Login   |   Register
Schools   School Districts
Click here to update our playoff information (email us)
Team Type:
Org:
Sport:
Gender:
Division:
Region:
Class:
Season:
Year:
2019-2020 Honors
Name
Honors
Robert Allen Boys Basketball: UIL All-District; Football: TSWA All-State, UIL All-District
James Baggett Football: UIL All-District
Andrew Brown Football: UIL All-District
Damion Brown Football: UIL All-District
Reggie Brown Football: UIL All-District
TeKenbria Brown Girls Basketball: UIL All-District
Serenity Bullard Girls Basketball: UIL All-District
DeMiccio Chambliss Football: UIL All-District
Ian Chavez Football: UIL All-District
Elisha Cummings Football: UIL All-District
Ivan Curl Football: UIL All-District
Fuente Boys Soccer: TASCO All-Region
Aiyana Ephraim Girls Basketball: UIL All-District; Girls Volleyball: UIL All-District
Russell Harris Boys Basketball: UIL All-District
Demarrquese Hayes Football: UIL All-District, TSWA All-State, APSE All-State
Natalie Hernandez Girls Volleyball: UIL All-District
Ashtyne Horn Girls Volleyball: UIL All-District
Don Hyde Football: UIL All-District
Ja'Dyn Iglehart Girls Basketball: UIL All-District
JaVon Iglehart Boys Basketball: UIL All-District; Football: UIL All-District
Andrea Johnson Girls Basketball: UIL All-District
LaTravius Johnson Football: TSWA All-State, APSE All-State, UIL All-District
Ziyon Johnson Boys Basketball: UIL All-District
Landry Kinne Football: APSE All-State, UIL All-District
Aidan Martinez Boys Soccer: TASCO All-Region
Chloe McLellan Girls Cross Country: TAD All-Region
Kenzi Mitchell Girls Basketball: UIL All-District
Alejandra Montelongo Girls Soccer: TASCO All-Region
Ara Rauls III Football: UIL All-District, TSWA All-State
Keyon Reese Football: UIL All-District
RaeShawn Roberts Football: UIL All-District
Jordan Rogers Boys Basketball: TABC All-Region, UIL All-District; Football: TSWA All-State, UIL All-District
Cyndee Ruiz Girls Soccer: TASCO All-Region
Tierney Sawyer Girls Volleyball: UIL All-District
De'Traveon Thompson Football: UIL All-District, APSE All-State, TSWA All-State
Omar Torres Boys Soccer: TASCO All-Region
Vernon Walker III Football: UIL All-District
Jar'quae Walton Boys Basketball: UIL All-District; Football: UIL All-District
Jav'Quae Walton Boys Basketball: UIL All-District
Tynia Washington Girls Basketball: UIL All-District; Girls Volleyball: UIL All-District
results 1 - 40 of 46