Login   |   Register
Schools   School Districts
Click here to update our playoff information (email us)
Keyword Search:
Org:
Gender:
Season:
Division:
Region:
Class:
County:
City:
2019 Coaching Changes
School
Org
Alignment
Old Coach
New Coach
  Iola  UIL  13-2A-II  Dwayne Ross  OPEN
  Dallas Sunset  UIL  6-5A-I  Chris Castillo  OJ Abanishe
  Carrizo Springs  UIL  14-4A-II  Will Cockerill  Kyle Abshire
  San Saba  UIL  7-2A-I  Jerod Fikac  Andreas Aguirre
  Sadler S & S Consolidated  UIL  5-3A-II  James Gage  Josh Aleman
  Nacogdoches  UIL  9-5A-II  Bobby Reyes  Darren Allman
  Kenedy  UIL  15-2A-I  Ronnie Perez  Shawn Alvarez
  Galena Park  UIL  9-5A-I  George Young  Spiro Amarantos
  Palestine  UIL  10-4A-I  Robby Clark  Lance Angel
  Fort Bend Austin  UIL  20-6A  Daniel Schreiber  Mike Arogbonlo
  Conroe Caney Creek  UIL  8-5A-I  Steve Svendsen  Ned Barrier
  Cleveland Tarkington  UIL  9-4A-II  Stan Howard  Zachary Bass
  Dallas Wilson  UIL  6-5A-I  Bob Estes  Tony Benedetto
  Santa Fe  UIL  12-5A-II  Mark Kanipes  Matthew Bentley
  Rocksprings  UIL  8-2A-II  Manuel Ramos  Sean Berry
  Louise  UIL  14-2A-II  Heath Clawson  Joe Bill
  Sugar Land Fort Bend Christian  TAPPS  5-II  Steven Smith  Jordan Black
  Rio Vista  UIL  6-3A-II  Jeffrey Stockton  Kasey Black
  El Paso Hanks  UIL  1-5A-II  Aaron Price  Jason Blair
  Pearsall  UIL  14-4A-II  Joey Rivera  Edward Bocanegra
  Shiner  UIL  15-2A-I  Steve Cerny  Daniel Boedeker
  Groesbeck  UIL  9-3A-I  Steve Hale  Jerry Bomar
  Ponder  UIL  4-3A-I  Rusty Ballard  Michael Bowling
  San Antonio Stevens  UIL  28-6A  Conrad Hernandez  Anthony Boykin
  Florence  UIL  8-3A-II  Zane Bode  Drew Bridges
  Mount Vernon  UIL  7-3A-I  Josh Finney  Art Briles
  Charlotte  UIL  15-2A-II  Rene Ortega  Jason Brock
  Pharr-San Juan-Alamo Memorial  UIL  16-5A-I  Michael Uribe  David Brown
  Dallas Molina  UIL  8-6A  Michael Nucci  Lance Bruner
  Aledo  UIL  5-5A-II  Steve Wood  Tim Buchanan
  Ore City  UIL  11-3A-II  Tracy Blankenship  Ron Burnham
  Fort Bend Dulles  UIL  20-6A  J.L. Geist  Shane Byrd
  Anthony  UIL  1-3A-II  Mike Stephenson  Ray Carroll
  Baytown Goose Creek Memorial  UIL  9-5A-I  Bren Jones  Shannon Carter
  Memphis  UIL  5-2A-II  David Jurado  Jared Casas
  Taft  UIL  16-3A-II  J J Suarez  J R Castellano
  Blooming Grove  UIL  7-3A-II  Junior Williams  Ervin Chandler
  Blue Ridge  UIL  9-3A-II  Kevin Wiggins  Mark Chester
  Krum  UIL  3-4A-II  Allen Oh  Robby Clark
  Huntington  UIL  9-4A-II  Jim Kerbow  Josh Colvert
results 1 - 40 of 234