden GoeldnerSo.El PasoClass 5A2019-20100-yard Breaststroke (14th); 200-yard Medley Relay (DQ)
James GottfriedFr.Klein CainClass 6A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (13th)
Logan GrahamSr.Rockwall-HeathClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Roberto GriffithSr.El PasoClass 5A2019-20200-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Medley Relay (DQ)
Luis GuerreroSr.Corpus Christi Veterans MemorialClass 5A2019-20100-yard Freestyle (16th); 50-yard Freestyle (12th)
Travis GulledgeFr.Frisco CentennialClass 5A2020-21100-yard Breaststroke (11th); 50-yard Freestyle (10th)
Brandon GuoJr.Katy Cinco RanchClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 100-yard Freestyle (13th)
Max HardtSr.FriendswoodClass 5A2019-20100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Individual Medley (2nd)
Chase HaysSo.Austin AndersonClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (3rd)
Jack HesterJr.Austin McCallumClass 5A2019-20200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle (16th)
Carter HillJr.Spring Branch Smithson ValleyClass 6A2019-20200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Jibran HimsiehSr.Arlington LamarClass 6A2020-21500-yard Freestyle (4th); 200-yard Freestyle (3rd)
Jr.Arlington LamarClass 6A2019-20500-yard Freestyle (11th); 200-yard Freestyle (13th)
Cooper HinsonSr.NacogdochesClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (11th)
Ethan HoganJr.Prosper Rock HillClass 5A2020-21100-yard Backstroke (8th); 200-yard Medley Relay (13th)
Lucas HokeFr.Conroe Grand OaksClass 5A2019-20500-yard Freestyle (7th); 200-yard Medley Relay (14th)
Brock HolmgreenSr.GranburyClass 5A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (9th)
Kaleb IkbalJr.Lewisville The ColonyClass 5A2020-21100-yard Freestyle (12th); 200-yard Individual Medley (13th)
Alister JacksonSo.NacogdochesClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (12th)
Marc JardinJr.League City Clear CreekClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Freestyle Relay (2nd)
Andrew JefferySr.Boerne ChampionClass 5A2020-21200-yard Freestyle Relay (6th); 500-yard Freestyle (8th)
Samuel JenningsSr.Houston Spring WoodsClass 6A2019-20100-yard Butterfly (8th); 200-yard Individual Medley (3rd)
Devon JorgensonSr.PflugervilleClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (16th)
Jackson KennedySr.San Antonio MadisonClass 6A2019-20100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Freestyle (8th)
Cole KershnerSr.Austin McCallumClass 5A2019-20200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (15th)
Michael KietzmanJr.Southlake CarrollClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Freestyle Relay (4th)
MIchael KohlSr.Fort Bend Ridge PointClass 6A2019-20100-yard Backstroke (16th); 200-yard Freestyle Relay (16th)
Luke LangleySr.Humble KingwoodClass 6A2020-21200-yard Freestyle Relay (3rd); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jr.Humble KingwoodClass 6A2019-20100-yard Butterfly (10th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Daniel LauSr.Frisco ReedyClass 5A2019-20200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (12th)
Christian LeJr.Fort Bend ClementsClass 6A2019-20100-yard Breaststroke (16th); 200-yard Medley Relay (14th)
Andrew LeeSo.Katy TaylorClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Alex LenfersFr.Frisco ReedyClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (10th)
Vincent LiewSr.PflugervilleClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (16th)
Eli S LikinsFr.Texarkana TexasClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (5th)
Evan LikinsJr.Texarkana TexasClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Medley Relay (5th)
Gio LinscheerJr.Plano EastClass 6A2020-21500-yard Freestyle (6th); 200-yard Individual Medley (10th)
So.Plano EastClass 6A2019-20500-yard Freestyle (9th); 200-yard Individual Medley (8th)
Patrick ListerJr.Klein OakClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (10th)
Jake LitchfieldSr.FulshearClass 5A2020-21100-yard Freestyle (6th); 50-yard Freestyle (1st)
Anthony LiuSr.Fort Bend ClementsClass 6A2020-21100-yard Butterfly (9th); 200-yard Medley Relay (5th)
Jr.Fort Bend ClementsClass 6A2019-20100-yard Butterfly (9th); 200-yard Medley Relay (14th)
Joshua LouieSr.Round Rock WestwoodClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (12th)
Dalton LoweSr.SpringClass 6A2019-20100-yard Butterfly (1st); 50-yard Freestyle (2nd)
Hunter LundSo.Klein OakClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 500-yard Freestyle (13th)
Brayden MandacinaSo.San Antonio ClarkClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 100-yard Breaststroke (7th)
Joshua MartinSr.McKinney NorthClass 5A2020-21200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (12th)
Joel MartinezSr.Laredo UnitedClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Medley Relay (16th)
Aleksei MasonJr.Boerne ChampionClass 5A2020-21200-yard Freestyle Relay (6th); 50-yard Freestyle (9th)
So.Boerne ChampionClass 5A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (8th)
Mitchell MasonSr.Houston Clear LakeClass 6A2019-20100-yard Breaststroke (1st); 200-yard Individual Medley (4th)
Brenden MasseySo.Klein OakClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Freestyle Relay (1st)
Adam MiledSr.FriscoClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (9th)
Jr.FriscoClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Freestyle Relay (9th)
Cameron MilesJr.Conroe Grand OaksClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Medley Relay (14th)
Michael MitsynskyySr.Frisco HeritageClass 5A2020-21100-yard Butterfly (6th); 200-yard Individual Medley (7th)
Jr.Frisco HeritageClass 5A2019-20500-yard Freestyle (9th); 200-yard Individual Medley (7th)
Shawn MohseniJr.Mansfield Lake RidgeClass 6A2020-21100-yard Backstroke (2nd); 200-yard Individual Medley (14th)
So.Mansfield Lake RidgeClass 6A2019-20100-yard Backstroke (6th); 200-yard Individual Medley (13th)
Ryan MokSr.Frisco Lebanon TrailClass 5A2019-20100-yard Breaststroke (12th); 200-yard Individual Medley (DQ)
Brady MonsonSr.Conroe The Woodlands College ParkClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (8th)
Dereck MontgomerySr.Rosenberg TerryClass 5A2020-21100-yard Freestyle (10th); 50-yard Freestyle (4th)
Jr.Rosenberg TerryClass 5A2019-20100-yard Freestyle (13th); 50-yard Freestyle (8th)
Aaron MurrayJr.Conroe Grand OaksClass 6A2020-21100-yard Backstroke (14th); 200-yard Medley Relay (15th)
Miles MurraySr.McKinney NorthClass 5A2020-21200-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Freestyle (16th)
Luca NisimblatJr.Corpus Christi Tuloso-MidwayClass 5A2020-21200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (11th)
William O'BrienSr.Frisco MemorialClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (13th)
Tristan OlstadSr.Round RockClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Vitalis OnuSr.KleinClass 6A2020-21200-yard Freestyle Relay (12th); 100-yard Butterfly (10th)
Marcos OteroSo.El PasoClass 5A2020-21100-yard Breaststroke (13th); 500-yard Freestyle (10th)
Gustavo OttJr.MagnoliaClass 5A2019-20500-yard Freestyle (8th); 200-yard Individual Medley (14th)
Logan PackSo.Katy TaylorClass 6A2020-2150-yard Freestyle (14th); 200-yard Medley Relay (11th)
Julian PalaSo.Prosper Rock HillClass 5A2020-21500-yard Freestyle (9th); 200-yard Medley Relay (13th)
Rodrigo Pandal LedezmaSr.Laredo UnitedClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (16th); 500-yard Freestyle (16th)
John PappSr.Rockwall-HeathClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Beck ParnhamJr.Humble KingwoodClass 6A2019-20500-yard Freestyle (7th); 200-yard Individual Medley (12th)
Austin PattersonSr.Klein CainClass 6A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (13th)
Evan PennyJr.Deer ParkClass 6A2019-20200-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (15th)
Isaac PerezSr.Mansfield LegacyClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (6th)
Jake PetersonSr.San Antonio ChurchillClass 6A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Individual Medley (16th)
Luke PetersonSo.San Antonio ChurchillClass 6A2020-21500-yard Freestyle (13th); 200-yard Freestyle (9th)
Aleksei PetrovSr.Frisco ReedyClass 5A2019-20200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (12th)
Lex PhamSr.Richmond FosterClass 5A2020-21200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (7th)
Owen PickeringSr.Humble KingwoodClass 6A2019-20100-yard Breaststroke (4th); 200-yard Medley Relay (2nd)
Jase PinckneySr.MansfieldClass 6A2019-20100-yard Butterfly (6th); 200-yard Medley Relay (11th)
Jackson PogueSr.Southlake CarrollClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (4th); 100-yard Butterfly (5th)
Fox PopeSr.Round Rock McNeilClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (16th); 200-yard Medley Relay (12th)
Ethan PrinsSo.Austin LBJClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Freestyle Relay (2nd)
Luke PriorSr.San Antonio ReaganClass 6A2020-2150-yard Freestyle (1st); 200-yard Medley Relay (6th)
Preston RaimondoSr.Boerne ChampionClass 5A2019-20200-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Medley Relay (8th)
Mithuun RameshSr.ProsperClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (6th)
Jacob RatkovichSo.Magnolia WestClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (13th)
Nicholas RennhackSr.Colleyville HeritageClass 5A2020-21100-yard Backstroke (7th); 100-yard Butterfly (11th)
Tristan RichertSr.Magnolia WestClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Individual Medley (4th)
William RidleySo.Klein OakClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (10th)
Christian RippSr.Humble Kingwood ParkClass 5A2019-20200-yard Freestyle Relay (1st); 200-yard Medley Relay (3rd)
Antonio RomeroJr.Plano WestClass 6A2019-20500-yard Freestyle (12th); 200-yard Freestyle (6th)
Ryder RossSo.Mansfield TimberviewClass 5A2020-21100-yard Butterfly (10th); 200-yard Freestyle (13th)
Xander SantosJr.Frisco MemorialClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Medley Relay (13th)
Ryan SenSo.Conroe The Woodlands College ParkClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Medley Relay (8th)
Gabriel SerranoSr.FriscoClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (9th)
Ryan SharpSo.Mount PleasantClass 5A2020-21100-yard Backstroke (13th); 100-yard Butterfly (14th)
Alex SkowronskiSr.Austin AndersonClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle Relay (5th)
Tate SloanSr.Schertz ClemensClass 6A2020-21100-yard Freestyle (12th); 50-yard Freestyle (12th)
Barret SmithJr.McKinney NorthClass 5A2020-21100-yard Backstroke (15th); 200-yard Medley Relay (12th)
Daniel SmithSr.Humble Summer CreekClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (10th); 100-yard Freestyle (15th)
Elijah SohnSr.AledoClass 5A2019-20100-yard Freestyle (3rd); 200-yard Freestyle (1st)
Vincent SokSr.Mansfield LegacyClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Medley Relay (6th)
Ethan SparksSo.GrapevineClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (8th); 200-yard Freestyle Relay (7th)
Fr.GrapevineClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (DQ); 200-yard Freestyle (12th)
Patrick SpillmanFr.Katy TaylorClass 6A2019-20100-yard Breaststroke (10th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Garrett StanselSr.Katy Seven LakesClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (15th); 200-yard Medley Relay (4th)
Ian StewartSo.San Antonio JohnsonClass 6A2020-21100-yard Backstroke (10th); 200-yard Medley Relay (12th)
Brendan StuddertFr.Humble KingwoodClass 6A2019-20100-yard Breaststroke (13th); 200-yard Individual Medley (5th)
Nicholas SwaffordJr.Southlake CarrollClass 6A2019-20200-yard Freestyle Relay (4th); 200-yard Medley Relay (16th)
Samuel TaylorJr.ProsperClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (6th); 200-yard Freestyle Relay (6th)
Javan TellezSr.AndrewsClass 5A2020-21200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (DQ)
Aidan TenkhoffSo.Frisco WakelandClass 5A2020-21200-yard Freestyle Relay (2nd); 200-yard Medley Relay (3rd)
Benji TruongSr.Round Rock WestwoodClass 6A2020-21200-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Medley Relay (14th)
Jr.Round Rock WestwoodClass 6A2019-20200-yard Freestyle Relay (10th); 200-yard Medley Relay (12th)
Alex UdrysJr.Frisco WakelandClass 5A2020-21100-yard Breaststroke (6th); 200-yard Medley Relay (3rd)
Jasper Van LierSr.Conroe The WoodlandsClass 6A2019-20100-yard Breaststroke (15th); 200-yard Medley Relay (1st)
Issac VelasquezJr.Pharr-San Juan-Alamo SouthwestClass 5A2020-21100-yard Freestyle (14th); 50-yard Freestyle (13th)
Matthew WaltersSo.GranburyClass 5A2019-20200-yard Freestyle Relay (14th); 200-yard Medley Relay (9th)
Matthew WatermanSr.FriscoClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (9th)
Jacob WhitakerJr.Montgomery Lake CreekClass 5A2020-21100-yard Butterfly (4th); 200-yard Freestyle (12th)
Geordie WilsonJr.League City Clear FallsClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (9th); 200-yard Freestyle Relay (2nd)
Joey WiseSr.League City Clear FallsClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (6th)
Beaudy WollackSr.McKinney NorthClass 5A2020-21200-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Medley Relay (12th)
Tread WoodardJr.NacogdochesClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (11th); 200-yard Freestyle Relay (12th)
Thomas WoodleyJr.Austin AndersonClass 5A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (3rd)
Jacob WorleySr.PflugervilleClass 5A2019-20400-yard Freestyle Relay (12th); 200-yard Freestyle Relay (16th)
Thomas WuJr.Cedar ParkClass 5A2020-21100-yard Breaststroke (1st); 100-yard Butterfly (2nd)
So.Cedar ParkClass 5A2019-20100-yard Breaststroke (7th); 100-yard Butterfly (4th)
Lucius Yu-KisselbachSr.Rockwall-HeathClass 6A2020-21500-yard Freestyle (14th); 200-yard Freestyle (12th)
Jr.Rockwall-HeathClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (13th); 200-yard Freestyle Relay (13th)
Izak ZaplatarJr.Austin McCallumClass 5A2019-20100-yard Breaststroke (9th); 200-yard Medley Relay (15th)
Kevin ZhouJr.Fort Bend ClementsClass 6A2020-21400-yard Freestyle Relay (5th); 200-yard Freestyle Relay (5th)
So.Fort Bend ClementsClass 6A2019-20400-yard Freestyle Relay (7th); 200-yard Freestyle Relay (8th)
Max ZuanichSr.Houston StratfordClass 6A2020-21100-yard Backstroke (8th); 100-yard Freestyle (8th)