Login   |   Register
Schools   School Districts
Click here to update our playoff information (email us)
Team Type:
Org:
Sport:
Gender:
Division:
Region:
Class:
Season:
Year:
2016-2017 Honors
Name
Honors
Levi Alexander Boys Cross Country: TAD All-Region
Yanichka Ariunbold Girls Swimming & Diving: TISCA All-State
Felix Avellaneda Boys Soccer: UIL All-District, TASCO All-State
Francisco Avila-Rivera Boys Soccer: UIL All-District
Eva Barnhardt Girls Soccer: UIL All-District, TASCO All-Region
Kayla Bennett Girls Soccer: UIL All-District
Rachel Bernardo Girls Cross Country: TAD All-Region
Kenji Blum Boys Soccer: UIL All-District
Braden Buche Baseball: UIL All-District
Emily Caldwell Girls Soccer: UIL All-District
Burl Carraway Football: THSCA All-State, UIL All-District
Elena Chavez Softball: UIL All-District
Kacey Corbett Girls Volleyball: UIL All-District
Sydney Criscitiello Girls Swimming & Diving: TISCA All-State
Natalia Cruz-Vespa Girls Tennis: TAD All-Region
Rebecca Curry Girls Soccer: TASCO All-State, UIL All-District
Abel Daily Football: UIL All-District
Riley Daniel Girls Volleyball: UIL All-District
Jared DeFriend Football: THSCA All-State, UIL All-District
Caitlyn Dietert Softball: UIL All-District
Layton Dimery Boys Basketball: UIL All-District
McKenzie Dimery Girls Basketball: UIL All-District; Girls Volleyball: UIL All-District
Tobias Doerr-Garcia Boys Swimming & Diving: TISCA All-State
Jaden Drisdale Football: TSWA All-State
Emily Edwards Girls Volleyball: UIL All-District, TSWA All-State
Josh Eidson Boys Soccer: UIL All-District
Josh Ellison Football: UIL All-District
Carlos Espina Boys Soccer: UIL All-District, TASCO All-State
Tre Flowers Boys Basketball: TABC All-Region, UIL All-District
Nate Floyd Boys Basketball: UIL All-District
Autumn Foust Girls Volleyball: TGCA All-State, TSWA All-State, UIL All-District
Reid Francis Football: UIL All-District
Robert Franklin Football: UIL All-District
Lydia Garcia Girls Basketball: UIL All-District, TABC All-State
Camryn Garner Girls Volleyball: UIL All-District, TGCA All-State
Braden Goodwin Girls Soccer: UIL All-District
Neha Gopal Girls Tennis: TAD All-Region
Jordan Gray Boys Basketball: UIL All-District
Sydney Green Girls Volleyball: UIL All-District
Bridget Griesbach Girls Swimming & Diving: TISCA All-State
results 1 - 40 of 110