Login   |   Register
Schools   School Districts
Click here to update our playoff information (email us)

Keyword Search:
Org:
Gender:
Schedule:
Round:
Division:
Region:
Class:
Season:
County:
City:
Date:-
Games Schedule & Results
(All Times Central)
Date
-
-
-
more
UIL Football Playoffs
Dec 2
1:30 p.m.
 Silsbee
 Class 4A-II State Quarterfinals
vs Cuero
 at Houston NRG Park (view)
+
Dec 2
6 p.m.
 Wall
 Class 3A-II State Quarterfinals
vs Canadian
 at Lubbock-Cooper (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Galena Park North Shore
 Class 6A-I State Quarterfinals
vs Humble Atascocita
 at Porter Randall Reed Stadium (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 De Soto
 Class 6A-II State Quarterfinals
vs Killeen Harker Heights
 at Baylor (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Katy
 Class 6A-II State Quarterfinals
vs Sheldon King
 at Houston NRG Park (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Austin Vandegrift
 Class 6A-II State Quarterfinals
vs Dripping Springs
 at Cedar Park Gupton Stadium (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Mansfield Timberview
 Class 5A-I State Quarterfinals
vs Longview
 at West Mesquite (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Abilene Wylie
 Class 5A-II State Quarterfinals
vs Argyle
 at Tarleton State (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Fort Bend Marshall
 Class 5A-II State Quarterfinals
vs Port Neches-Groves
 at Galena Park ISD Athletic Complex (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Liberty Hill
 Class 5A-II State Quarterfinals
vs CC Flour Bluff
 at San Antonio Farris Athletic Complex (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Wichita Falls
 Class 4A-I State Quarterfinals
vs Decatur
 at Denton Collins Athletic Complex (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Tyler Chapel Hill
 Class 4A-I State Quarterfinals
vs Kilgore
 at Tyler Trinity Mother Frances Rose Stadium (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Monahans
 Class 4A-II State Quarterfinals
vs Glen Rose
 at Glen Rose (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Texarkana Pleasant Grove
 Class 4A-II State Quarterfinals
vs Carthage
 at Marshall (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Columbus
 Class 3A-I State Quarterfinals
vs Franklin
 at Tomball ISD Stadium and Event Center (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Holliday
 Class 3A-II State Quarterfinals
vs Gunter
 at Frisco Ford Center (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Big Sandy Harmony
 Class 3A-II State Quarterfinals
vs Newton
 at Stephen F. Austin (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 El Maton Tidehaven
 Class 3A-II State Quarterfinals
vs Poth
 at Texas State (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Cisco
 Class 2A-I State Quarterfinals
vs Hawley
 at Abilene Christian University (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Tolar
 Class 2A-I State Quarterfinals
vs Crawford
 at Burleson (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Cooper
 Class 2A-I State Quarterfinals
vs Timpson
 at Lindale (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Shiner
 Class 2A-I State Quarterfinals
vs Refugio
 at San Marcos (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Wellington
 Class 2A-II State Quarterfinals
vs New Home
 at Canyon Kimbrough Memorial Stadium (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Albany
 Class 2A-II State Quarterfinals
vs Collinsville
 at Mineral Wells (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Mart
 Class 2A-II State Quarterfinals
vs Lovelady
 at College Station A&M Consolidated (view)
+
Dec 2
7 p.m.
 Burton
 Class 2A-II State Quarterfinals
vs Granger
 at Bastrop Memorial Stadium (view)
+
Dec 2
7:30 p.m.
 Dallas South Oak Cliff
 Class 5A-II State Quarterfinals
vs Melissa
 at Arlington Choctaw Stadium (view)
+
Dec 2
7:30 p.m.
 China Spring
 Class 4A-I State Quarterfinals
vs Anna
 at Fort Worth Crowley ISD Sports Complex (view)
+
Dec 2
7:30 p.m.
 Boerne
 Class 4A-I State Quarterfinals
vs CC Calallen
 at San Antonio Alamo Convocation Center (view)
+
Dec 2
7:30 p.m.
 Grandview
 Class 3A-I State Quarterfinals
vs Malakoff
 at Waxahachie (view)
+
results 1 - 30 of 30